Jump to content



Официална церемония - "Десетилетие RAMANIA"


Препоръчани коментари

  • Отговори 659
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Да не говорим, че от всичките песни само "Да те бях ранила" се пуска все още. Честито иначе на задоволените фенове.

Дори Галена знае, че песента й бледнее пред тази на Джена.

Галена без да налага "Спри ме" по концерти има двойно повече гледания ( въпреки че Планета я триха и качваха 10 пъти) от "Да те бях ранила" , която Джена налагаше доста през годините. Не, че "Да те бях ранила" не е тотален хит, но въобще не е вярно, че "Спри ме" бледнее пред нея или не се пуска вече.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Очевидно е.

Защо още не си гласувал в темата на мадам "не ме споменавайте" срещу Ивана? :3fdb8960598fa63e:

Ти няма ли да се включиш в опитите да ми се образуват нерви, да ме тръшне чумата и да умра в кофите? :whistling:

 

Не знам за коя тема говориш. Сега ще разгледам по-обстойно.

 

Аз всъщност харесвам някои неща в теб и ме кефи да те "подкачам", затова ще пропусна това с кофите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

НОМИНАЦИИ:

ДУЕТНА ПЕСЕН НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО:

АМИ ТУКА НЯМА ИНТРИГА :1000 (29):

 

 

Не тръгвай, не си тръгвай още!

За нас има още много любов, !!!!!!! :Vishenka_05: :Vishenka_05:

 

6645199T.gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена без да налага "Спри ме" по концерти има двойно повече гледания от "Да те бях ранила" , която Джена налагаше доста през годините. Не, че "Да те бях ранила" не е тотален хит, но въобще не е вярно, че "Спри ме" бледнее пред нея или не се пуска вече.

 

Ако обичаш не изтъквай фактора 'гледания', защото това, което се гледа в Youtube не съответства на това, което се пуска по клубовете. И да - "Спри ме" е далеч по-малък хит от "Да те бях ранила".

Това е факт, който трябва да се приеме и да не се оспорва, защото е комично.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Със сигурност това е дуетът на 21 век!! !!!! Големи благодарности към ГАНЕВ!!!!!!! Колкото до Галена и Фики... Те са най-добрите и няма две мнения по тази тема!!!!!!! Разбиха всички с тази песен!!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не говорим, че от всичките песни само "Да те бях ранила" се пуска все още. Честито иначе на задоволените фенове.

Дори Галена знае, че песента й бледнее пред тази на Джена.

Това имах предвид вчера аз! Смехотворно е един от ТОП 3 хитовете на цялото десетилетие да не спечели.

Да, може би заслужаваше присъствие и в "Песен на годината", защото песента реално се води авторска, но това не значи, че тук трябваше да я изпреварва друга песен.

Песента на Галена и двете на Емилия също бяха големи хитове по своему, но нямат база за сравнение с "Да те бях ранила".

 

П.С. Де всички "недобре" представящи се изпълнители да са в ТОП 3 на всяка категория, където имат номинация; да са втори по брой номинации и с по два свои продукта в категория; да печелят дори награда ... пък нека са "недобре" представящи се.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Истинският победител! Но уви..

Как ли пък не, песен с 2 реда припев да стане дует на десетилетието :1000 (29):

 

Галена мачка! Остана да вземем клип и певица :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ли пък не, песен с 2 реда припев да стане дует на десетилетието :1000 (29):

 

Галена мачка! Остана да вземем клип и певица :Vishenka_05:

Ако ще и да няма текст като последната на Есил Дюран,пак "Пробвай се" е много по-голям хит от Кой.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...