Jump to content



Официална церемония - "Десетилетие RAMANIA"


Препоръчани коментари

  • Отговори 659
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Където е заслужила е номинирана и спечели. Доста добри изпълнения има Галена на живо, но не и за изпълнения на десетилетието. Професионалните изпълнители де мерят с успехи, проекти, а не коя ще изкара по-добър глас. Така е по цял свят. Не сме открили топлата вода.

Жалко ,че пак правим компромис с пеенето ,а говорим за певица...та и на годината не веднъж.

Т.е не е заслужила именно в категория ,в която трябва да защити титлите дето и дават с желязно пеене.Но уви

Link to comment
Сподели в други сайтове

Проект 13 си е албумът на въпросното десетилетие, просто защото той надхвърля нивото на понятието 'албум', но и Аз е съвсем малко зад него, така че също става.

Кои категории остават- Певец и Певица? :3fdb8960598fa63e:

И след тези темата няма да има изчитане. :1000 (29):

 

Честито на Галя.На Камелия също е изпипан по последния детайл. Доста енергия, идеи и труд стоят и зад двата албума. Просто си личи, че са обмисляни и си тежат на мястото, а не са пусните просто да се отчетат с албуми.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Баси наглите фенчета. Галена в нищо не е най-добра, а обра всичките награди. После тръвайте да разправяте колко луди били феновете на Преслава. Такива като вас са за психиатрия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма нищо, моето момче. Случва се. :roll1: :roll1:

Няма лошо, за мен Проект 13 е класа и голям връх в поп-фолка. Виждам, че и други са на моето мнение.

Днес аз ли съм наред за заяждане?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Резултати в категория:

АЛБУМ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО:

 

- Галена - 34 т.

- Преслава - 18 т.

- Камелия - 7 т.

- Емилия - 5 т.

- Янева - 4 .

 

album.jpg

Wtf?!

Преслава пред албумите на Камелия, Цвети и Емилия? Вие не сте добре.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

КОЙ ДРУГ ПУСНА АЛБУМ 'ПЪЛЕН С НОВИ,ЧИСТО НОВИ ПЕСНИ' С ВИДЕОКЛИПОВЕ ?

 

Да ви го кажа с прости думи , Галена е всичко друго , но не и ПЕВИЦА и сега ако и дадете и певица на годината ще сте смешни и жалки!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Резултати в категория:

АЛБУМ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО:

 

- Галена - 34 т.

- Преслава - 18 т.

- Камелия - 7 т.

- Емилия - 5 т.

- Янева - 4 .

 

album.jpg

Камелия чак на трето място? :helpsmilie: Този път Рамания се изложи, но поне победителят става.

 

И след тези темата няма да има изчитане. :1000 (29):

То все едно още от вчера не е ясно коя ще вземе И Певица. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Баси наглите фенчета. Галена в нищо не е най-добра, а обра всичките награди. После тръвайте да разправяте колко луди били феновете на Преслава. Такива като вас са за психиатрия.

И 1000 пъти да го повториш, истина няма да стане. Спри с теориите на конспирацията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма лошо, за мен Проект 13 е класа и голям връх в поп-фолка. Виждам, че и други са на моето мнение.

Днес аз ли съм наред за заяждане?

 

Не се заяждам. Шегувам се. Весело ми е. :3fdb8960598fa63e: :cheers:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано Галчет вземе и Певица за максимум фистинг на определени хора тук. Не преживяха, че заслужава да спечели всяка от тези награди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма лошо, за мен Проект 13 е класа и голям връх в поп-фолка. Виждам, че и други са на моето мнение.

Днес аз ли съм наред за заяждане?

АЛБУМ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО:

 

- Галена - 34 т.

- Преслава - 18 т.

- Камелия - 7 т.

- Емилия - 5 т.

- Янева - 4 .

 

 

Какво ще кажеш ? Наистина феновете на Преслава са най долните.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И 1000 пъти да го повториш, истина няма да стане. Спри с теориите на конспирацията.

Как да не е истина? Я си спомни до 2013 какво правиха Преслава и Андреа с Галена. Изброй ми кои песни на Галена 2008-2012 са по-големи хитове от най-големите на Преслава и Андреа, щото за един голям не се сещам. Вие гледате последните 5 години, а другите? Да не говорим че тогава и чалгата беше по-силна, а сега е дъно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко ,че пак правим компромис с пеене ,а говорим за певица...та и на годината не веднъж.

Т.е не е заслужила именно в категория ,в която трябва да защити титлите дето и дават с железно пеене.Но уви

Аз ти отговорих вече. Тук сравняваме изпълнители с кариера, успехи. Не сме в "Гласът на България" , където се търси най-добрия глас на хора, които тепърва ще градят кариера. Никъде го няма това да се награждава само перфектно пеещи изпълнители. Навсякъде се мерят успехите, а и така трябва.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И 1000 пъти да го повториш, истина няма да стане. Спри с теориите на конспирацията.

С толкова много гласове, Галена трябва да държи 90% от форумците . Пълен смях и леш са :D

 

Не се заяждам. Шегувам се. Весело ми е. :3fdb8960598fa63e: :cheers:

Аа добре :cheers:

Link to comment
Сподели в други сайтове

АЛБУМ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО:

 

- Галена - 34 т.

- Преслава - 18 т.

- Камелия - 7 т.

- Емилия - 5 т.

- Янева - 4 .

Какво ще кажеш ? Наистина феновете на Преслава са най долните.

Както обичам да казвам - #Дъното

 

Евтиния и миризлив албум на рибата даже не е за номинация.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...