Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

А Стораро защо не купува за себе си ? Ясно е, че семейство Стораро са анти на повечето потребители но в този форум, но ако купуваха гледания на всичко проекти като ''Луд'', ''Истина'' на Стораро нямаше да имат под 1,5 милиона и други на Фики като ''Железен'' и ''Ако искаш'' с доста по-слаби гледания от очакването при него.

Стораро няма нужда от налагане, но синчетата му имат. Много е комплексиран по тази тема. Иска на всяка цена да успеят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

300k ще стигнат поне. Това е предостатъчно и за двамата. Емилия не знам да е имала дебют над 300, а на Емрах още първата му песен да започне с толкова... ами успех ще си е. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стораро няма нужда от налагане, но синчетата му имат.

''Железен''

''С теб или с друг'' - спокойно можеше да набута 10 милиона за да е на нивото на ''Кой'' и ''Боже, прости''.

''Душа''

''Издислав''

''Ако искаш''

''Изневериш ли ми?''

''По-мъжки''

 

Там к'во става ?

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мохамед е объркан. Първо беше разочарован от песента, след няколко слушания му хареса, но въпреки това не очаква много голям хит.

 

Най-малкият Стораро дебютира в чалгата - хората ще кликнат, за да видят за какво става въпрос от любопитство. Допускам и подбутване от Тони Стораро, за което Фаст говори.

На мен ми хареса след 2-3 слушания. Иначе Фаст мисли, че всичко което не е на Преслава е купено :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

''Железен''

''С теб или с друг'' - спокойно можеше да набута 10 милиона за да е на нивото на ''Кой'' и ''Боже, прости''.

''Душа''

''Издислав''

''Ако искаш''

''Изневериш ли ми?''

''По-мъжки''

 

Там к'во става ?

Купува само на песните на които залагат. Между другото Железен има купени гледания, при това доста. От шесте милиона сигурно макс 1-2 са реални.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стораро няма нужда от налагане, но синчетата му имат. Много е комплексиран по тази тема. Иска на всяка цена да успеят.

Това щеше да важи, ако Фики нямаше участия и не пълнеше клубовете, или на концерти не му знаят песните. Фики е познат на цялата страна. В новините също влезе с "Издислав" . В някои моменти може и да е купувал гледания и гласове за наградите на Планета, но успехът му не се крепи на това.

"Железен" ми е една от най-противните песни в жанра, но съм виждала каква истерия е предизвиквала в клубовете. Нещо страшно беше на тази песен. Всяка втора маса се поздравяваше с нея. Не е сериозно да се твърди, че има само 1-2 реални милиона. Дори са твърде малко 6-те милиона за хита, който беше тогава.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Купува само на песните на които залагат. Между другото Железен има купени гледания, при това доста. От шесте милиона сигурно макс 1-2 са реални.

:roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен Митко само чака моментът, в който ще може удобно да върне наградите без пак Преслава и Галена да се избиват за тях. Точно сега е удобният момент- Галена донякъде вече сама си се е отказала от тези награди, а Преслава покрай бременността тази година няма да може да му е най-голямата златна кокошка. Сега е моментът да се налагат нови имена и за момента си имаме Джулия и Емрах. Трябват още много усилия докато се наложат като някакви лидери, но според мен натам ще отидат нещата. При Фики си личеше още от дуета с Галена, при брат му още от дуета с Емилия. А и той самият го беше казал в чат, както някой спомена- дойде неговият ред.

Иначе и аз предпочитам най-много наградите, които са за целия жанр. Емилия Стоянова имаше идеалната възможност да си издигне още повече сайта като се възползва от дупката на Пайнер по отношение на такива церемонии, но явно няма достатъчно средства жената. Вече дори не ги вика в студиото да им дава статуетки...

Рано е за Емрах, да налагат Галин, има много неизцеден потенциал, а и е единственият, който може да привлече нова публика в жанра.

 

От Емрах би се получил доста добър продукт за по-малката аудитория, само да му мине пубертета, че в момента е точно в awkward етапа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

и други на Фики като ''Железен'' и ''Ако искаш'' с доста по-слаби гледания от очакването при него.

 

Кой е казал, че задължително трябва да купуват песни на всяка песен, която издават? То би изглеждало абсурдно. Нима Татяна и Рени, дето категорично ги хванахме в крачка, купуват за всеки клип?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Купува само на песните на които залагат. Между другото Железен има купени гледания, при това доста. От шесте милиона сигурно макс 1-2 са реални.

