Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Чакам с нетърпение! Новата ми любимка,млада,руса,излъчваща секс ковра,подходяща заместителка на Андреа.

И на мен ми е любимка. А Гери Никол не я понасам. Много ми е анти. Дара също харесвам.

Анреа и Тита си приличат само по провокативност, но Титка сега е по-нашумяла, Андри нещо спи зимен сън още.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Много е хубаво вече откакто Дойката я няма.Стават много по-хубави дискусии,без интриги и обажданията му като черна станция.

 

Всички трябва да благодарим на Янева,че го изгони!

Много зло същество е тва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен ми е любимка. А Гери Никол не я понасам. Много ми е анти. Дара също харесвам.

Анреа и Тита си приличат само по провокативност, но Титка сега е по-нашумяла, Андри нещо спи зимен сън още.

На мен Гери Никол ми харесва,защото е надута,харесвам такива жени.Една приятелка ми разправя как Гери Никол се била разкрещяла на някакви в един бар,защото й били седнали на мястото. :3fdb8960598fa63e:

Дара ми е супер противно същество,слава богу,че почна да залязва.Аз надежди към Андреа вече нямам,ще си остана със старите й песни,ще си я защитавам тук,но в сърцето ми вече е Тита. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен Гери Никол ми харесва,защото е надута,харесвам такива жени.Една приятелка ми разправя как Гери Никол се била разкрещяла на някакви в един бар,защото й били седнали на мястото. :3fdb8960598fa63e:

Дара ми е супер противно същество,слава богу,че почна да залязва.Аз надежди към Андреа вече нямам,ще си остана със старите й песни,ще си я защитавам тук,но в сърцето ми вече е Тита. :3fdb8960598fa63e:

Нали имала записани песни Андреа и щеше да пуска нещо, защо да си остане със старите?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали имала записани песни Андреа и щеше да пуска нещо, защо да си остане със старите?

Аз ще си остана със старите й любими песни.Сегашните й английски бълвочи не ги понасям.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

2 милиона

И то направени за половин месец. Ако продължи така ще има към 3-4 за цял месец. Много се радвам за Джулия, крайно време беше за самостоятелен голям хит.

 

Песента на Емилия и Емрах официално ме зариби!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, утре ще почерпя съседите с бонбони. :3fdb8960598fa63e: Все пак е официално!

Да почерпиш за разнообразието от хитове, което има напоследък в жанра. :3fdb8960598fa63e: Джулия, Е&Е, Анелия, Галин... все различни едно от друго предложения, браво!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз така го разбирам,но не знам дали лирическата героиня пее за устата и половия орган или за другите две дупки между краката. :3fdb8960598fa63e: Очаквам следващата песен да е още по-скандална!

Чак толкова детайлно не съм се замисляла :roll1:

Какво мислиш за коментара на Фънки относно Антилопа-та?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз ще си остана със старите й любими песни.Сегашните й английски бълвочи не ги понасям.

Английските май само тя си ги понася. Някой тук беше казал, че има чалга песен, или се бъркам?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак толкова детайлно не съм се замисляла :roll1:

Какво мислиш за коментара на Фънки относно Антилопа-та?

Отново псевдоморален.Всеки знае,че Фънки всяка вечер се чуди къде да се напие /предимно при Коцьо или в един гараж до тях/,така че не виждам защо постоянно чете морал.Но иначе прави забавни коментари.Не мога да търпя ръководителката на балета им,изключително грозно същество е.Крокодил!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Английските май само тя си ги понася. Някой тук беше казал, че има чалга песен, или се бъркам?

Все още няма,сигурно ще започне да я подготвя след като излезе дуета с албанския манго.Но ще излезе най-вероятно в края на годината или догодина като я знам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изтървал съм този път интригата. Какви ги е свършила Дойката. Той сигурно и роднините си плюе. И с такова задоволство обижда и хвърля целодневно етикети. Той участва във всяка една форумска сплетна, интрига, лъжа последната година в този форум. Такова нещо преди това не е било никога. Дори времето на оргиите на Глориеви бяха като детска песен пред присъствието на този индивид.

 

И Сенуж се кротна откакто спря лошото въздействие около себе си. Дори някак му прощавам онази мерзост със снимките, която също тръгна месец преди това от Дукесата...

 

 

От Тина и Гери Никол предпочитам Гери Никол. Създаде нова вълна. Дори и старите лелки от фолка и подражават. По забележима е от Тита и много по смела. Взе от Криско това, което може, а после качи левела. На Тита мисля, че Антилопата и беше върха. Гери Никол вече 3 години мачкоти.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-слушаните пайнерски песни, излезли през 2018:

 

YOUTUBE:

 

1. Емануела "Нотариално заверен": 8 млн.

