Jump to content



Официална церемония - "Десетилетие RAMANIA"


Препоръчани коментари

  • Отговори 659
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Очаквах Галя и Кама да отнесат най-много награди,все пак фенчетата им тук са най-фанатизираните.Слава богу,в реалния живот нещата стоят по друг начин.

Ти реален живот имаш ли ? Нали беше някакъв фейк?

Не спря да драпаш за внимание, сега доволнО ли си?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз нямам нужда от хапчета. Най-трудно изживях наградите Грами тази година, където Шитрън отнесе наградите на Гага и Кеша. После разбрах, че си е счупил ръката 😂😂😂

Е, него го ощетиха още при номинациите за най-главните награди и явно решиха, че трябва поне не-главните да му дадат. :D

Преси поне спечели нещо за десетилетието и то при положение, че пикът й не беше в него и въобще не се е старала колкото главната си конкурентка. Това пак си е нещо хубаво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти реален живот имаш ли ? Нали беше някакъв фейк?

Не спря да драпаш за внимание, сега доволнО ли си?

Имам да,за разлика от теб,който не излиза от темата за Камелия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквах Галя и Кама да отнесат най-много награди,все пак фенчетата им тук са най-фанатизираните.Слава богу,в реалния живот нещата стоят по друг начин.

 

+1

Евала за коментара!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поздравления за Янева за положения труд и идеята да направи наградите, също и за факта, че изтърпя толкова критика (включително и от мен). :3fdb8960598fa63e: Графиките също са много яки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, него го ощетиха още при номинациите за най-главните награди и явно решиха, че трябва поне не-главните да му дадат. :D

Преси поне спечели нещо за десетилетието и то при положение, че пикът й не беше в него и въобще не се е старала колкото главната си конкурентка. Това пак си е нещо хубаво.

Награда за "Мелодия" си е за Драганински, Преси да не си я е композирала тя. 😂

Може пикът й да не е в това десетилетие от през едно 8 години от него е била в Топ 2, така че - феновете можеха да имат малко уважение към нея.

Емануела е по-фрапантна обаче - мачкане в Ара, мачкане в Пайнер и накрая дори номинация за Певица няма.😑

Link to comment
Сподели в други сайтове

Натрапва се на хората вече толкова години.

 

Натрапват я болните мозъци постоянно тук , добре че навън не е така всички медии отразяват повече Преслава отколкото Галена , втората никога няма да е име като първата.

Радвайте се все пак 28т. са много хахах

 

Поздравления за Янева!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поздравления за Янева за положения труд и идеята да направи наградите, също и за факта, че изтърпя толкова критика (включително и от мен). :3fdb8960598fa63e: Графиките също са много яки.

Галс поканили те на Вип масите да те почерпи с качествено питие? :3fdb8960598fa63e: Обещала е да ни води после на тортички. :happyppl:

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Натрапват я болните мозъци постоянно тук , добре че навън не е така всички медии отразяват повече Преслава отколкото Галена , втората никога няма да е име като първата.

Радвайте се все пак 28т. са много хахах

 

Поздравления за Янева!

Е, да, но пък 27 е по-малко от 28.

Много е в сравнение с 27. :1000 (29):


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галс поканили те на Вип масите да те почерпи с качествено питие? :3fdb8960598fa63e: Обещала е да ни води после на тортички. :happyppl:

С фъстъци или без, важно уточнение!😂😂😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

Натрапват я болните мозъци постоянно тук , добре че навън не е така всички медии отразяват повече Преслава отколкото Галена , втората никога няма да е име като първата.

Радвайте се все пак 28т. са много хахах

 

Поздравления за Янева!

