Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Преслава защото градеше страхотни образи и хората много я харесват не успя дори в топ 4 да влезне за финал. Осъзнайте се. Преслава е най зле представилия се фолк изпълнител в капките. А в сезона на Софи И Коце нивото е много зле и хората си избират този който най много ги забавлява. И без това сполучливи имитации не виждат.

 

Иначе Десислава далеч не е имала само статични образи. Дори и победите и да са такива. Имаше и Тина Търнър която хореография не направи никак зле въпреки че изпя парчето както си го пееше и преди това. И на Шакира се раздаде макар да изглеждаше като чалга гротеска. Иначе темброво си я хвана. А Софи дори не е ясно дали ще е топ 4, а вие победител я гласите. АЗа съм за Славив. Вероятно продуцентите ще нагласяти него . Какви глупости блещите... събудете се :mf_surrender:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

А какво трябва да ми бъде отношението към подобни изродки? :mf_surrender:

И каква "нова генерация" е Яна - тя уж пее активно от 2003 година? 15 години мъка...

Мачкай никаквиците. Имаш и моята подкрепа в това начинание винаги :Vishenka_05:

За Яница спициално преди всяка нова песен се пише под клипове на други пайнерки,, сякаш лично е инструктирала малкото си глупави фенчета. Всеки път големи очаквания за хит и влизане в А групата а всеки опит и става по голям резил и флоп. Какво да и коментираме на кратерите. За нищо не става. Мъчи се като Тоти и Соня Немска.

История си е история и тя говори много, също така не може да бъде заличена. Та поп-фолка историята казва, че почти нямаше дом, в който да няма касетка или видео касета на ето този албум, та въпроса е, кога сегашните певици могат да помиришат за подобен връх!? ... Разбира се, че отговора е никога! Глория също може да не повтори своя връх, но със сигурност и сегашните певици няма да го имат. Лека вечер и дет' се вика: "Хеи,кръчмарю, я налей вино и ракия българина вечно няма мира", както пее в Балканска душо.

kgD6qNY.jpg

Този албум и аз го имах . И до ден днешен знам всичко на изуст и събужда голям сантименг в мен. Наистина такива албуми никой и да се пъне не може да издаде днес. Има душа каквато днес в песните на Глория лично ми липсва. :happyppl:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мачкай никаквиците. Имаш и моята подкрепа в това начинание винаги :Vishenka_05:

За Яница спициално преди всяка нова песен се пише под клипове на други пайнерки,, сякаш лично е инструктирала малкото си глупави фенчета. Всеки път големи очаквания за хит и влизане в А групата а всеки опит и става по голям резил и флоп. Какво да и коментираме на кратерите. За нищо не става. Мъчи се като Тоти и Соня Немска.

 

Този албум и аз го имах . И до ден днешен знам всичко на изуст и събужда голям сантименг в мен. Наистина такива албуми никой и да се пъне не може да издаде днес. Има душа каквато днес в песните на Глория лично ми липсва. :happyppl:

Соня Немска поне има хит като "Правена съм за ръцете ти". Яница с такова нещо не може да се похвали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

2 в 1.

През 2013-та беше тотална суша в чалгата, половината големи имена нямаха пукнат хит първата половина на годината - Преслава, Анелия, Емилия, Джена, Андреа и хоп Соня Немска със статута на треторазрядница прави един от хитовете на годината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този Константин какъв певец беше, в каква утайка се превърна..
Тъжно, наистина. Беше великолепен и като глас, визия и репертоар.

 

 

 

 

 

Айде стига сте умирисвали форума на скара. Има си тема за Ивана.
От януари 2018, Рамания е форум за Ивана! Останалите са между другото!

Ако не си разбрал, набивам го в тикви! Бързо и мощно!

Докато не усвоиш изискванията ми, можеш да освободиш дансинга!

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъжно, наистина. Беше великолепен и като глас, визия и репертоар.

 

От януари 2018, Рамания е форум за Ивана! Останалите са между другото!

Ако не си разбрал, набивам го в тикви! Бързо и мощно!

Докато не усвоиш изискванията ми, можеш да освободиш дансинга!

 

Тоя е по-злобен от Дойката.Измисли му песен за прогонване!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя е по-злобен от Дойката.Измисли му песен за прогонване!
Тепърва ще се заемам май с Али - Сали... :3fdb8960598fa63e:

 

 

Янева, какво мислиш за тази песен?

При положение, че съм имала мъж до себе си, а съм мислила за друг още от ставането сутрин, дали не съм влюбена в "Ти и той", какинка! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тепърва ще се заемам май с Али - Сали... :3fdb8960598fa63e:

При положение, че съм имала мъж до себе си, а съм мислила за друг още от ставането сутрин, дали не съм влюбена в "Ти и той", какинка! :Vishenka_05:

:Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Много е красива в клипа. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тепърва ще се заемам май с Али - Сали... :3fdb8960598fa63e:

При положение, че съм имала мъж до себе си, а съм мислила за друг още от ставането сутрин, дали не съм влюбена в "Ти и той", какинка! :Vishenka_05:

Черпи го една свинска пържола. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Много е красива в клипа. :Vishenka_05:

Заради нея, бих минала и аз от другия бряг на реката... :3fdb8960598fa63e:

 

 

Черпи го една свинска пържола. :3fdb8960598fa63e:
По скоро бих му изпуснала случайно скарата на главата... :whistling:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заради нея, бих минала и аз от другия бряг на реката... :3fdb8960598fa63e:

По скоро бих му изпуснала случайно скарата на главата... :whistling:

Имам скара,която не работи на вилата,обади се ако имаш нужда. :3fdb8960598fa63e:

 

https://www.instagram.com/p/BhzXhFilgsC/

:naked:

Link to comment
Сподели в други сайтове

При Коце всичко е жалка гледка. Пеенето му в капките е като на караоке певец. Ама и с претенции... при коце начина на живот му е чалга целия се пропи с чалга културата покрай плаза. КъВ пичага беше само като се сетя.

 

 

Али.сали има много добри постове и не са на стаден режим каквито са на повечето посредствени потребители. Пожалете го :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

През 2013-та беше тотална суша в чалгата, половината големи имена нямаха пукнат хит първата половина на годината - Преслава, Анелия, Емилия, Джена, Андреа и хоп Соня Немска със статута на треторазрядница прави един от хитовете на годината.

 

Странно, нали? Някак необяснимо. Но всичко си има обяснение. Зли езици веднага решиха, че е минала през Митака. А още по-зли предположиха същото и за друга една избухнала случайно - Юнона. Ама знае ли човек? А па смее ли да пита? :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Странно, нали? Някак необяснимо. Но всичко си има обяснение. Зли езици веднага решиха, че е минала през Митака. А още по-зли предположиха същото и за друга една избухнала случайно - Юнона. Ама знае ли човек? А па смее ли да пита? :whistling:
Че Соня и преди това е имала попадения.

Жената е много симпатична и пее здраво. Просто няма никакъв усет, неадекватна е на голяма сцена, доста е и тъпичка... :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...