Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Имам само дебютния й албум и няма как да направя сравнение с останалите, няма да е обективно мнението ми.
Веднага мога да дам инфо за останалите, пък ти и да нямаш албумите, знаеш песните. Все пак, лелините песни са тотални хитове в цялата страна! :whistling:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти поне прие ли си възрастта или още ще си измисляш, че си на 28 ?

 

 

Още няколко годинки остават до 48.

:1000 (19):

 

Ти луд ли си?

Сабо малко

 

Не мога да ти покажа мои снимки, защото ще проклинаш съдбата, че съм гей. :3fdb8960598fa63e: :1000 (29):

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Веднага мога да дам инфо за останалите, пък ти и да нямаш албумите, знаеш песните. Все пак, лелините песни са тотални хитове в цялата страна! :whistling:

 

Добре, утре ще гласувам.

 

Межудругото беше някакъв фурор с тоя дебютен албум, аз два пъти ходих до бутката да си го купувам, защото първия път беше изкупен. И се шокирах от изказването на Фокси вчера, че за Ивана се било разшумяло през 2002. Иначе подозирам, че Фокси е прослушал чалга след 2001 година :3fdb8960598fa63e: Но само го подозирам.

 

Ивана обаче като абсолютна хитруша си пускаше албумите малко преди Коледа, когато продажбите на музика скачаха с по 300-400%. Хитра-хитра палава Лисана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, утре ще гласувам.

 

Межудругото беше някакъв фурор с тоя дебютен албум, аз два пъти ходих до бутката да си го купувам, защото първия път беше изкупен. И се шокирах от изказването на Фокси вчера, че за Ивана се било разшумяло през 2002. Междудругото подозирам, че Фокси е прослушал чалга след 2001 година :3fdb8960598fa63e: Но само го подозирам.

 

Ивана обаче като абсолютна хитруша си пускаше албумите малко преди Коледа, когато продажбите на музика скачаха с по 300-400%. Хитра-хитра палава Лисана.

О, лелка не е случайна! :3fdb8960598fa63e: Помня какво ставаше в нас като пуснеха "100 патрона" по радиото. Дебнех да я запиша на касетка песента от там. :1000 (29): После и "Вик" беше нещо брутално, а за "Уморени и студени" - да не говорим. :1000 (30):

Започвам ограмотяването с останалите албуми на Ванча:

 

live_2002.jpg

 

Включва:

- Последна вечер

- Страх ме е

- Няма закони в любовта

- Чужди

- Грешна нощ

- В заблуда

- Заради теб

- Долу-горе

- Лайв микс

 

Всички знаем кои са хитовете тук, но имам две любими нереализирани, уникални:

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Салви, връщай се!

 

Призова ме и ето ме и мен. ;)

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, лелка не е случайна! :3fdb8960598fa63e: Помня какво ставаше в нас като пуснеха "100 патрона" по радиото. Дебнех да я запиша на касетка песента от там. :1000 (29): После и "Вик" беше нещо брутално, а за "Уморени и студени" - да не говорим. :1000 (30):

 

"Късно е" също беше немалък хит и ми е любимата песен от албума.

 

Ти познаваш ли се с Ивана както Тодоров и Убиец_на_любов? Грехота ще е такава голяма фенка да не се е запознала с нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

бърз като тир.

giphy.gif

:girl_witch:

 

Накарах тираджията да настъпи газта! :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Късно е" също беше немалък хит и ми е любимата песен от албума.

 

Ти познаваш ли се с Ивана както Тодоров и Убиец_на_любов? Грехота ще е такава голяма фенка да не се е запознала с нея.

Тази къртачка за секс позите слушал ли си я? :3fdb8960598fa63e:

 

 

Иначе с леля не се познаваме, виждала ме е по участия, но аз не мога да се бутам за снимки и автографи, нито пък искам да досаждам!

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Стига Абел, минавай на чалга.

Той беше готов да даде бъбрека си на Сел.

 

Не знам коя е тази изпълнителка, съжалявам.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази къртачка за секс позите слушал ли си я? :3fdb8960598fa63e:

 

 

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Сега си я припомних.

 

Представяш ли си Глория да я беше изпяла? И Стефимир по концертите й да куфее на тая песен и да обяснява колко възвишена и класна е примата. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

След няколко дни Мар. идва във форума. :girl_cry2:

 

Затова и влязох пак, има си нужда от нея. Ще разтресе това място из основи. А и си е друго да знам, че ще има цели двама потребители, които ме харесват.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Сега си я припомних.

 

Представяш ли си Глория да я беше изпяла? И Стефимир по концертите й да куфее на тая песен и да обяснява колко възвишена и класна е примата. :1000 (29):

Стига дееее, Стефи е много готин! :Vishenka_05:

Но пък тази песен може да се възроди като дуета между двете прими! Ще е фурор!

Та за втория албум на лелка какво смяташ, нищо не каза?

 

 

Прощавай, но сме на тема "Ивана" тази вечер!

Приемам подмазвания под формата на вот за топ албум на вечната леля на фолка и провеждам опреснителен курс за нейната дискография!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Затова и влязох пак, има си нужда от нея. Ще разтресе това място из основи. А и си е друго да знам, че ще има цели двама потребители, които ме харесват.

RT.

Сиг. ще съживи форума още повече. :zatvorena:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

RT.

Сиг. ще съживи форума още повече. :zatvorena:

 

На това сега, ако му се вика оживено.. само негативни писания и дискусии.

 

Чакам с треперене М.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прощавай, но сме на тема "Ивана" тази вечер!

Приемам подмазвания под формата на вот за топ албум на вечната леля на фолка и провеждам опреснителен курс за нейната дискография!

Бих гласувал само ако ме добавиш в Фейсбук и ми станеш любовница :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига дееее, Стефи е много готин! :Vishenka_05:

Но пък тази песен може да се възроди като дуета между двете прими! Ще е фурор!

Та за втория албум на лелка какво смяташ, нищо не каза?

[/b]

 

В момента, в който го постна, се сетих, че и него имам. :1000 (10): Но от двата първия ми е фаворитът. Той имаше някъде почти 20 песни, ако не се лъжа, и почти всички бяха яки. Всъщност аз вече съм решил, че на първо място ще сложа "100 патрона". Детските спомени ръжда не хващат..

Link to comment
Сподели в други сайтове

На това сега, ако му се вика оживено.. само негативни писания и дискусии.

 

Чакам с треперене М.

Вчера по едно време в чатмания имаше 18-20 души. :helpsmilie:

Да, ще вкара малко цвят във форума.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...