Ако клипираш една песен залагаш на нея. Да не говорим, че точно на ''Железен'', дуетите и ''Ако искаш'' със сигурност е залагал.

 

Кой е казал, че задължително трябва да купуват песни на всяка песен, която издават? То би изглеждало абсурдно. Нима Татяна и Рени, дето категорично ги хванахме в крачка, купуват за всеки клип?

Горе дадох 7 примера. Да не говорим за ''Бум'' която беше топ хит а няма 10 милиона. Ако искаше и там може да трупа.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Рано е за Емрах, да налагат Галин, има много неизцеден потенциал, а и е единственият, който може да привлече нова публика в жанра.

 

От Емрах би се получил доста добър продукт за по-малката аудитория, само да му мине пубертета, че в момента е точно в awkward етапа.

На Галин според мен му мина периода на 'налагане'. Вече си е голямо име, от което всички очакваме големи успехи. Той сам си се налага от край време, че дори и други изпълнители взе да продуцира. И като говорим за изпълнителите му- тази Десита е друга една потенциална любимка, предимно на по-малките. Още от началото на годината си имаме три по-нови имена, към които се забелязва интерес и може и да им се получи, това отдавна не сме го виждали в чалгата.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Галин според мен му мина периода на 'налагане'. Вече си е голямо име, от което всички очакваме големи успехи. Той сам си се налага от край време, че дори и други изпълнители взе да продуцира. И като говорим за изпълнителите му- тази Десита е друга една потенциална любимка, предимно на по-малките. Още от началото на годината си имаме три по-нови имена, към които се забелязва интерес и може и да им се получи, това отдавна не сме го виждали в чалгата.

Десита хич не я виждам да прави поп-фолк музика. Според мен просто ще използва канала и ефира на Планета.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако клипираш една песен залагаш на нея. Да не говорим, че точно на ''Железен'', дуетите и ''Ако искаш'' със сигурност е залагал.

Горе дадох 7 примера. Да не говорим за ''Бум'' която беше топ хит а няма 10 милиона. Ако искаше и там може да трупа.

На "Железен" заложи, спомням си рекламата - отброяване дните до излизането със снимка на колежка и Николета Лозанова.

А "Бум" е един от най-големите хитове за 2015-та, ако не и най-големият хит на мъж за въпросната година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Fast, то пък за теб нищо не е реално, братче. Слушай си каквото ти харесва и недей постоянно да опорочаваш всичко останало.

 

+1

Дислайковете на Преса били нереални

и лайковете на другите не са реални,

а теориите на Фаст - банални :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Галин според мен му мина периода на 'налагане'. Вече си е голямо име, от което всички очакваме големи успехи. Той сам си се налага от край време, че дори и други изпълнители взе да продуцира. И като говорим за изпълнителите му- тази Десита е друга една потенциална любимка, предимно на по-малките. Още от началото на годината си имаме три по-нови имена, към които се забелязва интерес и може и да им се получи, това отдавна не сме го виждали в чалгата.

Опази Боже, ако чалгата разчита на еднодневки като Десита.

Link to comment
Сподели в други сайтове

+1

Дислайковете на Преса били нереални

и лайковете на другите не са реални,

а теориите на Фаст - банални :3fdb8960598fa63e:

Одебелените наистина са купени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Горе дадох 7 примера. Да не говорим за ''Бум'' която беше топ хит а няма 10 милиона. Ако искаше и там може да трупа.

 

На "Бум" нали й изтриха няколко клипчета с доволно милиони...

 

И аз мога да ти дам седем примера с песни на Тотя, дето не е купила за тях.

 

Не може да се отрече, че работата при Фики на моменти доста е намирисвала.. Казвам на моменти, защото очевидно не е при всяка песен така. От 2-3 години се вижда, че от мъжете Галин е по-предпочитан сред аудиторията, анкетата на Планета го доказа с твърда тежест, а ако гледаш трафик в youtube, ще си помислиш, че не е така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен Митко само чака моментът, в който ще може удобно да върне наградите без пак Преслава и Галена да се избиват за тях. Точно сега е удобният момент- Галена донякъде вече сама си се е отказала от тези награди, а Преслава покрай бременността тази година няма да може да му е най-голямата златна кокошка. Сега е моментът да се налагат нови имена и за момента си имаме Джулия и Емрах. Трябват още много усилия докато се наложат като някакви лидери, но според мен натам ще отидат нещата. При Фики си личеше още от дуета с Галена, при брат му още от дуета с Емилия. А и той самият го беше казал в чат, както някой спомена- дойде неговият ред.

