Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Коментирайте, че май съм Преславов. :helpsmilie: Брой слушания на чалгаджийки от началото на годината:

  1. Преслава - 83
  2. Галена - 62
  3. Анелия - 59
  4. Деси Слава - 42
  5. Глория - 38
  6. Ивана - 37
  7. Емилия - 36
  8. Емануела - 34
  9. Яница - 30
  10. Ивена - 24
:girl_cry2:
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Имаше един период с Цеци Андреев, който я правеше далеч по-добре! :Vishenka_05:

Според мен заради Алисия спря да ходи при него, иначе съм съгласна, той е по-модерно мислещ, но пък тя си е традиционалистка в грима и си иска черните очи и нищо друго. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирайте, че май съм Преславов. :helpsmilie: Брой слушания на чалгаджийки от началото на годината:
  1. Преслава - 79
  2. Галена - 58
  3. Анелия - 55
  4. Деси Слава - 41
  5. Ивана - 36
  6. Глория - 36
  7. Емилия - 35
  8. Емануела - 32
  9. Яница - 30
  10. Ивена - 23
:girl_cry2:
Щом Ваня ти е в топ 5, тази вечер няма да се скарам с теб! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сиана (поп-фолк певицата) да вземе да й напише още един текст, този е чук!

На мен пък оригиналът ми харесва много повече. Това ми беше любимата песен много дълго време, хората знаеха, че винаги с нея трябва да ме поздравяват. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом Ваня ти е в топ 5, тази вечер няма да се скарам с теб! :3fdb8960598fa63e:

О, просто все още тази година не съм попаднал в ежегодния Ванча-маратон, затова е едва пета. Тогава ще ми се качи на първо със сигурност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наскоро качиха "Тук ли си" на Анелия в Spotify и има малка промяна. В началото (0:13), където казва "като във Маями/Мегами/Медами", в оригинала гласът ѝ е смъкнат с една октава, а в Spotify е нормален. Аз лично исках така да бъде и оригиналът.

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, просто все още тази година не съм попаднал в ежегодния Ванча-маратон, затова е едва пета. Тогава ще ми се качи на първо със сигурност.
По-бързичко влизай! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирайте, че май съм Преславов. :helpsmilie: Брой слушания на чалгаджийки от началото на годината:
  1. Преслава - 83
  2. Галена - 62
  3. Анелия - 59
  4. Деси Слава - 42
  5. Глория - 38
  6. Ивана - 37
  7. Емилия - 36
  8. Емануела - 34
  9. Яница - 30
  10. Ивена - 24
:girl_cry2:

Видял си светлината. Няма лошо. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наскоро качиха "Тук ли си" на Анелия в Spotify и има малка промяна. В началото (0:13), където казва "като във Маями/Мегами/Медами", в оригинала гласът ѝ е смъкнат с една октава, а в Spotify е нормален. Аз лично исках така да бъде и оригиналът.

В оригинала е заместено с мъжки глас, казваш "във Маями", в Спотифай си пее тя "във Мегами" - или има и трета версия?

Link to comment
Сподели в други сайтове

В оригинала е заместено с мъжки глас, казваш "във Маями", в Спотифай си пее тя "във Мегами" - или има и трета версия?

 

В ютюб аз го чувам "като със Маями", което е глупаво, значи е "във Маями", но като се вслушах в спотифай, чувам "във Медами", но пък първото за което се сетих беше Мегами (клуб) :blink:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък оригиналът ми харесва много повече. Това ми беше любимата песен много дълго време, хората знаеха, че винаги с нея трябва да ме поздравяват. :1000 (29):

Това е оригиналът, имаше един Октомврийски брой на "Нов Фолк" от 2010, където говори за песен "Моят случай" по текст на Сиана и музика на Даниел Ганев и след месец се появи "Мръсно и полека" в Folk Collection 6.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е оригиналът, имаше един Октомврийски брой на "Нов Фолк", където говори за песен "Моят случай" по текст на Сиана и музика на Даниел Ганев и след месец се появи "Мръсно и полека" в Folk Collection 6.

