Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Някой от ГаленаФенс има ли 100процентово инфо, че проекта на Галена, който подготвя в Мароко е дует с Цветелина Янева? Не е изключено според мен да е трио, но Деса да е записвала в бг нейната партия. Галена винаги изненадва. Този път снимка в студиото с Кости, некво инфо пусна предварително, а не е в стила и. А и Десовите в коннферентен чат във ФБ говорят много за общ проект. Не знам предположения или нещо друго, но се говори. От друга страна ДесиСлава не е във форма за клипове... Може би фийт. :gun_bandana:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Някой от ГаленаФенс има ли 100процентово инфо, че проекта на Галена, който подготвя в Мароко е дует с Цветелина Янева? Не е изключено според мен да е трио, но Деса да е записвала в бг нейната партия. Галена винаги изненадва. Този път снимка в студиото с Кости, некво инфо пусна предварително, а не е в стила и. А и Десовите в коннферентен чат във ФБ говорят много за общ проект. Не знам предположения или нещо друго, но се говори. От друга страна ДесиСлава не е във форма за клипове... Може би фийт. :gun_bandana:

Нищо не казва Галена. Аз й писах, нейни по-близки фенове я питаха и не казва дали ще е трио. Мен също ме съмнява да са разкрили всички подробности предварително. Някаква изненада ще има. Те са цяла компания там. Ники ( техен общ приятел) е бил рожденик вчера и там са празнували. Може просто да са решили са си направят екскурзия докато Галена и Янева снимат клип. Една седмица ще са там.

Иначе снимат с Нанков и Томислав Михайлов - Чочо.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен Деси ще участва под някаква форма. Това ще е идеалният летен проект за нея- дует или трио с някой. И вече официалното самостоятелно завръщане да си е есента.

Иначе си има начини да се прикрие не особено слабата визия, дори и без да се изкривяват сгради. :D Щом ще е арабски клип може нейните кадри да са насред воали, които да прикриват каквото е нужно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо си пропуснал Преслава, а си сложил Кондьо и Карлос например? Това е несериозно. :1000 (29):

Наистина е съвсем неволно. Идваха ми имена произволно, някой от най-популярни по няколко си мислех, че вече съм ги написал. Уж проверявах после, но нещо е станало. Някой модератор моля да я добави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина е съвсем неволно. Идваха ми имена произволно, някой от най-популярни по няколко си мислех, че вече съм ги написал. Уж проверявах после, но нещо е станало. Някой модератор моля да я добави.

И Сашка си пропуснал. Ще те линчуват :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Сашка си пропуснал. Ще те линчуват :D

 

Как съм посмял ... :mf_surrender:

Мислих ги много и в повечето случай някои от изпълнителите ги писах по два пъти дори, след това ги махах и така.

Гледах от форума на сигнал и кои изпълнители имат папки, за да се подсещам за по-неизвестните.

 

Може спокойно всеки да гласува и за Сашето. Пише го в правилата :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как съм посмял ... :mf_surrender:

Мислих ги много и в повечето случай някои от изпълнителите ги писах по два пъти дори, след това ги махах и така.

Гледах от форума на сигнал и кои изпълнители имат папки, за да се подсещам за по-неизвестните.

 

Може спокойно всеки да гласува и за Сашето. Пише го в правилата :)

Направи и анти, там ще има повече гласове. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо не казва Галена. Аз й писах, нейни по-близки фенове я питаха и не казва дали ще е трио. Мен също ме съмнява да са разкрили всички подробности предварително. Някаква изненада ще има. Те са цяла компания там. Ники ( техен общ приятел) е бил рожденик вчера и там са празнували. Може просто да са решили са си направят екскурзия докато Галена и Янева снимат клип. Една седмица ще са там.

Иначе снимат с Нанков и Томислав Михайлов - Чочо.

 

 

А кога официално ще излиза проекта? Вероятно за преди баловете?

 

 

 

 

 

 

Ангелите плачат с повече седмични гледания от Не се изтриваш , От София до Банско, Зле те чувам и Просто шоу... и други песни, излезли след нея и набедени за мега хитове...

