Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

А истината е, че Боби се справя най-добре, особено като за човек, който не е певец. От певците Славин.

От чалгаджиите предварително съм казал, че съм за Софка, защото си знаех, че ще е уникална. :1000 (29): Но ако трябва да сме справедливи тя въобще не заслужава, защото почти не се старае. Толкова ли не може да го научи поне малко този английски...

Ясно е, че Коцето ще спечели, но това ще му донесе по-скоро негативни точки, отколкото позитивни.

Софи не се старае? Това някаква шега ли е ? Единствения слаб образ беше този на Хранова. Всички други са топ. Последното изпълнение на Уитни не беше с ужасен английски. Език не се учи за 1-2 дни, съжалявам. Друг е въпроса, че също така с нея най-много се гаврят, но коментарите са позитивни. За разлика от Десислава която предимно имаше като Константин близки образи до себе си с които е ясно, че ще блесне при Софи не е така. Нито Лили, нито Есма, нито някоя фолклорна песен и се е паднала.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Съгласен. Софи е най-интересният участник в Шоуто, не случайно събира най-много лайкове и положителни коментари в страницата. Да видим сега как ще се справи със 100 Кила. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съгласен. Софи е най-интересният участник в Шоуто, не случайно събира най-много лайкове и положителни коментари в страницата. Да видим сега как ще се справи със 100 Кила. :3fdb8960598fa63e:

Като Тита разби. Очаквам пак да го направи. Нейните изпълнения са най-гледаните.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не мисля, че по някакъв начин Софи се радва на повече привилегии от останалите. Все й дават или нещо на английски (който тя не владее), или някой БГ попаджия. В понеделник пък ще е 100 кила, пак ще се смеят на неин гръб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съгласен. Софи е най-интересният участник в Шоуто, не случайно събира най-много лайкове и положителни коментари в страницата. Да видим сега как ще се справи със 100 Кила. :3fdb8960598fa63e:

Именно- тя е най-интересният участник, но не защото е най-добрият имитатор, а защото е комична. С каквато и цел са я поканили.

 

И да, заставам зад мнението си, че тя не се старае особено, главно по отношение на английския. Тези песни ги е слушала цял живот, а накрая на сцената се опитва да направи Кен Лий 2, вместо да понаучи малко от и без друго световния език.

И не е вярно, че не може да се научи език бързо. Поне като за една песен може. Доста участници през сезоните не са знаели някой, но са се справяли.

Десислава да не би да е знаела иврит? Не, но си пролича, че се беше постарала, дори изтъкна колко вида 'х' има в този език. Резултатът беше брилянтна имитация на Ищар, която впечатли дори и самата нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Именно- тя е най-интересният участник, но не защото е най-добрият имитатор, а защото е комична. С каквато и цел са я поканили.

 

И да, заставам зад мнението си, че тя не се старае особено, главно по отношение на английския. Тези песни ги е слушала цял живот, а накрая на сцената се опитва да направи Кен Лий 2, вместо да понаучи малко от и без друго световния език.

И не е вярно, че не може да се научи език бързо. Поне като за една песен може. Доста участници през сезоните не са знаели някой, но са се справяли.

Десислава да не би да е знаела иврит? Не, но си пролича, че се беше постарала, дори изтъкна колко вида 'х' има в този език. Резултатът беше брилянтна имитация на Ищар, която впечатли дори и самата нея.

Тя Башурка се справи с иврит в дуета с Бенеди, та лесния английски ли няма да нагодят някак. Мързеливи и прости чалгарки! Като музиканти, биха могли да докарат произношение, без дори да разбират какво пеят.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя Башурка се справи с иврит в дуета с Бенеди, та лесния английски ли няма да нагодят някак. Мързеливи и прости чалгарки! Като музиканти, биха могли да докарат произношение, без дори да разбират какво пеят.

В случая само на Софка очевидно не й се занимава, може би защото и тя самата си знае, че са я поканили заради бъзика. Азис, Десислава, Преслава и Константин са влагали повече старание в образите си, макар и също да са се излагали на моменти.

Аз все пак да повторя, че съм ЗА Софка. :D При нея е симпатично именно това как в повечето случаи не си дава зор и нещата й се получават интересни и забавни по естествен начин. Не съм сигурен дали такъв не-имитатор заслужава да спечели предаване за имитации, но я предпочитам пред Коцето, който се справя по-добре от нея, но съвсем не е най-добрия в сезона, въпреки че си личи колко го лансират.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никога не съм гледал нищо от това предаване, но си пуснах Софкината Тита, че много я споделяха във фейса - ами, забавна ми беше. На Софка трудно може да се разсърди човек. Ромска Сашка :)

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забавна си е, наистина. От друга страна, преди време и Джуджи беше забавна, но всички я плюеха и беше на дъното. Въпрос на възприятие за конкретния човек, което не е много честно, всъщност.

Според мен Халваджиян този сезон е решил, че иска да има чалга победител за компенсация, че прецака истинската победителка предишния сезон, а и защото досега никой от този жанр не е печелил. Според мен до последно ще наблюдава накъде накланят везните и накрая ще си избере Коцето или Софка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От километри си личи, че Софи не приема сериозно задачите.Къде го виждате това старание при нея? Тя дори българските текстове не успява да запомни. Обаче има толкова харизма и естествено поведение, че зрителите я обожават. Като цяло българския народ не харесва хора със самочувствие, защото самите ние нямаме самочувствие като народ. Българинът обича хора, с които да се чувства равен, за да не му избият комплексите. Софка е уникална, но ще е несериозно да спечели предаването.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

На Софи й се смеят за Тита, не я хвалят. На Преслава не са се смели.

Абе не знам, при Фреди Меркюри голям бъзик стана, че била като Милко Калайджиев. :1000 (29):

 

Можете да чуете песента.

В Спотифай я няма?

ПП: Видях, че става въпрос за магазините.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе не знам, при Фреди Меркюри голям бъзик стана, че била като Милко Калайджиев. :1000 (29):

В Спотифай я няма?

ПП: Видях, че става въпрос за магазините.

Там е

https://open.spotify.com/album/61u0yDoZgZYz4FwCHKBbwR

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...