Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Мерси. Тя била в друг профил на Андреа. :1000 (29): В който тя има още сумати слушания на песните си, евала...

Много приятна песничка.

Какви са слушанита там, защото нямам рег?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забавна си е, наистина. От друга страна, преди време и Джуджи беше забавна, но всички я плюеха и беше на дъното. Въпрос на възприятие за конкретния човек, което не е много честно, всъщност.

Според мен Халваджиян този сезон е решил, че иска да има чалга победител за компенсация, че прецака истинската победителка предишния сезон, а и защото досега никой от този жанр не е печелил. Според мен до последно ще наблюдава накъде накланят везните и накрая ще си избере Коцето или Софка.

Да, бе, умрял е той да компенсира някого. Всяко чудо за 3 дни. Да не мислиш, че някой помни предишните победители и победени.

От всички формати се помни само Луна-Президент, за какво й е победа. Всички са си взели парите.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И тук доста се преекспонира участието на Десислава в този формат. Определено няколко образа и се получиха жестоко (статични пълни жени), но после тези на Шакира, Риана, Шер и други.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И тук доста се преекспонира участието на Десислава в този формат. Определено няколко образа и се получиха жестоко (статични пълни жени), но после тези на Шакира, Риана, Шер и други.

Разчупените й образи бяха тотал щета, че е пееща знаем, но не е харизматична и не влиза в образ, различен от средата й на комфорт. При Преслава имаше разнообразие от образи - танцуващи, статични, пеещи, непеещи. Десислава повече от половината сезон имаше образи, които бяха в тон с натюрела й - пеещи, но статични!

Link to comment
Сподели в други сайтове

И тук доста се преекспонира участието на Десислава в този формат. Определено няколко образа и се получиха жестоко (статични пълни жени), но после тези на Шакира, Риана, Шер и други.

Визуално някои не й се получиха, но като човек се заслуша в изпълненията ще осъзнае, че дори и в тях тя е дала това, заради което я искахме там- имитация на пеенето.

 

Галена и Деси Слава се събраха в Маракеш

Съвсем скоро ще стане ясна и целта на тяхното посещение, съобщават от Планета ТВ.

Струва ми се, че все пак ще си имаме дуетче... Но защо Цветелина Янева не е спомената? Сигурно ли е, че и тя е била там?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена започва да цикли, кому са нужни тези дуети сега ?! Очаквах, че поне тя ще се опомни, но явно...

На нея последните й 4-5 песни са самостоятелни. Няма лошо да разнообрази с дует/трио.

Избрали са страхотно място за снимки, ако наистина снимат песен заедно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Визуално някои не й се получиха, но като човек се заслуша в изпълненията ще осъзнае, че дори и в тях тя е дала това, заради което я искахме там- имитация на пеенето.

 

Галена и Деси Слава се събраха в Маракеш

Съвсем скоро ще стане ясна и целта на тяхното посещение, съобщават от Планета ТВ.

Струва ми се, че все пак ще си имаме дуетче... Но защо Цветелина Янева не е спомената? Сигурно ли е, че и тя е била там?

Имитацията не е само пеене. Да не говорим, че всички знаем, че перфектно би се справила и с тембъра на Шакира и с този на Риана. Тя дори имаше песен вдъхновена от Шакира. Интересно щеше да е имитира Лейди Гага или Кейти Пери. Съгласен съм със Сенуж, че Преслава доста повече рискува спрямо образите ако тръгнем да я сравняваме с Десислава и Константин.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Имитацията не е само пеене. Да не говорим, че всички знаем, че перфектно би се справила и с тембъра на Шакира и с този на Риана. Тя дори имаше песен вдъхновена от Шакира. Интересно щеше да е имитира Лейди Гага или Кейти Пери. Съгласен съм със Сенуж, че Преслава доста повече рискува спрямо образите ако тръгнем да я сравняваме с Десислава и Константин.

 

Гага и Кейти и на мен ми се искаше да ги мине, но... :D

Нея никой не я е лансирал като изпълнителка, която винаги ще може да се справя визуално. Дори се притеснявахме, че съвсем няма да се справи с бързите образи, а тя реално дори и при тях не беше чак толкова зле, просто не беше като оригиналите. За бавните да не говорим... Ами мъжките? В представянето й като Джей Ло и Марк Антъни се справи по-добре като мъжа- това ако не е разчупване на удобното, здраве му кажи... :1000 (29):

А на Преслава един от проблемите й беше, че и тя почти не се стегна да изкара добър английски. Много по-добър от на Софка й беше, де, със сигурност полагаше някакви усилия, но хората доста й се смяха и на нея. Поне като Тина и Аксел Роуз беше перфектна от чуждестранните образи, за което можем да й кажем браво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гага и Кейти и на мен ми се искаше да ги мине, но... :D

Нея никой не я е лансирал като изпълнителка, която винаги ще може да се справя визуално. Дори се притеснявахме, че съвсем няма да се справи с бързите образи, а тя реално дори и при тях не беше чак толкова зле, просто не беше като оригиналите. За бавните да не говорим... Ами мъжките? В представянето й като Джей Ло и Марк Антъни се справи по-добре като мъжа- това ако не е разчупване на удобното, здраве му кажи... :1000 (29):

А на Преслава един от проблемите й беше, че и тя почти не се стегна да изкара добър английски. Много по-добър от на Софка й беше, де, със сигурност полагаше някакви усилия, но хората доста й се смяха и на нея. Поне като Тина и Аксел Роуз беше перфектна от чуждестранните образи, за което можем да й кажем браво.