 

Надеждата ми беше в Преслава да задържи по дълго време позиции с Не се изтриваш, но очевидно на аудиторията им е писнало от комерсиалните, клубни тупалки. Между другото имам чувството, че Инстаграм е най сериозния хит в жанра тази година... Вече 4-5 месеца се доказва като едно от най слушаните фолк парчета, докато новите на Пайнер до 2-3 седмици отпадат от топ-а. Добре, че първите дни генерират милион-два, че иначе и 5 милиона щеше да им е зор да минат на големите ви мегахитове... :whistling:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

А кога официално ще излиза проекта? Вероятно за преди баловете?

Ангелите плачат с повече седмични гледания от Не се изтриваш , От София до Банско, Зле те чувам и Просто шоу... и други песни, излезли след нея и набедени за мега хитове...

 

Надеждата ми беше в Преслава да задържи по дълго време позиции с Не се изтриваш, но очевидно на аудиторията им е писнало от комерсиалните, клубни тупалки. Между другото имам чувството, че Инстаграм е най сериозния хит в жанра тази година... Вече 4-5 месеца се доказва като едно от най слушаните фолк парчета, докато новите на Пайнер до 2-3 седмици отпадат от топ-а. Добре, че първите дни генерират милион-два, че иначе и 5 милиона щеше да им е зор да минат на големите ви мегахитове... :whistling:

Би трябвало да излезе за РД на Галена на 21 май.

Тези гледания, които следиш само от България ли са?

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

А кога официално ще излиза проекта? Вероятно за преди баловете?

Ангелите плачат с повече седмични гледания от Не се изтриваш , От София до Банско, Зле те чувам и Просто шоу... и други песни, излезли след нея и набедени за мега хитове...

 

Надеждата ми беше в Преслава да задържи по дълго време позиции с Не се изтриваш, но очевидно на аудиторията им е писнало от комерсиалните, клубни тупалки. Между другото имам чувството, че Инстаграм е най сериозния хит в жанра тази година... Вече 4-5 месеца се доказва като едно от най слушаните фолк парчета, докато новите на Пайнер до 2-3 седмици отпадат от топ-а. Добре, че първите дни генерират милион-два, че иначе и 5 милиона щеше да им е зор да минат на големите ви мегахитове... :whistling:

Ангелите са вторият най-гледан Пайнерски клип от 2017 към днешна дата, като над тях е единствено тупалката на Алисия и Илиян. А Инстаграма е най-гледаното такова парче извън Пайнер, след Мотел и преди Шушана. Истинските големи хитове си се задържат повечко време, както виждаме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ангелите са вторият най-гледан Пайнерски клип от 2017 към днешна дата, като над тях е единствено тупалката на Алисия и Илиян.

Пропускаш май тези 13 милиона... : )

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пропускаш май тези 13 милиона... : )

В случая говорим за актуалната седмица (изминалата). Алисия и Илиян са на 41 място, Ангелите на 43, а Как да изтрезнея- на 49. Разбира се, и дуета на Емилия и Тони си е сред най-големите хитове- единствено това, че е излязъл по-рано му пречи да е на по-предна позиция. Но за есента и зимата изброените три песни излизат най-трайните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В случая говорим за актуалната седмица (изминалата). Алисия и Илиян са на 41 място, Ангелите на 43, а Как да изтрезнея- на 49. Разбира се, и дуета на Емилия и Тони си е сред най-големите хитове- единствено това, че е излязъл по-рано му пречи да е на по-предна позиция. Но за есента и зимата изброените три песни излизат най-трайните.

Явно не съм разбрал особено какво си имал предвид с "най-гледан клип към днешна дата". :1000 (20):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно не съм разбрал особено какво си имал предвид с "най-гледан клип към днешна дата". :1000 (20):

Към днешна дата т.е кой се гледа най-много днес. :D Просто отговорих на коментара на Слави за това.

