Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Аааа, баладата е много по-добра! Много е различна. Циганката знае какво да си изпроси. :)

А онази мекошавата нали не може да отказва...

Щеше да ми е интересно да чуя тази песен в нейно изпълнение.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса композитор? Най-новия виц в Рамания. :1000 (29):

Не композитор, а автор на музиката. Композиторите разбират от ноти, а авторите като Деси Слава просто чувстват музиката в себе си и я изливат в творчество. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не композитор, а автор на музиката. Композиторите разбират от ноти, а авторите като Деси Слава просто чувстват музиката в себе си и я изливат в творчество. :Vishenka_05:

Сам каза, че е крала от гръцка песен. Да й имам и чувствата.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сам каза, че е крала от гръцка песен. Да й имам и чувствата.

Не съм го казал аз. Има някакъв семпъл, да, но не във всички песни е така. Десислава е участвала в създаването на изключително много песни, доста от които хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

-A., Искам специално ТИ да коментираш звуците и подвикванията на тази богиня в клипа: :Vishenka_05:

 

2:05 :3fdb8960598fa63e:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сам каза, че е крала от гръцка песен. Да й имам и чувствата.

В далечната 99 да. Но от тогава измина много време. Тя се намери отдавна. Правят го топ авторите. И тогава е било така. Крали са без да плащат права...

За 20 години аз знам за 2 песни от които е взаимствала мелодия.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

В далечната 99 да. Но от тогава измина много време. Тя се намери отдавна. Правят го топ авторите. И тогава е било така. Крали са без да плащат права...

За 20 години аз знам за 2 песни от които е взаимствала мелодия.

Кои?

Link to comment
Сподели в други сайтове

-A., Искам специално ТИ да коментираш звуците и подвикванията на тази богиня в клипа: :Vishenka_05:

 

2:05 :3fdb8960598fa63e:

 

Жестока!

Не харесвам особено Петра, но винаги пъшка по концерти - икона. Сигурно Ивана се е вдъхновила от нея в ''Точка 18''.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Жестока!

Не харесвам особено Петра, но винаги пъшка по концерти - икона. Сигурно Ивана се е вдъхновила от нея в ''Точка 18''.

Мисля, че Пепи има огромен потенциал за Брадъра :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че Пепи има огромен потенциал за Брадъра :3fdb8960598fa63e:

Да, тя май беше харесала първото участие на Лухче там. Уви според мен тази година избранницата трябва да е просякинята и апетитна хапка на поп-фолка - Силвия! Какво мислиш за думите по адрес на Галена ? Ще ти ги цитирам защото знам, че ще се изкефиш:

Разкажете какво се случва между Вас и Галена...

Нямам идея защо Галенчето е решила да изплагиатства героинята на песента ми, при положение, че 4 месеца преди това публично обявих, че имам песен След 12, която ще даде заглавие на деветия ми самостоятелен албум. Мисля, че е въпрос на морал, но аз не й се сърдя. Тя води по-интензивен начин на живот от мен. Заглавието на песента много й подхожда - всички знаем какво прави тя след 12...

 

И какво прави тя след 12?

Ами пее, разбира се. Вие какво си помислихте?!

Имали ли сте проблеми с Галена преди това да се случи?

Нямам никакви допирни точки с въпросната госпожица, а проблеми още по-малко.

 

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, тя май беше харесала първото участие на Лухче там. Уви според мен тази година избранницата трябва да е просякинята и апетитна хапка на поп-фолка - Силвия! Какво мислиш за думите по адрес на Галена ? Ще ти ги цитирам защото знам, че ще се изкефиш:

Разкажете какво се случва между Вас и Галена...

Нямам идея защо Галенчето е решила да изплагиатства героинята на песента ми, при положение, че 4 месеца преди това публично обявих, че имам песен След 12, която ще даде заглавие на деветия ми самостоятелен албум. Мисля, че е въпрос на морал, но аз не й се сърдя. Тя води по-интензивен начин на живот от мен. Заглавието на песента много й подхожда - всички знаем какво прави тя след 12...