Образа на Марк беше лайф запис. :dontknow:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, все едно не би могла да го изпее така и на живо... :1000 (29):

Това шоу не е за пеене, а за имитация на образ и поведение, стига глупости, и на мен Деса ми е в топа, но не извъртам истината, за да я набутам напред!

Link to comment
Сподели в други сайтове

По същия начин няма как да го направи. :1000 (29):

Откъде можем да сме сигурни?

Според мен тя тогава сбърка, че си реши, че Марк Антъни ще ѝ е по-трудният образ и навярно затова пожела той да не е на живо. Щеше да разбие ако на сцената се беше справила толкова добре.

 

Това шоу не е за пеене, а за имитация на образ и поведение, стига глупости, и на мен Деса ми е в топа, но не извъртам истината, за да я набутам напред!

Конкретно от Десислава и можещи изпълнители като нея винаги се е изисквало и пеене. И Халваджиян 100% не я поканил, защото е очаквал да прави перфектни бързи образи, а защото знае, че е известна като най-разнообразната стилово чалгарка. И тя отново го доказа, дори и когато не беше толкова добра при движенията.

Ами бавните образи? Няма такова нещо като удобен ако не си добър и не можеш да се справиш. Тя там и певчески, и визуално беше като изпълнителите. Изпълнители от няколко различни стила.

Но този тема доста сме я обсъждали, а след като в момента аз съм единствения активен Десов в темата, не ми се занимава повече. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Откъде можем да сме сигурни?

Според мен тя тогава сбърка, че си реши, че Марк Антъни ще ѝ е по-трудният образ и навярно затова пожела той да не е на живо. Щеше да разбие ако на сцената се беше справила толкова добре.

Конкретно от Десислава и можещи изпълнители като нея винаги се е изисквало и пеене. И Халваджиян 100% не я поканил, защото е очаквал да прави перфектни бързи образи, а защото знае, че е известна като най-разнообразната стилово чалгарка. И тя отново го доказа, дори и когато не беше толкова добра при движенията.

Ами бавните образи? Няма такова нещо като удобен ако не си добър и не можеш да се справиш. Тя там и певчески, и визуално беше като изпълнителите. Изпълнители от няколко различни стила.

Но този тема доста сме я обсъждали, а след като в момента аз съм единствения активен Десов в темата, не ми се занимава повече. :1000 (29):

Не съм съгласен с теб, шоуто е за пресъздаване на поведение, а не музикално шоу за оценяване на пеене. Необективни сте и това е! Образите на ДесиСлава й бяха удобни и точно тези от втората половина на шоуто. За мен Михаела Маринова се представи далеч по-добре и си заслужи победата.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, щом ще говорим за удобни образи, реших да си припомня какви точно са били давани на другата страна в спора- Преслава- и осъзнах, че нейните са били не по-малко удобни.

Тя е известна като рок певицата сред чалгарките- паднаха ѝ се Тина Търнър, Аксел Роуз, Queen и Силвия Кацарова с LZ.

Тя е известна като изпълняваща идеално песни на Лили Иванова- падна ѝ се Лили Иванова

Пее идеално фолклор- падна ѝ се фолклор, въпреки че не се пада често.

 

Ами Гери-Никол? Малко ли удобни образи ѝ се падат на нея в момента?

 

Истината е, че в това предаване звездите си избират образите, с изключение на 3-4, може би. Оттам нататък е друг въпрос кой си го може.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Визуално някои не й се получиха, но като човек се заслуша в изпълненията ще осъзнае, че дори и в тях тя е дала това, заради което я искахме там- имитация на пеенето.

 

Галена и Деси Слава се събраха в Маракеш

Съвсем скоро ще стане ясна и целта на тяхното посещение, съобщават от Планета ТВ.

Струва ми се, че все пак ще си имаме дуетче... Но защо Цветелина Янева не е спомената? Сигурно ли е, че и тя е била там?

Тази градина е най-скучното място не само в Маракеш, а и в цяло Мароко :D :D :gun_bandana: :mf_surrender:

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде стига сте умирисвали форума на скара. Има си тема за Ивана.

 

Чухте ли новите намерения на Анелия, да подготви Ивон за предстоящия полов живот и наркотици... :D :D

Предстоят и наркотици кай..

 

Всяко интервю и е класика на тази жена, устата да си отваря само като пее или като прави орална на който я прави там, не и да се напъва да се изказва и да мисли. Не става.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...