Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Защо?

Подмазва се на абсолютно всеки, шумна, лигава, натрапчива, гадна, абе всичко, което може да ме издразни в един човек, събрано в едно. :1000 (29): Това може да го каже всеки, който я е виждал дори на улицата за 10 секунди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Подмазва се на абсолютно всеки, шумна, лигава, натрапчива, гадна, абе всичко, което може да ме издразни в един човек, събрано в едно. :1000 (29): Това може да го каже всеки, който я е виждал дори на улицата за 10 секунди.

Слава богу,че се пазя от подобни алигатори значи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ева може да е и симпатяга, аз лично съм общувал с нея, но мнението ми е, че няма концепция за кариерата си. Трябва да си изгради някаква, защото тийн звездите много бързо могат да отшумят като дойдат следващите. Не съм й слушал албума, но се надявам да има поне една балада, поне като за имиджа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ева може да е и симпатяга, аз лично съм общувал с нея, но мнението ми е, че няма концепция за кариерата си. Трябва да си изгради някаква, защото тийн звездите много бързо могат да отшумят като дойдат следващите. Не съм й слушал албума, но се надявам да има поне една балада, поне като за имиджа.

Точно на обратното мнение съм. Позитивна е, което е яко, но нейното е прекалено и си личи, че е фалш - ако не маска, то огромно лицемерие. Но пък концепция има (в момента, доколкото знам се бори от 5-6 години), в социалните мрежи е бетон, предвид факта, че има един-единствен хит, който обаче не я направи разпознаваема за масата, както се случи при конкурентките й.

 

За запалените по астрологията, предлагам да й познаете зодията само по описанието, което дадох и клиповете, то е елементарно :lol:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно на обратното мнение съм. Позитивна е, което е яко, но нейното е прекалено и си личи, че е фалш - ако не маска, то огромно лицемерие. Но пък концепция има (в момента, доколкото знам се бори от 5-6 години), в социалните мрежи е бетон, предвид факта, че има един-единствен хит, който обаче не я направи разпознаваема за масата, както се случи при конкурентките й.

 

За запалените по астрологията, предлагам да й познаете зодията само по описанието, което дадох и клиповете, то е елементарно :lol:

От доста време се опитва, да, всъщност е много преди Vbox клипчетата. Именно за лутането й преди да стане малко по-известна говоря, че е било без концепция, а покрай "И ме няма" дръпна напред. Но след това нещо пак не успява да нацели точната песен. Определено трябва да поработи над идеите си и да се опита да ги пренасочи и към по-сериозна публика.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно на обратното мнение съм. Позитивна е, което е яко, но нейното е прекалено и си личи, че е фалш - ако не маска, то огромно лицемерие. Но пък концепция има (в момента, доколкото знам се бори от 5-6 години), в социалните мрежи е бетон, предвид факта, че има един-единствен хит, който обаче не я направи разпознаваема за масата, както се случи при конкурентките й.

 

За запалените по астрологията, предлагам да й познаете зодията само по описанието, което дадох и клиповете, то е елементарно :lol:

BLIZNACI или SCORPION :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От доста време се опитва, да, всъщност е много преди Vbox клипчетата. Именно за лутането й преди да стане малко по-известна говоря, че е било без концепция, а покрай "И ме няма" дръпна напред. Но след това нещо пак не успява да нацели точната песен. Определено трябва да поработи над идеите си и да се опита да ги пренасочи и към по-сериозна публика.

Защо й е да ги насочва, като няма да спечели нищо (финансово) от това? Малките купуват всичко, свързано с теб, независимо дали е твой албум или крем, който рекламираш. Зрялата публика я ти дойде на участие, я не, но да се бръкне в джоба специално за теб, е малко вероятно. Освен това малките са доста по-активни в социалните мрежи и създават по-голям хайп, което води до повече популярност и съответно - повече ангажименти. А и тя е супер инфантилна, няма как да впечатли публиката над 20.

 

Точно това липсва и на чалгата, няма значение, че единствените топ имена под 30-годишна възраст са двамата мъже, просто те не са интересни на младата аудитория и само Галин успява да хване вниманието и се радва на най-сериозен успех.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За запалените по астрологията, предлагам да й познаете зодията само по описанието, което дадох и клиповете, то е елементарно :lol:

 

Близнаци - любимата зодия на половината форум.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно на обратното мнение съм. Позитивна е, което е яко, но нейното е прекалено и си личи, че е фалш - ако не маска, то огромно лицемерие. Но пък концепция има (в момента, доколкото знам се бори от 5-6 години), в социалните мрежи е бетон, предвид факта, че има един-единствен хит, който обаче не я направи разпознаваема за масата, както се случи при конкурентките й.

