Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Обсъждането на стари мегахитове на Галошчица, породено ли е от факта, че тя нови МЕГАХИТОВЕ НЯМА? :1000 (29):

Тихо сега..Галена фенс пак ще почнат да пренаписват историята. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Само дето Сергио отбелязва, че е искал единствено с нея дует.

Андреа съм я чувал в Гърция, други хора са я чували в другите държави. Това е факт и нямам причина да лъжа, то е ясно на всички.

Сузи я премазва в началото заради образа й и скандалите, но Андреа ще я задмине във времето.

Къде го казал това? :1000 (29): На статия от ПР-те на Андреа ли да вярваме, че Серджо го е казал?

 

Забавно е колко мегахитове създаде Галена, а това се отрича. За щастие се отрича само на ниво форум. А извън него никой не би посмял да оспори лидерството й, защото то е прекалено явно. Галена за 2015 има тотални хитове, колкото останолити топ имена имат за 3 години. При нея не може да се определят 1 или 2 топ мегахита, не защото няма такива, а защото прави такива всяка година поне по 2. За Бога тя е най-гледаната бг изпълнителка в ю туб като общ брой гледания, а на някои "фактите" им стигат до личните предпочитания и неприязъм към нея, което е повече от нелепо.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде го казал това? :1000 (29): На статия от ПР-те на Андреа ли да вярваме, че Серджо го е казал?

 

Забавно е колко мегахитове създаде Галена, а това се отрича. За щастие се отрича само на ниво форум. А извън него никой не би посмял да оспори лидерството й, защото то е прекалено явно. Галена за 2015 има тотални хитове, колкото останолити топ имена имат за 3 години. При нея не може да се определят 1 или 2 топ мегахита, не защото няма такива, а защото прави такива всяка година поне по 2. За Бога тя е най-гледаната бг изпълнителка в ю туб като общ брой гледания, а на някои "фактите" им стигат до личните предпочитания и неприязъм към нея, което е повече от нелепо.

И Сигнал ли е медия на Андреа? Брех, тя направо е Пеевски 2. :1000 (29):

Никой не отрича хитовете и клиповете на Галена. Отричаме че тя е харизматична, харесвана масово, истински лидер каквито са били Ивана и Преслава, гласовите данни, перфектно скалъпения "семеен" живот и външия вид който е тунингован със десетки процедури и наливане на много пари във парцали. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде го казал това? :1000 (29): На статия от ПР-те на Андреа ли да вярваме, че Серджо го е казал?

 

Забавно е колко мегахитове създаде Галена, а това се отрича. За щастие се отрича само на ниво форум. А извън него никой не би посмял да оспори лидерството й, защото то е прекалено явно. Галена за 2015 има тотални хитове, колкото останолити топ имена имат за 3 години. При нея не може да се определят 1 или 2 топ мегахита, не защото няма такива, а защото прави такива всяка година поне по 2. За Бога тя е най-гледаната бг изпълнителка в ю туб като общ брой гледания, а на някои "фактите" им стигат до личните предпочитания и неприязъм към нея, което е повече от нелепо.

 

Андреа е звезда навън мога да ви уверя. Аз живея в Германия и моя колега познава от българските звезди само Андреа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Сигнал ли е медия на Андреа? Брех, тя направо е Пеевски 2. :1000 (29):

Никой не отрича хитовете и клиповете на Галена. Отричаме че тя е харизматична, харесвана масово, истински лидер каквито са били Ивана и Преслава, гласовите данни, перфектно скалъпения "семеен" живот и външия вид който е тунингован със десетки процедури и наливане на много пари във парцали. :)

Сигнал не пишат статиите за проектите. Плащат им за тези статии. Нали виждаш,че пускат готови статии на екипа на Пойнер, Ара, ПР-те на Рени и на другите самопродуциращи се. Когато статията е писана от тях, името на автора присъства. В случая няма интервю на Серджо, а статиа от нейния ПР. Не преиначавай думите ми!

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигнал не пишат статиите за проектите. Плащат им за тези статии. Нали виждаш,че пускат готови статии на екипа на Пойнер, Ара, ПР-те на Рени и на другите самопродуциращи се. Когато статията е писана от тях, името на автора присъства. В случая няма интервю на Серджо, а статиа от нейния ПР. Не преиначавай думите ми!

Аз никога не съм харесвал Галена. Защо реши да ми отговаряш толкова яростно след последния проект на Андра?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галенините яко завиждат,че английските песни на Андреа са много по-успешни от тези на Галена.

Глупости. На Галена проектите са много по-успешни, но проблема им е че Андреа не беше заличена напълно, както искаха. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа е звезда навън мога да ви уверя. Аз живея в Германия и моя колега познава от българските звезди само Андреа.