Да де, но все пак "Мръсно и полека" беше официално реализираната. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирайте, че май съм Преславов. :helpsmilie: Брой слушания на чалгаджийки от началото на годината:
  1. Преслава - 83
  2. Галена - 62
  3. Анелия - 59
  4. Деси Слава - 42
  5. Глория - 38
  6. Ивана - 37
  7. Емилия - 36
  8. Емануела - 34
  9. Яница - 30
  10. Ивена - 24
:girl_cry2:

 

Не за пръв път правиш впечатление на един много объркан фолк фен. Аз за няколко години така и не разбрах фен на Емануела ли си, на Галена ли си, на Преслава ли си... А сега даде заявка и за Ивана :1000 (29):

Прекалил си с Яница и Ивена :slapin:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не за пръв път правиш впечатление на един много объркан фолк фен. Аз за няколко години така и не разбрах фен на Емануела ли си, на Галена ли си, на Преслава ли си... А сега даде заявка и за Ивана :1000 (29):

Прекалил си с Яница и Ивена :slapin:

Много пъти съм казвал, че аз съм фен на песни, а не на изпълнители. Може към някои да имам симпатии към някои, но това невинаги значи, че ги слушам най-много. Затова и ми е по-лесно да съм безпристрастен и като цяло да не участвам в тези фен войни.

 

Ивена яко я въртя последната седмица, ”Номер две” и ”Без гаранция” са ми най-слушаните песни. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако си бях в България, сигурно щях да ги знам тези "артисти" и "творенията" им. Но като им гледам имената и обложките на клиповете, се радвам, че не ги.

Не ме разбирай погрешно. Самия аз не им се кефя, но им наблюдавам прогреса. А и това са момчета, които са започнали със съвсем аматорски проекти като мастеринг и клипове, спонсорирани буквално от самите тях и почти всичко си правят сами и това заслужава признание. Не са като новите чалгарки - с богати любовници и спонсори и пак напъните им на са напразни. А и факта, че такива непознати лица са преди топ имена от чалгата, означава , че бг рапа си увеличава аудиторията с всеки изминал ден.

 

Тия двете утайки-Аднан и Димчоу пускат през седмица нова песен сигурно,нормално да са по-нагоре в класациите.

Аднан не пуска песни през седмица. Просто и от двата жанра го канят в проекти, за да вдигне левела на изпълнителите им... И го прави успешно. Бийтовете му са доста хитови. И мен ме дразни. Но и този пич започва нещата си за удоволствие от Америка, а 2 години по късно, превзема буквално музикалните жанрове. Но и неговото време ще мине и ще досади както става с този тип фийт изпълнители...

 

Димчо пък си е топ име от 7 години. Димчо и Фо са доста по добри разпъри от комерсиалните и прехвалени Килата и Криско...

Много пъти съм казвал, че аз съм фен на песни, а не на изпълнители. Може към някои да имам симпатии към някои, но това невинаги значи, че ги слушам най-много. Затова и ми е по-лесно да съм безпристрастен и като цяло да не участвам в тези фен войни.

 

Ивена яко я въртя последната седмица, ”Номер две” и ”Без гаранция” са ми най-слушаните песни. :D

 

О тези песни са топ. Не само от репертоара на Ивена, а едни от най добрите от Оцко изобщо. Няма да забравя как Алисия, Емануела, Джордан и Ивена смазваха с хитове пайнерките в онзи период. И за пръв път се усети доминация от ФЕН над Планета. Добре, че бяха Андреа и Елена да отсрамват положението в Пайнер... Нищо, че после други се биха за наградите...

 

Помня, че влизах специалн0 в рама в онези години, за да пиша за обрата в клубовете, дори в класациите на Сигнал успяха да надвият конкуренцията. Само пак в Рама агитките спореха и омаловажаваха този факт. Но после като Андреа отмъкна Оцко и го предостави на тепсия на Пайнера, разбраха точно каква сила е Оцко. Измъкна сума и Пайнерки от калта, че и направи страхотни проекти на таман изгряващи като Галин и вечно прогресиращи като Яница...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна с 12 концерта в Америка, а Галена само с 3. Защо така?

Защото много често подценяваните имена се оказват най-интересни. :whistling:

Феновете на Райна трябва отново да се насъберете и да се надигнете тук. В последните години продукцията ѝ е на ниво, което много малко от ТОП имената имат. Хубави, разнообразни парчета, последното от които успешно, в комбинация с фолклорен мега хит, какъвто само Деса и евентуално Преса от вървежните биха могли да направят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна с 12 концерта в Америка, а Галена само с 3. Защо така?

Защото през 2016 имаше 10 успешни концерта, а преди 4 месеца, когато беше на круиза, и организираха още 3 концерта около него. Тази пролет още 3. Нека й е зле. :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...