Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Днес всички са в сянката на Луната! Честит рожден ден на Презмдента!

Руска днес има рожден ден, така че не предвиждам добро бъдеще за президеншата. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава има участия в 3 български сериала. Още 2008-2009 беше в Столичаните. Отново първа.

Преслава беше първа в "Столичани в повече", които стартира през пролетта на 2011-та, а не 2008-2009, ДесиСлава беше в следващият сезон, но с по-мащабна роля. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Официално : Крум се връща във Fen TV

Не че някой се интересува, но този не спря като пеперуда от цвете на цвете да се мести.

 

Наркотиците са му потрошили психиката и забелязвам, че си живее в негов свят и не спира да се опитва да скандализира с визии и изказвания и неадекватни клипчета. Над 15 години на сцена и днес пак си е господин никой....

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти остави това, не е интересно!

 

Защо досега не си казвал колко много е продала Ивана от втория си албум? :3fdb8960598fa63e:

 

И колко е продала Ивана от втория си албум? :scratch: Може да ви се стори странно, но до 2003 година никой не броеше Ивана за фактор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И колко е продала Ивана от втория си албум? :scratch: Може да ви се стори странно, но до 2003 година никой не броеше Ивана за фактор.
Ами прочети пак статията, която си сканирал... :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами прочети пак статията, която си сканирал... :1000 (29):

 

Прочетох - 30 000. Деса малко повече, а Кама двойно повече. В тази статия важни са цифрите на Слави и Цеца. Пайнерските са мижави не техния фон.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана беше фактор във фолка още от 2000 година. 2001 на зеленото училище в Свети ВЛас въпреки че слушах основно рап, помня че всяка вечер гърмяха Грешна нощ и Смукача на Ивана и Птица скитница на Десислава. Пак ли ще правим опити да омаловажаваме големите в жанра...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана беше фактор във фолка още от 2000 година. 2001 на зеленото училище в Свети ВЛас въпреки че слушах основно рап, помня че всяка вечер гърмяха Грешна нощ и Смукача на Ивана и Птица скитница на Десислава. Пак ли ще правим опити да омаловажаваме големите в жанра...

 

Няма такова нещо. За Ивана се разшумя през 2002-ра с "Грешна нощ". Всичко преди това бе нищо....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прочетох - 30 000. Деса малко повече, а Кама двойно повече. В тази статия важни са цифрите на Слави и Цеца. Пайнерските са мижави не техния фон.
Нали знаеш, че аз не съм децата тук.

Освен, че е продала съвсем малко под цифрата на тогавашната певица на годината, още през 2001 е канена за рецитал на огромния тогава форум "Златният мустанг", наред с Азис. Малко по-късно, има самостоятелен рецитал и на Пирин фолк, наедно с големите тогава звезди. А и да припомням ли кой закрива концерта на Маргарита в зала 1 в началото на 2002 година? :3fdb8960598fa63e: Никой не я броял за фактор...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прочетох - 30 000. Деса малко повече, а Кама двойно повече. В тази статия важни са цифрите на Слави и Цеца. Пайнерските са мижави не техния фон.

И все пак в статията са посочени продажбите за 2002, а Мистерия излиза след Нещо горещо и не е изключено 2003 да е стопила тази разлика. Все пак Две сърца стана позната края на годината на масата и не е изключено този мегахит на чалгата да е стопил разликата с албума на Камелия

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали знаеш, че аз не съм децата тук.

Освен, че е продала съвсем малко под цифрата на тогаващната певица на годината, още през 2001 е канена за рецитал на огромния тогава форум "Златният мустанг", наред с Азис. Малко по-късно, има самостоятелен рецитал и на Пирин фолк, наедно с големите тогава звезди. А и да припомням ли кой закрива концерта на Маргарита в зала 1 в началото на 2002 година? :3fdb8960598fa63e: Никой не я броял за фактор...

