Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Dim4ou не е ново име, той също беше от мачкащите през 2012 ("Баш майсторска").

Да, само него го знам от преди. :D Аз визирах като цяло първите места. Сред тях, между другото, се вписва и Аднан- не знам дали някой, който не е чалгар би го знаел кой е, както чалгарите не знаем рапърите. :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

По-голяма мегазвезда от Преслава няма в този жанр и ти го знаеш отлично.

Азис е поне 5 пъти ПО от Преслава. Стига сме се правили, че го няма...

 

Деса има 10 фена, които пишете постоянно, Преслава има 3 активнопишещи. :1000 (29): Ся и аз, ако почна като Таня - на всеки кръгъл час да поствам в темата за Преслава, за седмица ще ви минем.

Форумът отдавна не е критерий за каквато и да било и слава богу!

 

Активните Пресови сте повече като цяло. То си личи и в анкети. Десовите сме на периоди. Сега влизам почти всеки ден, но до преди 2 месеца влизах веднъж в месеца. А и ние имаме доста материал за обсъждане като цяло. Разбира се, че темите не са критерий извън форума за нищо...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Топ 20 изпълнители за месец март:

 

1. Dim4ou

2. Mom4eto

3. Adnan Beats

4. Kapo Verde

5. Emporio Zorani

6. Азис

7. Фики

8. Криско

9. Анелия

10. Преслава

11. Боро 1

12. Алисия

13. Теди Александрова

14. Емануела

15. 100 кила

16. Галин

17. Галена

18. Pavell & Venci Venc

19. Деси Слава

20. Тони Стораро

 

12/20 изобщо не е зле. Да не говорим, че всички в топ 5, без Димчо да кажем, са някакви временни явления, които за мое щастие, не съм чувал през живота си.

 

Аднан Бийтс далеч не е в чалгата. Той се изявява и в двата жанра...

Няма как да знаем дали ще са временни явления. От 5-6 месеца не излизат от топ 20...

Вие сте чалгари. Нормално да не ги знаете. А ти си още по особено пропит от попфолка... Но децата ги слушат

Днес две деца в автобуса София-Плевен се питаха каква музика слушат. Стигнаха до консенсус, че слушат и чалга но бг рап повече.

Ние тук одъртехме :)))

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслинца, понеже вашата боровинка, която, макар и да не е обсебена от Преслава, ми оправи настроението с поста си за Планета и леля ми, няма да сложа "Първа шпага" в моята тема!

Какво да ви правя... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако си бях в България, сигурно щях да ги знам тези "артисти" и "творенията" им. Но като им гледам имената и обложките на клиповете, се радвам, че не ги.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслинца, понеже вашата боровинка, която, макар и да не е обсебена от Преслава, ми оправи настроението с поста си за Планета и леля ми, няма да сложа "Първа шпага" в моята тема!

Какво да ви правя... :1000 (29):

Сложи "не казвай ще се върна утре, безкрайно дълго е товааа" :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

ЗЛАТО

 

9253147x.jpg

 

Линк с такава статия за Деса кога?

 

п.п. Сега ще видите как страхливият шуменски клюкар ще се изнесе като посран....

Този дует така и не видя бял свят. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам да те забравя, СГ! :girl_cry2:

 

Много е красива тук, ако пееше и на живо - всичко щеше да е чук! Тя пяла ли е някъде на живо?

 

Разбира се - тя е единствената, която може да изнесе концерт на спирка облечена в анцуг и палто, при това и да пее на живо! :Vishenka_05:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникално яка беше Сашето- първата ми любимка. :3fdb8960598fa63e:

Да рекламирам един скандален за времето си проект, който навярно не се помни към днешна дата, но аз като малко дете полудявах по него, въпреки че въобще не е за деца. :roll1:

 

Не мога да повярвам каква доминация наблюдаваме на не толкова известни имена. Манията по новите рапъри явно е доста голяма щом са изместили дори и Криско, който ако не се лъжа преди това беше на 1-во място.

И какво излиза? Като изключим не толкова известните имена, от истинските звезди най-напред е Азис без нови песни? :D

Боже, тая песен на Сашка я помня, а не съм я слушал 22-3 години сигурно! Даваха я редовно по Топ Фолк по Нова... А мислех, че помня само Левовете и Очи в очи. Сега от любопитство покрай заглавието пуснах да чуя за ко иде реч и веднага си запях припева. Промили са ни мозъка от малки :D А ги излъчваха веднъж седмично по половин час.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се - тя е единствената, която може да изнесе концерт на спирка облечена в анцуг и палто, при това и да пее на живо! :Vishenka_05:

Хахахахаах, по анцуг. Велика е. :lol2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже, тая песен на Сашка я помня, а не съм я слушал 22-3 години сигурно! Даваха я редовно по Топ Фолк по Нова... А мислех, че помня само Левовете и Очи в очи. Сега от любопитство покрай заглавието пуснах да чуя за ко иде реч и веднага си запях припева. Промили са ни мозъка от малки :D А ги излъчваха веднъж седмично по половин час.

Даааа Топ Фолк! :D Голямо въртене на Сашето беше. Аз си имах този клип и на една видео касета и от там също го гледах. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо е ядосала Кирчо Чалъков, в последно време я гримира потресаващо. :1000 (29):

Коментирай реакцията - "Ма може ма разбира се" :3fdb8960598fa63e: Направи физиономия ала "нежен рекет" с веждата :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо е ядосала Кирчо Чалъков, в последно време я гримира потресаващо. :1000 (29):

Те нали се бяха карали на наградите, на които тя взе "Певица на 2014-та", той я изгонил от гримьорната с думите "К§рво, марш" :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай реакцията - "Ма може ма разбира се" :3fdb8960598fa63e: Направи физиономия ала "нежен рекет" с веждата :3fdb8960598fa63e:

Много е сладка :1000 (29):

 

Те нали се бяха карали на наградите, на които тя взе "Певица на 2014-та", той я изгонил от гримьорната с думите "К§рво, марш" :roll1:

Не знам, не знам, но продължава да работи само с него, то май само тя и Галена му останаха верни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е сладка :1000 (29):

Не знам, не знам, но продължава да работи само с него, то май само тя и Галена му останаха верни.

Имаше един период с Цеци Андреев, който я правеше далеч по-добре! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...