 

За мен в дългосрочен план най-трайните хитове от 2017 като цяло ще излязат Мотел, Шушана, Как да изтрезнея, Ангелите плачат и Инстаграм. Подчертавам- най-трайни, а не най-големи за периода, в който са изригнали. Иначе и Моро му, Не се изтриваш и някои други са големи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само на мен ли ми се струва ,че към “Гласът на България” този сезон няма изобщо интерес. Капките са в пъти по-интересни и гледани поне така мисля. :dontgetit:

На мен този сезон ми се струва по-слаб дори и от онзи с Деса, който попринцип беше най-слабия. С предишния предизвикаха някакъв интерес като се престориха, че въвеждат шоуто в нов вид, но след като в последствие никой нищо не направи за тези таланти, хората сякаш се отказаха да гледат отново.

Тъкмо преди малко се замислих, че трябва да кажем едно голямо Браво на Ивана, че единствена даде едно рамо на Роксана и й помогна да направи кариера. Единствената звезда от това шоу.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само на мен ли ми се струва ,че към “Гласът на България” този сезон няма изобщо интерес. Капките са в пъти по-интересни и гледани поне така мисля. :dontgetit:

Тихо ,че ще дойде Фокса да обяснява колко е гледан.Рейтинга му е плачевен.Остави кво се хвалят от Бтв.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Би трябвало да излезе за РД на Галена на 21 май.

Тези гледания, които следиш само от България ли са?

Ами в попнейбъла седмичните гледания. Не са само от България щом Хабиби и Мотел са в топ 10...

 

Пропускаш май тези 13 милиона... : )

Пропускаш да прочетеш преди да се включиш неподготвено...

Как да изтрезнея е след Ангелите плачат. Все пак е 2 месеца и по отрано излезнала. И ако в комбинацията Тони Стораро+кръчмарска гръцка тупалка с живи инструменти е в реда на нещата да има този успех, то авторска балада в дует с по слабо име (като фенове, популярност и успехи извън клубните) за изпълнител с 20 годишен стаж си е наистина впечатляващо. Но хита си е хит. И двете са сред най доказаните хитове последната година и са с траен интерес, а не мевду 1-3 месеца, какъвто е средния живот на повечето парчета... Такива инвестиции и за какво... За да вземеш 2 седмици Хит на сигнал и да натрупаш гледания за месец, които после за 2 години са наддали не повече от милион-два...

 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен този сезон ми се струва по-слаб дори и от онзи с Деса, който попринцип беше най-слабия. С предишния предизвикаха някакъв интерес като се престориха, че въвеждат шоуто в нов вид, но след като в последствие никой нищо не направи за тези таланти, хората сякаш се отказаха да гледат отново.

Тъкмо преди малко се замислих, че трябва да кажем едно голямо Браво на Ивана, че единствена даде едно рамо на Роксана и й помогна да направи кариера. Единствената звезда от това шоу.

Сезона на ДесиСлава достигна до 1 300 000 зрители, което не мисля, че отговаря на дефиницията за слаб. За другите сезони не съм се интересувал... Фокси те е облъчил... :1000 (29): :whistling:

 

 

Но имай впредвид, че в публикациите на БТВ за рейтинг Фермата е била уж по гледана от Големия брат, турския сериал и той... А на другия ден държавата обсъжда лицата на брадъра , а не на фермата или сериалите им... Спорни са официалните данни колко са достоверни и адекватни...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сезона на ДесиСлава достигна до 1 300 000 зрители, което не мисля, че отговаря на дефиницията за слаб. За другите сезони не съм се интересувал... Фокси те е облъчил... :1000 (29): :whistling:

Но имай впредвид, че в публикациите на БТВ за рейтинг Фермата е била уж по гледана от Големия брат, турския сериал и той... А на другия ден държавата обсъжда лицата на брадъра , а не на фермата или сериалите им... Спорни са официалните данни колко са достоверни и адекватни...

Имам в предвид най-слабия от сезоните на Гласът. Този с Деси действително не предизвикваше същия интерес като първите два, просто на хората вече им бяха омръзнали напразни обещания, докато междувременно Х-фактор наистина правят нещо значимо. За сметка на това като си дадоха малко почивка и като си направиха добра реклама като на 'освежено' шоу хората очакваха нещо по-различно, ама... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...