С какво а отразяват? С личния живот или отразяват проектите й? На Галена всеки проект бива отразен. Кое е това "навън" ? Научете се да губите с достойнство. Навън, вътре - все е същото положението. Явно вие не сте достатъчно "навън" ,за да разберете това. Годината е 2018г. Крайно време е да го разберете и да се примирите.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галс поканили те на Вип масите да те почерпи с качествено питие? :3fdb8960598fa63e: Обещала е да ни води после на тортички. :happyppl:

 

Ами, не, аз цяла вечер съм на Ранатадин. На масата на Галена имаше само едно свободно място и тя покани GSimeonova, защото имат снимки заедно и пази добри спомени за нея от времето, в което нашата съфорумка и скрита лимонка й се кефеше и й ходеше по участията. Аз съм добра и състрадателна душа и ще отида с Fast и fen_na_payner да ги утешавам след тази толкова тежка за тях вечер. Да ви са сладки тортичките. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

С фъстъци или без, важно уточнение!😂😂😂

Да не си алергичен към фъстъци? Каквато си пожелаем ще има. Между другото в сладкарница им в Търново правят уникални торти. Миналата седмица минах през града и хапнах там. Само да не ме санкционират за продуктово позициониране. :1000 (29):

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

С какво а отразяват? С личния живот или отразяват проектите й? На Галена всеки проект бива отразен. Кое е това "навън" ? Научете се да губите с достойнство. Навън, вътре - все е същото положението. Явно вие не сте достатъчно "навън" ,за да разберете това. Годината е 2018г. Крайно време е да го разберете и да се примирите.

За мен тортичка ще има ли? :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не си алергичен към фъстъци? Каквато си пожелаем ще има. Между другото в сладкарница им в Търново правят уникални торти. Миналата седмица минах през града и хапнах там. Само да не ме санкционират за продуктово позициониране. :1000 (29):

Не, феновете на Галена бяха замеряли тези на Преслава (и ги бяха пръскали с вода) на наградите за 2011-та, затова попитах.😂😂😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами, не, аз цяла вечер съм на Ранатадин. На масата на Галена имаше само едно свободно място и тя покани GSimeonova, защото имат снимки заедно и пази добри спомени за нея от времето, в което нашата съфорумка и скрита лимонка й се кефеше и й ходеше по участията. Аз съм добра и състрадателна душа и ще отида с Fast и fen_na_payner да ги утешавам след тази толкова тежка за тях вечер. Да ви са сладки тортичките. :3fdb8960598fa63e:

:roll1:

Пази се, за да не те вкарат в някоя секта и да отлъчиш Галс. :hahaha:

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Един лек въпрос към Преславови - къде бяхте миналия месец да ревете, когато Преса взе Певица на Годината от форумните награди 22 с/у 21 гласа за Галя? Що го нямаше тоя вой до небесата?

 

И междудругото -

Гласували за Певица на тая простотия - 67

Гласували за Певица на предната простотия - 62

 

Е голямо раздвиждване, спор няма. В рамките на статистическата грешка.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, феновете на Галена бяха замеряли тези на Преслава (и ги бяха пръскали с вода) на наградите за 2011-та, затова попитах.😂😂😂

Сериозно ли? :roll1: Ужасни са всякакви такива прояви. А някои се кефят, че феновете на Преслава били освиркали Галя през 2010г. Толкова са жалки такива постъпки. Замеряне и освиркане съм виждала само на футболни мачове между пияни запалянковци.Отвратително е! :1000 (29):

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Награда за "Мелодия" си е за Драганински, Преси да не си я е композирала тя. 😂

Може пикът й да не е в това десетилетие от през едно 8 години от него е била в Топ 2, така че - феновете можеха да имат малко уважение към нея.

Емануела е по-фрапантна обаче - мачкане в Ара, мачкане в Пайнер и накрая дори номинация за Певица няма.😑

Да, вярно, че се води постижение на Драганински. :D Преслава наистина трябваше поне още една награда да прибере, но пък и номинациите й на някои места са с неправилните проекти. Ако например в Песен беше номинирана с Новата ти, аз щях да подкрепя нея.

Емануела и Алисия като цяло са супер подценявани само защото са звезди на Ара. Но и двете са правили доста в това десетилетие и всички го знаем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...