Аз също съм чувала нейни песни в Турция, Гърция, а сестра ми е чувала и в Испания нейна песен от Кости. Това никой не й го отрича на Андреа. Със сигурност е най-позната бг певица в чужбина . Обаче както въртят нейните песни от Кости, навън се въртят и песните на Кости за Галена, Янева. Човекът си прави миксове и си е уредил песните му да звучат в повече държави.В Турция се слушат и Андреа, Азис, Стораро, Галена, Янева с Влез и Брой ме, а дори и Алисия съм чувала с "Ще се возим ли", а и Анелия с "Дай ми още".

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Глупости. На Галена проектите са много по-успешни, но проблема им е че Андреа не беше заличена напълно, както искаха. :)

Коя английска песен на Галена е успешна колкото тези на Андреа?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз никога не съм харесвал Галена. Защо реши да ми отговаряш толкова яростно след последния проект на Андра?

Въобще нямаше общо с нейната нова песен. Това, които ме провокира бяхя коментарите, че Галена й подливала вода и подобни коменатари, които реших този път да не подмина, защото знам каква е истината за отношенията им и схемите на Андреа. След това разговорът се разгърна отново от нейните фенове в мерене на успехите й с тези на Галена. Нямам нищо против нея и едва вчера си позволих да коментирам неща, които съм виждала и съм сигурна в тях, а не е като и преди това да не е имало поводи да ги напиша.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой го отрича? Пантера си беше хитче на пролетно-зимния сезон през 2015,но вече е тотално забравена.Аз отричам факта,че това било най-големия хит за тази година при положение,че тогава излезе Хабиби.

 

Не е забравена "Пантера", все още си се слуша и е една от най-успешните песни на Галена. И тогава за времето си беше голям бум. Надявам се и на Андреа да има подобен успех, защото ми харесва.

 

Обсъждането на стари мегахитове на Галошчица, породено ли е от факта, че тя нови МЕГАХИТОВЕ НЯМА и искате да си припомните добрите стари времена? :1000 (29):

 

Ще има, не се притеснявай за хитовете на Галена. Пак ще се избухва!

Как да спориш с такива ми кажи? :1000 (29):

Как да страдам за такива, не, не ми отиваааа...Една кралицааа.. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съгласих се, че Глория е първата, която е правила нещо по-различно, ако това ще успокои страстите. Поста на adorable пък ме подсети, че Камелия със сигурност не е била дори и първата с повече от 2 диска, а пак си е била Глория. До 15 години на сцена си е била новаторка, евала. Но това е по-скоро за нейната тема.

Първата с двоен албум бе Рени, този на Глория излиза малко след нейния.

 

Камелия направи най-успешното турне в Америка с най-много концерти (2 пъти повече от на Преса)...

Ако визирате бройката от 18 концерта, нека превъзходната степен отпадне. Десетилетие по-рано на турне са реализирани повече от 20.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде го казал това? :1000 (29): На статия от ПР-те на Андреа ли да вярваме, че Серджо го е казал?

 

Забавно е колко мегахитове създаде Галена, а това се отрича. За щастие се отрича само на ниво форум. А извън него никой не би посмял да оспори лидерството й, защото то е прекалено явно. Галена за 2015 има тотални хитове, колкото останолити топ имена имат за 3 години. При нея не може да се определят 1 или 2 топ мегахита, не защото няма такива, а защото прави такива всяка година поне по 2. За Бога тя е най-гледаната бг изпълнителка в ю туб като общ брой гледания, а на някои "фактите" им стигат до личните предпочитания и неприязъм към нея, което е повече от нелепо.

Нищо не отричам, но към днешна дата последните мегахитове в чалгата са "Шушана" и "Мотел" и нито нашите, нито вашата има пръст в това. 2015-та беше, повтарям беше преди 3 години. Вече сме 2018-та. Галена също се задъхва и не ми е ясно кой ще поеме щафетата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е забравена "Пантера", все още си се слуша и е една от най-успешните песни на Галена. И тогава за времето си беше голям бум. Надявам се и на Андреа да има подобен успех, защото ми харесва.

Ще има, не се притеснявай за хитовете на Галена. Пак ще се избухва!

 

Как да страдам за такива, не, не ми отиваааа...Една кралицааа.. :Vishenka_05:

О, аз за Галена не съм се притеснил, дори утре да спре да " пее" пак няма да се притесня. Просто отбелязвам видния за всички, но не и за феновете й регрес и как малко по малко се съдбата на Преслава я застига.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първата с двоен албум бе Рени, този на Глория излиза малко след нейния.

Три се карат- четвърта (и най-подценявана) печели. :D

Изобщо съм на мнение, че като за следващото парче трябва да насъбереш някогашната тукашна фен база на Рени и да я направите отново интересна във форума. Прекалено голяма подигравка пада с нейния образ от край време, а навремето беше титан.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...