Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Разбира се! Не знаех, че е бил гей. Имаме у дома негова стихосбирка "Скитникът и враните", но не съм я започвала.

https://bg.m.wikipedia.org/wiki/Александър_Вутимски

Произведенията му са на такава тематика,но сигурно и самия той е бил такъв.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обиден ми е. За тва теб питах. :girl_cry2:

 

Може да ми прати и да напише - Гледай ме на снимка - знаем, че съм ти любимка. Давам ти игнора. Не пиши - няма да ми мине , цял живот няма да ти стигне, ти на мен да се извиняваш. :3fdb8960598fa63e:

 

Обаче как познах, че си му фен. :3fdb8960598fa63e: :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://bg.m.wikipedia.org/wiki/Александър_Вутимски

Произведенията му са на такава тематика,но сигурно и самия той е бил такъв.

Трябва да питам баба ми, че ми стана интересно. Ще го прочета!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се! Не знаех, че е бил гей. Имаме у дома негова стихосбирка "Скитникът и враните", но не съм я започвала.

 

Асен Разцветников мисля, че също е бил гей.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Венци беше казал, че сме били като две капки боза. :1000 (29):

Ама тва беше преди 10 години. Интересно ми е да го видя. Може да имам близнак, който майка ми да е захвърлила в Пазарджик. :1000 (29):

Виждала ли си го? Ако да - ще ти пратя мой пик, да кажеш има ли прилика. :1000 (29):

 

Я прати на мен твой пик. Аз ше ти кажа. Виждал съм го.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Асен Разцветников мисля, че също е бил гей.
Носят се такива слухове и за Николай Лилиев.

А Разцветников е бил много гонен от комунягите, но Багряна му е помогнала. На Вапцаров не е успяла.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То голяма част от националните ни герои и писатели са били на левия бряг,но това се прикрива нарочно.Както се прикрива и това,че Вазов е бил голям ебач. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Носят се такива слухове и за Николай Лилиев.

А Разцветников е бил много гонен от комунягите, но Багряна му е помогнала. На Вапцаров не е успяла.

 

Оф, Лилиев, да! :roll1: Обърках го с Разцветников.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То голяма част от националните ни герои и писатели са били на левия бряг,но това се прикрива нарочно.Както се прикрива и това,че Вазов е бил голям ебач. :1000 (29):
За Вазов се знае, че е бил по любовта и разгула. Яворов и той е бил шавлив. Но това е нормално. Аз също съм творческа натура (малко ли оди посветих на моята муза - Джогича), та ги разбирам. Нося си го бохемското и палавото все още... :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Вазов се знае, че е бил по любовта и разгула. Яворов и той е бил шавлив. Но това е нормално. Аз също съм творческа натура (малко ли оди посветих на моята муза - Джогича), та ги разбирам. Нося си го бохемското и палавото все още... :3fdb8960598fa63e:

Ти си по-скоро Багряна.Ненаситна палавница. :3fdb8960598fa63e: Време е да се отдадеш да разюздан секс. :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф, Лилиев, да! :roll1: Обърках го с Разцветников.
Генерал Янева ще те наказва!

По-малко от косматата шафрантия на подписа ти, изобщо от гювендията на аватара и повечко стихове за душата и хоризонтите!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес ще бъде слънчево, но в едно сърце ще вали....
Това ми допада от нейните

 

 

 

Ти си по-скоро Багряна.Ненаситна палавница. :3fdb8960598fa63e: Време е да се отдадеш да разюздан секс. :girl_witch:
Да, обожавам нейната лирика. Много е женска и се откривам почти навсякъде! А откъде знаеш, че не се отдавам на такива неща? :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ми допада от нейните

 

Да, обожавам нейната лирика. Много е женска и се откривам почти навсякъде! А откъде знаеш, че не се отдавам на такива неща? :3fdb8960598fa63e:

А не знам,аз съм девствен и не разбирам от такива неща. :3fdb8960598fa63e: На мен любимец ми е Елин Пелин,чел съм му разказите по 473774737пъти,но отдавна не съм чел никаква книга.Имам нова мания-почти всяка седмица съм на пиеси,а и уча за това. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Генерал Янева ще те наказва!

По-малко от косматата шафрантия на подписа ти, изобщо от гювендията на аватара и повечко стихове за душата и хоризонтите!

 

Мило, днешните млади дори не са чували за Лилиев и Разцветников, ти ще ми се караш, че без да искам ги обърках. Минало ми е времето с романите и поезията отдавна.

 

Междудругото понеже одеве видях, че коментирате руска литература, е нямаше такава депресия, като четях "Пръстъпление и наказание". Бъгна ми психиката тая книга!

Link to comment
Сподели в други сайтове

А не знам,аз съм девствен и не разбирам от такива неща. :3fdb8960598fa63e: На мен любимец ми е Елин Пелин,чел съм му разказите по 473774737,но отдавна не съм чел никаква книга.Имам нова мания-почти всяка седмица съм на пиеси,а и уча за това. :3fdb8960598fa63e:
И аз обичам театър.

 

 

Беше си хитова едно време. Има и други добри попадения. На теб коя ти харесва най-много?
Ами "Двойник", която сложих вече. Другите ми любими са "Кралят на нощта", "Ако поискам", "Слушай ме, любов", "Дом периньон" от реализираните. От неизвестните са две:

 

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мило, днешните млади дори не са чували за Лилиев и Разцветников, ти ще ми се караш, че без да искам ги обърках. Минало ми е времето с романите и поезията отдавна.

 

Междудругото понеже одеве видях, че коментирате руска литература, е нямаше такава депресия, като четях "Пръстъпление и наказание". Бъгна ми психиката тая книга!

Грешно мислене - никога не може да ти е минало времето за такива неща. Има толкова много, което все още не сме прочели и можем да научим! Никой не ти казва да четеш произведения от учебните програми.

 

"Престъпление и наказание" е добро произведение, но не ми е сред любимите, тежко се чете, малко насила го направих.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...