Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Това също е златният фонд на чалгата, не знам какъв е този игнор към Румяна:

"Педерасткото желание" е ужасна песен, Преслава има много по-добри от нея!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Забелязвам, че Анелия, Емануела и Галин вървят най-добре от всички наскоро качени Пайнерци в Spotify. Единствените с толкова много песни с над 1000 слушания, и то без първите две изпълнителки да имат някаква солидна фенска маса към днешна дата.

Мисля, че не е случайност, че става въпрос за същите имена, които разбиват и в YouTube.

 

0pitXMM.png

RZjPjPn.png

a7Jtd55.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сузанита и Ангел пред Андреа и Серджо в трендинга????

Нормално, не съм изненадан. Лапетата се кефят много на Сузанита. Лошото е, че й подражават. Виждал съм как 11-12-годишни момиченца курвеят, пеейки Луцифер и Буда и Барабана.

Цялото им поведение е Сузанита. Псуват, показват средни пръсти и говорят за ебане.

 

На Андреа и Серджо песента зарибява, но след няколко слушания. А клипът не е нищо особено - само яки визии и от двамата.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен Арти ми е симпатичен. Особено след като му гледах едно от интервютата. Изглежда възпитан човек, с ясна концепция за кариерата си. Да не говорим, че имал и висше по икономика, което е направо невероятно за Пайнерска звезда. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирало ли се е турнето на тийн идолката - Ева :1000 (29):

На мен лично ми е много анти, но днес случайно се натъкнах на сторито й, и днес е минала през 8 малки градчета и има страшна еуфория към нея, предимно от малки деца.

И със себе си носи албуми - ако във всеки град продаде по 50/100-тина албума (в по-големите градове и по повече), това ще е голяма далавера - повече продажби от чалгарките в днешно време дори.

 

А досега тая е минала през около 100-тина градове, че ще има и още :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирало ли се е турнето на тийн идолката - Ева :1000 (29):

На мен лично ми е много анти, но днес случайно се натъкнах на сторито й, и днес е минала през 8 малки градчета и има страшна еуфория към нея, предимно от малки деца.

И със себе си носи албуми - ако във всеки град продаде по 50/100-тина албума (в по-големите градове и по повече), това ще е голяма далавера - повече продажби от чалгарките в днешно време дори.

 

А досега тая е минала през около 100-тина градове, че ще има и още :1000 (29):

 

Коя е тая? :scratch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Наистина е анти.

 

Ами аз недоумявам - тая предизвиква еуфория по градовете и продава цифра албуми? WTF. Ми те Гери-Никол и Тита, ако тръгнат по градовете по тая логика, трябва да продават по 1000 бройки в градче и да създават масови безредици по улиците.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ева тръгна като vbox "звезда" и наистина е супер популярна сред малките (до 14), а това е най-хищната аудитория в България. Предвид факта, че няма алчен продуцент зад гърба си, съм сигурна, че печели повече от Дара и Тита.

Иначе е отвратителна персона, но това е друга тема.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ева тръгна като vbox "звезда" и наистина е супер популярна сред малките (до 14), а това е най-хищната аудитория в България. Предвид факта, че няма алчен продуцент зад гърба си, съм сигурна, че печели повече от Дара и Тита.

Иначе е отвратителна персона, но това е друга тема.

Защо?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...