 

За запалените по астрологията, предлагам да й познаете зодията само по описанието, което дадох и клиповете, то е елементарно :lol:

Близнаци ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо й е да ги насочва, като няма да спечели нищо (финансово) от това? Малките купуват всичко, свързано с теб, независимо дали е твой албум или крем, който рекламираш. Зрялата публика я ти дойде на участие, я не, но да се бръкне в джоба специално за теб, е малко вероятно. Освен това малките са доста по-активни в социалните мрежи и създават по-голям хайп, което води до повече популярност и съответно - повече ангажименти. А и тя е супер инфантилна, няма как да впечатли публиката над 20.

 

Точно това липсва и на чалгата, няма значение, че единствените топ имена под 30-годишна възраст са двамата мъже, просто те не са интересни на младата аудитория и само Галин успява да хване вниманието и се радва на най-сериозен успех.

Все някога и тя вече няма да е 20-годишно момиче, а зряла жена, може пък и да започнат да й отиват други песни и поведение. :D Но в попа случаите като Мария Илиева са малко и ще си останат малко. То всъщност си е само Мария от по-зрелите... Затова чалгата ще си остане първенец по отношение на най-голям таргет, който привличат. В попа звездите минават и заминават, а в чалгата се задържат доста повече. Само да правят повече нови такива- това наистина е проблем.

Но вече си имаме една официална голяма надежда! Гледам, че е направила 3 милиона, а още дори не е на месец- браво!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

BLIZNACI

 

 

Близнаци - любимата зодия на половината форум.

 

 

Близнаци ?

:1000 (19): :1000 (19): :1000 (19):

 

Чудя се кога "Пайнер" ще се усетят, че изпълнителите им трябва да "влогват" за по-голяма популярност, сигурно ще е 3-4 години след останалите, както стана със Спотифай.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай сцената на 3:47 :roll1:

Милата доста жестоко се е вкарала в ролята на "лошата кучка" и "гангстерката", а реално погледнато не е нищо по-различно от една малка к*рва, която си мисли, че възмущавайки българското население и излагайки родителите си прави кариера. Това със свирката в колата минава всякви' граници. Пълен минус е Суза, по едно време я харесвах /покрай дуета с Андреа/, ама бясно пробива дъното с подобно жалко и смешно поведение.

 

Танев си каза всичко на място.

 

ПП: Гери-Никол верно ли подготвяла дует с Тони Стораро, или е няква' ебавка?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пълен минус е Суза, по едно време я харесвах /покрай дуета с Андреа/

 

Виж какво ми роди главата една вечер: http://www.ramania-bg.com/index.php?s=&amp...t&p=1826968

 

:1000 (29): :1000 (29):

 

Май само един човек се осъмни, че е фейк.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виж какво ми роди главата една вечер: http://www.ramania-bg.com/index.php?s=&amp...t&p=1826968

 

:1000 (29): :1000 (29):

 

Май само един човек се осъмни, че е фейк.

:roll1:

Болен мозък!

Иначе изглежда достоверно, и то доста :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как може да има такива красиви същества :Vishenka_05:

С Фотошоп. :3fdb8960598fa63e:

Шегувам се, хубави са, но най-красивата (генетично) си е Камелия. Гледах и вчера стари клипове и интервюта - е няма такава комбинация на хубави черти, чар и харизма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С Фотошоп. :3fdb8960598fa63e:

Шегувам се, хубави са, но най-красивата (генетично) си е Камелия. Гледах и вчера стари клипове и интервюта - е няма такава комбинация на хубави черти, чар и харизма.

Така е, тук не мога да оспоря. Камелия си е Камелия, дори и сега е уникална.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С Фотошоп. :3fdb8960598fa63e:

Шегувам се, хубави са, но най-красивата (генетично) си е Камелия. Гледах и вчера стари клипове и интервюта - е няма такава комбинация на хубави черти, чар и харизма.

Единствената и достойна конкуренция обаче си остава Райна, която е по-естествено красива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...