 

Значи нема да ми гледаш назначената за "Артист-изпълнител на годината" от Митака, а ще гледаш абсолютният лидер в Пайнер и това е Камелия. Цифрите са пред вас и да не чувам интерпретации. Ако можете, оборете ги! Ако имате дупе, оспорете ги! Ако не ви е срам, говорете си! За "десовите" знам, че ще наглеят, но този линк ще ги преследва много години, за да знаят как са ги лъгали, като са ги гледали в очите. Между другото, имам и сканове от любимото списание на оня "шуменския", което ми размахва тук 10 години, а не знае какво пише вътре. Просто чакам момент, за да го хвърля в размисли и тъга....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма такова нещо. За Ивана се разшумя през 2002-ра с "Грешна нощ". Всичко преди това бе нищо....

Аз не слушах чалга а ми бяха познати 100 патрона, Смукача и Грешна нощ която мисля че е от 2001. Всеки беше чувал 100 патрона на Ивана и Рибна фиеста на Валдес. Бяха сензации като Шушаната днес

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, как Ивана ще е позната от 2002 година? Още първия й сингъл "100 патрона" през 2000 беше мегахит, "Вик" също. Дебютният й албум имаше топ продажби, той излезе точно малко преди Коледните празници и се грабеше като топъл хляб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не слушах чалга а ми бяха познати 100 патрона, Смукача и Грешна нощ която мисля че е от 2001. Всеки беше чувал 100 патрона на Ивана и Рибна фиеста на Валдес. Бяха сензации като Шушаната днес

 

Може, но до напускнето на Деса и отказа на Кама да играе на "пайнерското" хоро в 2003-та, никой не е правил планове за Ивана. Още се двоумяха да продължават ли да бутат Глория, че и с нея тогава бяха в едни странни отношения. И не съм казал, че Ивана не става или не е добра певица. Казвам, че тя използва максимално добре предоставеният и шанс, а той дойде заради системата "Троянски кон". Ивана стигна необходимото ниво чак в 2004 година....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи нема да ми гледаш назначената за "Артист-изпълнител на годината" от Митака, а ще гледаш абсолютният лидер в Пайнер и това е Камелия. Цифрите са пред вас и да не чувам интерпретации. Ако можете, оборете ги! Ако имате дупе, оспорете ги! Ако не ви е срам, говорете си! За "десовите" знам, че ще наглеят, но този линк ще ги преследва много години, за да знаят как са ги лъгали, като са ги гледали в очите. Между другото, имам и сканове от любимото списание на оня "шуменския", което ми размахва тук 10 години, а не знае какво пише вътре. Просто чакам момент, за да го хвърля в размисли и тъга....
Не твърдя, че е продала повече от Камелия, нито съм написала, че е била тогава по-голяма звезда! Ти четеш ли внимателно, или само като стане дума някой извън Вескова, да бъде признат, се пенявиш? :mf_surrender:

Казвам, че е продала солидно количество албуми още тогава, а ти - не била никакъв фактор! Нали знаеш, че с Ивана няма да ти се получи, докато аз съм тук?

 

Сигурно тази песен е излязла чак 2003, та преди това Ивана не е съществувала... :gun_bandana:

 

 

Или пък тази:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може, но до напускнето на Деса и отказа на Кама да играе на "пайнерското" хоро в 2003-та, никой не е правил планове за Ивана. Още се двоумяха да продължават ли да бутат Глория, че и с нея тогава бяха в едни странни отношения. И не съм казал, че Ивана не става или не е добра певица. Казвам, че тя използва максимално добре предоставеният и шанс, а той дойде заради системата "Троянски кон". Ивана стигна необходимото ниво чак в 2004 година....

И аз бих се възползвал, ако имам такава възможност. Най-важното е, че за най-силните си години напуска мега силните песни, които днешните лидери нямат и не смеят да рискуват да пуснат. Само ще посоча "Пирова победа" и спирам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...