2. Фики "Аз измръзнах" 7 645 000

3. Анелия "Зоопарк": 5 777 000

4. Преслава "Обратно в играта" 4 950 000

5. Деси Слава и Джордан "Дали ще те оставя" 4 133 000

6. Галин "Тексас плейс" 3 392 000

 

Съпоставка с най-стриймвани в SPOTIFY:

 

1. Обратно в играта: 5 053

2. Нотариално заверен: 3 618

3. Зоопарк: 2 685

4 .Аз измръзнах: 2 433

5. Тексас плейс: 1 473

6. Дали ще те оставя: 1 130

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изтървал съм този път интригата. Какви ги е свършила Дойката. Той сигурно и роднините си плюе. И с такова задоволство обижда и хвърля целодневно етикети. Той участва във всяка една форумска сплетна, интрига, лъжа последната година в този форум. Такова нещо преди това не е било никога. Дори времето на оргиите на Глориеви бяха като детска песен пред присъствието на този индивид.

 

И Сенуж се кротна откакто спря лошото въздействие около себе си. Дори някак му прощавам онази мерзост със снимките, която също тръгна месец преди това от Дукесата...

От Тина и Гери Никол предпочитам Гери Никол. Създаде нова вълна. Дори и старите лелки от фолка и подражават. По забележима е от Тита и много по смела. Взе от Криско това, което може, а после качи левела. На Тита мисля, че Антилопата и беше върха. Гери Никол вече 3 години мачкоти.

Писал на Христина от някъв профил в ФБ, да я псува и обижда и да не ми се била натискала. Понеже видиш ли гласувала за мен във форумните награди за няква категория. Таа писал и да не се занимава с мен, че съм бил с зает с него. И някви заплахи.

Чудехме се 2-3 месеца кой е и наскоро го разкрихме долното същество.

Иначе, като написах, че имам съмнения между него и Сенуж, веднага ми прати това:

 

9299515q.png

 

Янева е уникална- да :* Много готин човек.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Писал на Христина от някъв профил в ФБ, да я псува и обижда и да не ми се била натискала. Понеже видиш ли гласувала за мен във форумните награди за няква категория. Таа писал и да не се занимава с мен, че съм бил с зает с него. И някви заплахи.

Чудехме се 2-3 месеца кой е и наскоро го разкрихме долното същество.

Иначе, като написах, че имам съмнения между него и Сенуж, веднага ми прати това:

Аз не виждам каква изгода ще имам точно АЗ да пиша каквото и да е за ТЕБ на когото и да е :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не виждам каква изгода ще имам точно АЗ да пиша каквото и да е за ТЕБ на когото и да е :1000 (29):

Еми и той е нямал изгода, но е факт, че го е напаривл това.

Каква полза е имал и от интригата със Слави? Каква полза си имал и ти? Нормално вие да сте заподозрени и ето, че съм излязъл прав. Бил е Докето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Писал на Христина от някъв профил в ФБ, да я псува и обижда и да не ми се била натискала. Понеже видиш ли гласувала за мен във форумните награди за няква категория. Таа писал и да не се занимава с мен, че съм бил с зает с него. И някви заплахи.

Чудехме се 2-3 месеца кой е и наскоро го разкрихме долното същество.

Иначе, като написах, че имам съмнения между него и Сенуж, веднага ми прати това:

 

Бахти лудите хора... Сигурно ни е сложили линкове към профилите ни във ФВ в Bookmarks... И не само нашите... Той и в чата на рама това правеше основно -разпитваше все за профилите във бф на потребители от форума и ги обиждаше, а другите му се радваха... Но всеки е бил опарен от лошотията му, а такива

и в живота се отлъчват отвсчкъде...Колко болни хора има. То човек колкото и д е толерантен с хомосексуалните, такива направо могат да те отвратят...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми и той е нямал изгода, но е факт, че го е напаривл това.

Каква полза е имал и от интригата със Слави? Каква полза си имал и ти? Нормално вие да сте заподозрени и ето, че съм излязъл прав. Бил е Докето.

Не мога да отговарям за Дойчо и неговото мислене, само ще кажа, че той тълкува абсолютно всяко нещо в прекалено лично.

Ползата ми, както и тази на Слави, е, че още оттеква този скандал, които е може би най-големият скандал във форума, за цялото му съществуване. Дойчо, както всеки друг мой ход - се опита да го изкопира, правейки някакви измишльотени теми за Хиксролф, но продължи да бъде втора цигулка това момче. На някои ни отива този тип на поведение, при него - изглежда евтино и с Илиянска жилка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бахти лудите хора... Сигурно ни е сложили линкове към профилите ни във ФВ в Bookmarks... И не само нашите... Той и в чата на рама това правеше основно -разпитваше все за профилите във бф на потребители от форума и ги обиждаше, а другите му се радваха... Но всеки е бил опарен от лошотията му, а такива

и в живота се отлъчват отвсчкъде...Колко болни хора има. То човек колкото и д е толерантен с хомосексуалните, такива направо могат да те отвратят...

Мен не ме слагай в кюпа, на мен ми бяха пратени и наречени, че са твои, моята грешка беше, че за миг не се усъмних в думите на Дойчо и ги изплясках тук в момент на афект, за което съжалявам.

Не съм аз този, който ти преравяше профила във фейса и разпрати онази снимка, в която ти наподобяваше Тарзан, сочейки я за компромат. Блокирал съм те отдавна и съм приключил въпроса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...