Jump to content



Официална церемония - "Десетилетие RAMANIA"


Препоръчани коментари

  • Отговори 659
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Точно "Аз съм с теб" ако е боза, значи е много зле положението за теб.

 

Не е боза, текстът е уникален, но е прав, че много малко хора се сещаха за песни на Ивана, особено песни отпреди 10 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е боза, текстът е уникален, но е прав, че много малко хора се сещаха за песни на Ивана, особено песни отпреди 10 години.

И на мен не ми пука за Ивана и не я коментирам, но съм гласувал за тази песен, защото смятам, че е най-заслужила и не смятам, че е "нагласено".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да се споменават повече форумци, тъй като има обидени, които могат навсякъде да бълват срещу теб, но ти за тях - с хумор, не...

 

Направо на следващата категория за фолклор, след малко номинации и победител!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е боза, текстът е уникален, но е прав, че много малко хора се сещаха за песни на Ивана, особено песни отпреди 10 години.
Очевидно 19 души са се сетили! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен не ми пука за Ивана и не я коментирам, но съм гласувал за тази песен, защото смятам, че е най-заслужила и не смятам, че е "нагласено".

 

Добре, намали тона, ако обичаш. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, но на мен на Камелия ми харесва повече.
Ние не сме тук, за да мислим за това какво харесваш ти!

На мен пък не ми харесва, че детето отново се споменава и съм наричана 'негледащата детето си" тук, макар, че уж ги предупреди... :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, нищо не казваш за визията на мегазвездата и новата й фигураа... има ли бедър, както искаше ти?
Не успях да я видя, ти ме пребори за букета! :3fdb8960598fa63e:

След като получи статуетката си, жената се прибра в гримьорната при Глория, недопускайки никого до себе си.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да се споменават повече форумци, тъй като има обидени, които могат навсякъде да бълват срещу теб, но ти за тях - с хумор, не...

 

Направо на следващата категория за фолклор, след малко номинации и победител!

Точно ти, дето вървиш да сереш подир задника на всеки, който ти обърне и буква внимание, не се обяснвай кой какво бълвал, че ставаш все повече за смях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ние не сме тук, за да мислим за това какво харесваш ти!

На мен пък не ми харесва, че детето отново се споменава и съм наричана 'негледащата детето си" тук, макар, че уж ги предупреди... :mf_surrender:

Защо да не си кажа мнението, забраняваш ли ми? Като гледам всички коментират, така и аз!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ние не сме тук, за да мислим за това какво харесваш ти!

На мен пък не ми харесва, че детето отново се споменава и съм наричана 'негледащата детето си" тук, макар, че уж ги предупреди... :mf_surrender:

 

И както казах и в другата тема, е нормално да сме притеснени кой гледа детето - вече си 24 във форума, от които последните 4 - плъно нон стоп. За неговото добруване поне сме загрижени, щото сме добри души, нищо, че ти отново няма да го забележиш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо да не си кажа мнението, забраняваш ли ми? Като гледам всички коментират, така и аз!
По-важно е да обърнеш внимание на поста на Денис, за който споменах!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...