Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Открай време сравнението е Пловдив-София.

Варна да си го мери с Бургас. :3fdb8960598fa63e:

Открай време Варна е сравнявана с всички.

С Плордив заради населението, с Бургас заради това, че ся морски градове, със София - заради това, че са двата най-развити града в БГ.

Просто сме в устите на всички...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Открай време Варна е сравнявана с всички.

С Плордив заради населението, с Бургас заради това, че ся морски градове, със София - заради това, че са двата най-развити града в БГ.

Просто сме в устите на всички...

 

Е, тука вече си прав. :1000 (19):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Открай време Варна е сравнявана с всички.

С Плордив заради населението, с Бургас заради това, че ся морски градове, със София - заради това, че са двата най-развити града в БГ.

Просто сме в устите на всички...

Не ме интересува.

Друго ми е важно в момента. :1000 (29):

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не ни обеча нас !

 

Говореше се, че Бойко не ви обича понеже дълги години не ви даваше пари за ремонт на инфраструктурата, докато в Пловдив бяха налети десетки милиони не само за ремонти, ами за чисто нови несъществуващи досега улици и булеварди. В Бургас също се изляха много средства, докато Варна забави темпо. Но мисля, че в последните 2-3 години ГЕРБ почна да дава пари и на вас.

 

Зала ни построиха на нас, за ваша такава не съм чул.

 

Междудругото залата, в която се проведе Златния Мустанг 2001 същата като тази, дето Глория сега си направи концерта ли е или е друга? С какъв капацитет ви е най-голямата концертна зала?

 

Иначе освен теб познавам едно момче от Варна и е страхотен пичага. В колектива, в който се запознахме, всички го харесваха като човек. И ти не си за изхвърляне по принцип. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говореше се, че Бойко не ви обича понеже дълги години не ви даваше пари за ремонт на инфраструктурата, докато в Пловдив бяха налети десетки милиони не само за ремонти, ами за чисто нови несъществуващи досега улици и булеварди. В Бургас също се изляха много средства, докато Варна забави темпо. Но мисля, че в последните 2-3 години ГЕРБ почна да дава пари и на вас.

 

Зала ни построиха на нас, за ваша такава не съм чул.

 

Междудругото залата, в която се проведе Златния Мустанг 2001 същата като тази, дето Глория сега си направи концерта ли е или е друга? С какъв капацитет ви е най-голямата концертна зала?

 

Иначе освен теб познавам едно момче от Варна и е страхотен пичага. В колектива, в който се запознахме, всички го харесваха като човек. И ти не си за изхвърляне по принцип. :3fdb8960598fa63e:

Флиртуваш ми се струва. Търсиш му ... диалога. :3fdb8960598fa63e:

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Забелязвам. Дано стигнете до тясната улица. :3fdb8960598fa63e:

 

А не, това няма да стане. Просто такъв ни е стила на общуване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говореше се, че Бойко не ви обича понеже дълги години не ви даваше пари за ремонт на инфраструктурата, докато в Пловдив бяха налети десетки милиони не само за ремонти, ами за чисто нови несъществуващи досега улици и булеварди. В Бургас също се изляха много средства, докато Варна забави темпо. Но мисля, че в последните 2-3 години ГЕРБ почна да дава пари и на вас.

 

Зала ни построиха на нас, за ваша такава не съм чул.

 

Междудругото залата, в която се проведе Златния Мустанг 2001 същата като тази, дето Глория сега си направи концерта ли е или е друга? С какъв капацитет ви е най-голямата концертна зала?

 

Иначе освен теб познавам едно момче от Варна и е страхотен пичага. В колектива, в който се запознахме, всички го харесваха като човек. И ти не си за изхвърляне по принцип. :3fdb8960598fa63e:

Не, Глория беше във ФК, в спортна зала мисля, че стигат до 4-5к души.

Във Варна се наливат много пари, просто последните години гръмнахме. Направиха чисто нова първа алея, всички заведения са с нова фасада и са кое от кое по-добри.

Направиха зона за развлечение на пристанището, а в момента цяла Варна е в ремонт, правят се 2 големи булеварда с надлези и т.н.т .

Е аз съм съкровище, как ще съм за изхвърляне

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я, Денис на хоризонта. Каква приятна изненада. Очаквах те.

Премина ли вече първата криза в отношенията ни? :3fdb8960598fa63e:

Ако искаш да контактуваме, бъди готов за всекидневни кризи. Накрая най-много да ти се скапе психиката. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, Глория беше във ФК, в спортна зала мисля, че стигат до 4-5к души.

Във Варна се наливат много пари, просто последните години гръмнахме. Направиха чисто нова първа алея, всички заведения са с нова фасада и са кое от кое по-добри.

Направиха зона за развлечение на пристанището, а в момента цяла Варна е в ремонт, правят се 2 големи булеварда с надлези и т.н.т .

Е аз съм съкровище, как ще съм за изхвърляне

 

Да, сега видях. 5 100 седящи места в най-голямата ви зала. Ами то и затова не ви трябва нова, вие вече си имате.

 

Palace_of_Culture_and_Sports_Varna.jpg

 

А наща изглежда като някакво лайно спрямо ваща :roll1:

 

Kolodruma_Plovdiv_2015.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пишеше, че Конди се мазни на Янева, а често забелязвам, че ти го правиш. :1000 (29):

Аз не съм се карал с Янева,че да й се мазня,за да сме в добри отношения.А и много преди Янева да се завърне съм показвал,че Твое копие ми харесва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, сега видях. 5 100 седящи места в най-голямата ви зала. Ами то и затова не ви трябва нова, вие вече си имате.

 

Palace_of_Culture_and_Sports_Varna.jpg

 

А наща изглежда като някакво лайно спрямо ваща :roll1:

 

Kolodruma_Plovdiv_2015.jpg

Ние поне не плащаме да ходим на море...

 

"Всичко далеч от морето е провинция!"

- Хемингуей

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не съм се карал с Янева,че да й се мазня,за да сме в добри отношения.А и много преди Янева да се завърне съм показвал,че Твое копие ми харесва.

Мен копието нещо не успя да ме грабне.

Може би, защото вече бях слушал и свикнал с оригинала на Сека.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен копието нещо не успя да ме грабне.

Може би, защото вече бях слушал и свикнал с оригинала на Сека.

Пробвайте със Симона да се приспивате с "Твое копие", ще вземе да свикнеш и с варианта на лелка Калудка! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
×
×
  • Create New...