Иначе и аз предпочитам най-много наградите, които са за целия жанр. Емилия Стоянова имаше идеалната възможност да си издигне още повече сайта като се възползва от дупката на Пайнер по отношение на такива церемонии, но явно няма достатъчно средства жената. Вече дори не ги вика в студиото да им дава статуетки...

За какво са тия измислени церемонии? Само харчалък за Пайнера. Трябва му балъчка като Цура, да спонсорира подобна простотия, но дори тя се осафери. Едва ли новото поколение фенове би се впечатлило от вечеринки.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десита хич не я виждам да прави поп-фолк музика. Според мен просто ще използва канала и ефира на Планета.

Каквото и да прави, ще я свързват с Галин, който си се води чалга, макар и да е повече поп и рап. :1000 (29): А ако я налагат по Планета ще си е баш чалга певица. На разни като Гери-Никол и Тита точно това е, което им липсва- да ги налага Планета, а не поп медиите. :1000 (29):

 

Опази Боже, ако чалгата разчита на еднодневки като Десита.

На попа повечето са такива, но се водят мега големи за периода, в който са актуални. :1000 (29):

 

За какво са тия измислени церемонии? Само харчалък за Пайнера. Трябва му балъчка като Цура, да спонсорира подобна простотия, но дори тя се осафери. Едва ли новото поколение фенове би се впечатлило от вечеринки.

Зависи как се направят нещата. Наградите все още могат да имат някакъв блясък, стига екипът на Пайнер да се стегне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На "Бум" нали й изтриха няколко клипчета с доволно милиони...

 

И аз мога да ти дам седем примера с песни на Тотя, дето не е купила за тях.

 

Не може да се отрече, че работата при Фики на моменти доста е намирисвала.. Казвам на моменти, защото очевидно не е при всяка песен така. От 2-3 години се вижда, че от мъжете Галин е по-предпочитан сред аудиторията, анкетата на Плената го доказа с твърда тежест, а ако гледаш трафик в youtube, ще си помислиш, че не е така.

Ми те си имат друга аудитория която доволно консумира ютюб. Защо Теди Александрова също мачка с гледания ? Защо Софи Маринова на забравени от бога песни има клипове с по 5-6 милиона гледания ? Защо Лоренцо направи 6-7 милиона без реклама ? Защо това има толкова гледания ?

 

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

На "Бум" нали й изтриха няколко клипчета с доволно милиони...

 

И аз мога да ти дам седем примера с песни на Тотя, дето не е купила за тях.

 

Не може да се отрече, че работата при Фики на моменти доста е намирисвала.. Казвам на моменти, защото очевидно не е при всяка песен така. От 2-3 години се вижда, че от мъжете Галин е по-предпочитан сред аудиторията, анкетата на Плената го доказа с твърда тежест, а ако гледаш трафик в youtube, ще си помислиш, че не е така.

Нещо като при Яница/Теди А. Едната има 2 песни с над 20 млн. , а другата няма и една с 10 млн. , но натрупа по-голяма фенска маса и влиза в топ 10 по годишните класации. Галин обаче и с гледанията дръпна пред Фики в последните 2 години.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми те си имат друга аудитория която доволно консумира ютюб. Защо Теди Александрова също мачка с гледания ? Защо Софи Маринова на забравени от бога песни има клипове с по 5-6 милиона гледания ? Защо Лоренцо направи 6-7 милиона без реклама ? Защо това има толкова гледания ?

 

Кои забравени от Бога песни на Софи Маринова - ако са някакви стари шлагери, напълно нормално, тя има доста вечни хитове. И ти тук ми говориш за цифри от порядъка на 3-6 млн, а аз ти говоря за цифрите на Фики от порядъка на 20 млн. като Вертолета и Боже, прости. Циганите в България не са повече от българите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, че Галин се късал от яд заради Емрах на ебавка ли го казвате? Това дете никога няма да има сензацията, истерията, феновете и хитовете които Галин направи, въпреки че вече се излага с песните си и поведението си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...