Jump to content



Официална церемония - "Десетилетие RAMANIA"


Препоръчани коментари

  • Отговори 659
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): "Безразличните"

Невидимите :D

Между другото какво е това недоволство (от редовните хейтърчета),че МСМ е мелодия на десетилетието като в пълния смисъл на думата е такава,хитова и не беше дочувана до момента , в който не излезе?Може би песента на Анелия "Аз и ти" само я предхожда,но двете песни нямат общо освен , че са с хаус звучене.МСМ все още прави фурор по дискотеките и концертите,така че е напълно заслужена. Хейтът по default само защото е на Преслава е смешен,отново.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото какво е това недоволство (от редовните хейтърчета),че МСМ е мелодия на десетилетието като в пълния смисъл на думата е такава,хитова и не беше дочувана до момента , в който не излезе?Може би песента на Анелия "Аз и ти" само я предхожда,но двете песни нямат общо освен , че са с хаус звучене.

 

Именно - това не е попфолк песен, а хаус парче.

 

И ще хейтим, колкото си искаме точно така, както ти една година хейтиш Галена на поразия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

НОМИНАЦИИ ЗА ПЕСЕН НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО:

 

 

 

 

 

 

Трябва да е Милко, по заслуги. Реално тая песен я знаят всички и остана. Кръчмарска, некръчмарска - не е и мой тип песен, ама това е хитът.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Именно - това не е попфолк песен, а хаус парче.

 

И ще хейтим, колкото си искаме точно така, както ти една година хейтиш Галена на поразия.

Какво по-точно съм хейтила сега?

Вие сте тези без грам обективност,полудели за награди.И коментарът ми не беше насочен към теб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво по-точно съм хейтила сега?

Вие сте тези без грам обективност,полудели за награди.И коментарът ми не беше насочен към теб.

Преса взима незаслужени награди не Галена ! бутате я навсякъде !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...