Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Отивай задължително! Брутална е! Пее си нейните песни + световни хитове.

Уф,на мен от световните хитове рядко някой ми става любим.Май ще трябва да чакам да понатрупа песни и чак тогава да се разбия на Антилопа с нея. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уф,аз от световните хитове рядко някой ми става любим.Май ще трябва да чакам да понатрупа песни и чак тогава да се разбия на Антилопа с нея. :gun_bandana:

Ама тя пее само най-готините, влючително доста стари хитове. Заслужава си. А каква мадама е самооо ...... :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама тя пее само най-готините, влючително доста стари хитове. Заслужава си. А каква мадама е самооо ...... :Vishenka_05:

О,да.Аз имам вкус,затова съвсем скоро Тита ще измести Принцеса Андреа Откривателката от сърцето ми! Някакви песни на Риана пее ли,че най-много нейните песни ме кефят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може да си питаш направо мен, няма смисъл да питаш подмазвачката Стела!
Само защото някой те е разбрал какво представляваш, не означава, че е "подмазвач"... :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай тази! Според теб ще има ли успех на Евровизия?

Елени е винаги дива и различна, а песента й е брутална, но дали ще има успех имайки предвид ограничените й вокални възможности?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те гъркините винаги са били грозни, а смятай тая щом е била най-красивата... :1000 (29):

Ами не знам,само веднъж съм бил в Гърция и не съм се оглеждал.Това лято ще наблюдавам по-обстойно. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теб никой не те пита!
Напротив! Няма човек в този форум, който да не се допитва до Янева! И да е имало, превърнали са се в аутсайдери и са в ъгъла! :3fdb8960598fa63e:

И защо бучиш, песен ти измислих, за посрещането?! Пак си недоволен...

 

 

Не е ли истинска Кралица?

:Vishenka_05:

:whistling:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отивай, мъжете са много хубави. :3fdb8960598fa63e:

Ааа,аз съм капризен. :3fdb8960598fa63e: Миналата година единствения хубав,който видях беше сервитьора в таверната. :3fdb8960598fa63e: А и стига толкова педали,достатъчни са ми тези в София,сега само от Гърция ми липсват,гаджето ще ревнува. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ааа,аз съм капризен. :3fdb8960598fa63e: Миналата година единствения хубав,който видях беше сервитьора в таверната. :3fdb8960598fa63e: А и стига толкова педали,достатъчни са ми тези в София,сега само от Гърция ми липсват,гаджето ще ревнува. :gun_bandana:

Ааа, вие гейовете не сте моногамни. Колко време е най-дългата ти връзка?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...