Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Да,всичко в живота си го планирам и следвам плана.Реших първо да завърша с учението и тогава да започна лека полека да поработвам нещо,а и в сферата,която съм избрал имам връзки от приятели и гаджето ми,та нямах причина да се притеснявам.На 23.

Явно аз съм нещо сбъркан. :1000 (29):

Вместо да оставя нашите да ме издържат и аз да си правя кефа, защото имат възможност, аз блъскам от 18-годишен, учейки. Появи се в мен някво свръх чувство за доказване и самостоятелност, а и някак неудобно се чувствах. Исках да съм полезен.

Важно ми беше да докажа на нашите, че мога и без тях. Малко бунтар си падам. :1000 (29):

 

Иначе ти желая успех и късмет. Дано осъществиш целите, които си планирал. :)

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вместо да оставя нашите да ме издържат и аз да си правя кефа, защото имат възможност, аз блъскам от 18-годишен, учейки. Появи се в мен някво свръх чувство за доказване и самостоятелност, а и някак неудобно се чувствах. Исках да съм полезен.

Важно ми беше да докажа на нашите, че мога и без тях. Малко бунтар си падам. :1000 (29):

 

Страхотно! Дано Денката се впечатли! Той си търси някой да го издържа. Не си пада много по бачкането. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно аз съм нещо сбъркан. :1000 (29):

Вместо да оставя нашите да ме издържат и аз да си правя кефа, защото имат възможност, аз блъскам от 18-годишен, учейки. Появи се в мен някво свръх чувство за доказване и самостоятелност, а и някак неудобно се чувствах. Исках да съм полезен.

Важно ми беше да докажа на нашите, че мога и без тях. Малко бунтар си падам. :1000 (29):

 

Иначе ти желая успех и късмет. Дано осъществиш целите, които си планирал. :)

Мерси,подобно.

Аз това го реших от факта,че цял живот ще работя,защо да бързам? Поне да си изживея студентските години като хората. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотно! Дано Денката се впечатли! Той си търси някой да го издържа. Не си пада много по бачкането. :3fdb8960598fa63e:

Хахахаах :1000 (29): ще трябва обаче да ми прави доста добрини. Много добри. :3fdb8960598fa63e:

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахахаах :1000 (29): ще трябва обаче да ми прави доста добрини. Много добри. :3fdb8960598fa63e:

 

Ще прави, ако му покажеш пътя до тясната улица. :3fdb8960598fa63e:

 

Междудругото преди май ти бях казал, че навремето имаше един със съшия или подобен ник на твоя, дето още с второто ЛС почваше да зарибява хората. Пълен потрес изглеждаше, иначе забавен си падаше. И като му откажеш среща, щото той директно това искаше, почваше да нервничи и да пише по темите "АМАН ОТ СТРАХЛИВЦИ!!!!!". :1000 (29): И той беше голям фен на Преслава. На що народ се пробва тоя човек, не е истина - и всички го режеха. Накрая май спря да влиза.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще прави, ако му покажеш пътя до тясната улица. :3fdb8960598fa63e:

 

Междудругото преди май ти бях казал, че навремето имаше един със съшия или подобен ник на твоя, дето още с второто ЛС почваше да зарибява хората. Пълен потрес изглеждаше, иначе забавен си падаше. И като му откажеш среща, щото той директно това искаше, почваше да нервничи и да пише по темите "АМАН ОТ СТРАХЛИВЦИ!!!!!". :1000 (29): И той беше голям фен на Преслава. На що народ се пробва тоя човек, не е истина - и всички го режеха. Накрая май спря да влиза.

Да, беше ми казал. Даже мислеше, че аз съм тоя човек :1000 (29): :1000 (29):

 

Конди, оставаш с грешно впечатление от мен. Не съм нито фанатичен фен на Преслава, нито съм във форума за да се зарибявам с някви хора. ;) Шегувам се често на различни теми, но всичко си остава в кръга на майтапа. :)

 

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, беше ми казал. Даже мислеше, че аз съм тоя човек :1000 (29): :1000 (29):

 

Конди, оставаш с грешно впечатление от мен. Не съм нито фанатичен фен на Преслава, нито съм във форума за да се зарибявам с някви хора. ;) Шегувам се често на различни теми, но всичко си остава в кръга на майтапа. :)

 

А, ама и да си тук, за да се зарибяваш, няма лошо. Когато нещо е направено с правилен подход и с финес, винаги е добре. Не съм тръгнал да съдя никой аз.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотно! Дано Денката се впечатли! Той си търси някой да го издържа. Не си пада много по бачкането. :3fdb8960598fa63e:

Глупости говориш. От 3 седмици не бачкам и се чувствам, все едно не съм правил никога нищо със живота си. Мразя да не правя нищо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гримът на Рики за новата му фотосесия е отново направен от Мейтал- биившата му приятелка, но продължава да работи с нея

Link to comment
Сподели в други сайтове

Който си е готин, си е готин. Рики за пореден път е сред 50-те най-красиви хора според People En Espanol за 2018 в броят за юни/юли. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Феновете обвиняват Шакира, че не ходи да репетира за уж предстоящото си турне. То бива мързел, ама чак толкова. Какво ще й е, нали обра наградите незаслужено за един албум, който пръста си не помръдна да промотира и гъза си не мръдна да си ги вземе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...