 

И какво прави тя след 12?

Ами пее, разбира се. Вие какво си помислихте?!

Имали ли сте проблеми с Галена преди това да се случи?

Нямам никакви допирни точки с въпросната госпожица, а проблеми още по-малко.

Тази личност ми е неприятна - и в ментален, и във визуален аспект. Сериозно е мръднала.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямате ли подозрението, че Анелия купува гледания за "Зоопарк"? Минаха само 20 дни, а песента вече клони към 5 млн. гледания. И това на фона на все по-слаб трафик за всички останали изпълнители в попфолка. Намирисва ми нещо..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази личност ми е неприятна - и в ментален, и във визуален аспект. Сериозно е мръднала.

А дали маслинката зелена Соня не би скандализирала ? И тя преди години крещеше в публиката на Иванина ''кучка''. :1000 (29):

Обаче ти най-много в къщата искаш Даниела - усещам го. Какво ли прави тази жена ? Май се беше хванала с фоклорен изпълнител.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

А дали маслинката зелена Соня не би скандализирала ? И тя преди години крещеше в публиката на Иванина ''кучка''. :1000 (29):

Обаче ти най-много в къщата искаш Даниела - усещам го. Какво ли прави тази жена ? Май се беше хванала с фоклорен изпълнител.

Мисля, че е учителка по музика в Благоевград. Но не е достатъчно скандална да провокира скандали. Точно Петрис е за това предаване - мъжа й знае много пикантерии за фолк средите, П. ежеминутно ще скандализира с разкрития зрителите и съквартирантите! :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че е учителка по музика в Благоевград. Но не е достатъчно скандална да провокира скандали. Точно Петрис е за това предаване - мъжа й знае много пикантерии за фолк средите, П. ежеминутно ще скандализира с разкрития зрителите и съквартирантите! :3fdb8960598fa63e:

Да, Сашо наскоро постваше неща и му прочетох всички интервюта на този човек. Той даже и книга е писал. Дано Петра не потвърди историята с Ивана и Митко Пайнера в един черен мерцедес, че тогава ще съжаляваш за участието. :3fdb8960598fa63e:

Мисля следващите три изпълнителки за топ албум да са: Преслава, Камелия и Десислава. Оцени подобаващо ''Не съм ангел''.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

В далечната 99 да. Но от тогава измина много време. Тя се намери отдавна. Правят го топ авторите. И тогава е било така. Крали са без да плащат права...

За 20 години аз знам за 2 песни от които е взаимствала мелодия.

Това не я прави по-малко крадла. А през последните 10 години кое си е измислила тя?

Една Теди Александрова остана да отстрамва жанра, като истЕнски творец!

 

Тая година е ред на Ванча за къщата, да си демонстрира новата фигура.

Искам като Луна Президент да дефилира по бански на басейна.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Магда също трябва да влезе. Първия ден от притеснение ще се напие и пак ще имаме нови лафове.

''Как кой, кога ? Изненадите не спират'' е паметно.

Тя беше казала преди година, че имала покана :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това не я прави по-малко крадла. А през последните 10 години кое си е измислила тя?

Една Теди Александрова остана да отстрамва жанра, като истЕнски творец!

Искам като Луна Президент да дефилира по бански на басейна.

Участвала е в създаването на повечето си песни от новата ера в Пайнер. Предишните не ми се изреждат, сега на прима виста се сещам за "Грим по дланите", там даже и текста е изцяло нейн.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-гледани песни - Март

 

Нечалга песни в топ 20 има на 4-то, 7-мо, 11-то, 15-то, 16-то, 18-то и 20-то място. Кончината на жанра отново се отлага, изглежда.

 

Е, какво стана? Нали някой (ти или Слави) беше пуснал класация за най-гледани изпълнители, мисля, и бяхме направо у киреча. Сега се оказва, че чалгата е лидер?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...