Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Ебати якият канал! Всичко качено до момента е от онези прекрасни години на поп-фолка! Голяма носталгия... :Vishenka_05:

 

Мигом да качват тези два мегахита:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе и Андреа отишла в Мароко. Избърза да се похвали и с нов дует с арабска звезда. Дали не е опит да отнеме медийното внимание от бившите си колежки по фирма :1000 (29): Галена сиг пуска тъничка злобичка като е прочела изказването на Серджо че най много е искал Андреа за дует. Андреа знаеш как се прави силен пр - психикотрошачка :1000 (6):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мигом да качват тези два мегахита:

Абе, тия от "Пайнер" дали наистина не са затрили видеопродукцията на Десислава, след като напусна...? Нито един неин клип не са качили...

 

Честит Рожден Ден на Валя , нека да е жива и здрава. Пожелавам и много успех в личен и професионален план и скоро да ни зарадва с нова песничка!

Честит Рожден Ден! Да е жива и здрава, много щастлива и все се надявам на по-раздвижена певческа дейност от нейна страна, че си ми е слабост! :Vishenka_05:

 

А тази песен е велика! Музика, текст, изпълнение, клип - всичко е страхотно! Обожавам я!

Кои са авторите на песента?

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава - утре

Песента ще е балада с участието на Кеба.

 

Не знам защо толкова бълва напоследък, иначе дано песента е яка.

Хвана я синдрома на "забременях, ще пускам песни, за да не ме забравят хората". :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хвана я синдрома на "забременях, ще пускам песни, за да не ме забравят хората". :mf_surrender:

Отдавна чакаме балада от нея, но сега трябва да се пускат песни за баловете и лятото вече. Съвсем спокойно можеше да изчака есента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отдавна чакаме балада от нея, но сега трябва да се пускат песни за баловете и лятото вече. Съвсем спокойно можеше да изчака есента.

Като й знам последната балада - "Ако утре ме губиш" нямам никакви нагласи и очаквания. Ей, тая жена не се научи кога да пуска песни. Тази година й е каша, да я беше пуснала вместо "Обратно в тавата".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като й знам последната балада - "Ако утре ме губиш" нямам никакви нагласи и очаквания. Ей, тая жена не се научи кога да пуска песни. Тази година й е каша, да я беше пуснала вместо "Обратно в тавата".

Ще мачка с клип, както направи с "Не се изтриваш" :Vishenka_05:

 

https://www.instagram.com/p/Bh6yX23D7Vr/?taken-by=preslava__

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента се казва "Утре" или ще има премиера утре.

 

Иска жената три актуални хита да има за да се отдаде на заслужена почивка.

 

Балада и Кеба не ми се връзват. Тоя е много противен, дано не е вярно. :1000 (27):

Вярно е - виж й инстаграма.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще мачка с клип, както направи с "Не се изтриваш" :Vishenka_05:

 

https://www.instagram.com/p/Bh6yX23D7Vr/?taken-by=preslava__

ДАНО!

Не искам да си плюя на думите за почивката от една година, завръщането и самостоятелния концерт, но искам и летен хит да пусне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента се казва "Утре" или ще има премиера утре.

 

Иска жената три актуални хита да има за да се отдаде на заслужена почивка.

 

Балада и Кеба не ми се връзват. Тоя е много противен, дано не е вярно. :1000 (27):

Вече си има "Не и утре", не и трябва втора с подобно заглавие.

Дано е хубав текста, тъкмо ще си го преведа и ще си метна в книгата. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Обратно в играта" много стабилно зацикли откъм интерес. И веднага - нова песен. Че тя, ако смята да пуска с тая скорост през оставащото време от почивката й, трябва да е заснела поне още 3 песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Обратно в играта" много стабилно зацикли откъм интерес. И веднага - нова песен. Че тя, ако смята да пуска с тая скорост през оставащото време от почивката й, трябва да е заснела поне още 3 песни.

Защото вещиците я прокълнаха. :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност това пиано не гарантира, че песента е балада.

Нищо чудно след него да почне някое мазно маане.

Ще получим дежа вю от случая с "По моята кожа" :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...