Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Забелязах, но забелязах и друго

Когато пусна "Върни се Салви" знаех, че след 2,3 минути ще му отговори ( Салви ) и ще почнат да коментират случките тези дни :roll1:

 

Това е, защото имат телапатична връзка по между си, да не си помислиш друго. :3fdb8960598fa63e:

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А мъж ми? :3fdb8960598fa63e:

Казваш му, че излизаш с приятелки :1000 (29):

Оставяш му децата ( детето ) и да ги гледа

Тъкмо ще вземем да събираме пари за коса на Кондома

 

Това е, защото имат телапатична връзка по между си, да не си помислиш друго. :3fdb8960598fa63e:

И аз това си помислих

Много съм глупав и не бих си помислил друго

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо трябва да разбира?
Това пък е нещото, което ВИ харесвам във вашата гилдия - много сте палави и разпасани, нямате такива бариери, като при нас. :whistling:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това пък е нещото, което ВИ харесвам във вашата гилдия - много сте палави и разпасани, нямате такива бариери, като при нас. :whistling:

 

Всичко е до човек... Има тенденция гейчоните да са по-разюздани, но все едно няма курв*ари и курви от ваще. До човек е. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко е до човек... Има тенденция гейчоните да са по-разюздани, но все едно няма :)ри и курви от ваще. До човек е. ;)
Факт, но аз знам за доста гей двойки, които си викат трети и се радват на разнообразие, докато не мога да си представя да кажа на моя, Печенко може ли да ми легне от другата страна... :1000 (29):

При нас има едно много силно чувство за притежание сякаш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Факт, но аз знам за доста гей двойки, които си викат трети и се радват на разнообразие, докато не мога да си представя да кажа на моя, Печенко може ли да мми легне от другата страна... :1000 (29):

 

:roll1:

 

Ааа повярвай ми, това и аз не мога да го приема! Извратеняшко ми е. Партньорът е само за теб и не се дели с друг. :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

 

Ааа повярвай ми, това и аз не мога да го приема! Извратеняшко ми е. Партньорът е само за теб и не се дели с друг. :feminist_en:

Бре, консерва ще ми дойдеш? :3fdb8960598fa63e:

Слушаме ли Ваня?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Факт, но аз знам за доста гей двойки, които си викат трети и се радват на разнообразие, докато не мога да си представя да кажа на моя, Печенко може ли да ми легне от другата страна... :1000 (29):

При нас има едно много силно чувство за притежание сякаш.

:roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, голяма е!

 

Ти ме караааааааш....

Да потъвам и да стигам #дънотооооо !

 

Още на времето е избухнала с фраза. Иначе без майтап, песента е много тежка и почва брутално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти ме караааааааш....

Да потъвам и да стигам #дънотооооо !

 

Още на времето е избухнала с фраза. Иначе без майтап, песента е много тежка и почва брутално.

Що съм ревала на тая песен, кака... :Vishenka_05:

Кога ще признаеш, че с тия песни си е заслужила наградата за певица на 2003? :whistling:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Що съм ревала на тая песен, кака... :Vishenka_05:

Кога ще признаеш, че с тия песни си е заслужила наградата за певица на 2003? :whistling:

Ейййй ще ме накараш да й го призная!

Като се замисля наистина много силна конкуренция Гло/Ванча/Анелия. Макар Анчето да беше по-комерсиална. Но и Ивана и Глория са си заслужили двете певици през 2003.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ейййй ще ме накараш да й го призная!

Като се замисля наистина много силна конкуренция Гло/Ванча/Анелия. Макар Анчето да беше по-комерсиална. Но и Ивана и Глория са си заслужили двете певици през 2003.

Не знам дали Руневски ще стане пи-ар на Рени, но мен Ваня просто да ме взима! :3fdb8960598fa63e:

Виж какви признания изтръгвам!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам дали Руневски ще стане пи-ар на Рени, но мен Ваня просто да ме взима! :3fdb8960598fa63e:

Виж какви признания изтръгвам!

И то не от кой да :D

Еми бива си те, наистина можеш да се преориентираш към тая професия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И то не от кой да :D

Еми бива си те, наистина можеш да се преориентираш към тая професия.

Точно, помня какво я правеше през 2013-а... :1000 (29):

Ивано, хайде, взимай ме, ще си бачкам пред компа и ще те направя пак топ певица!

 

А вечерта приключвам с албума на десетилетието и заспивам, че утре съм направила културна програма на детенце:

 

nqma_spirane_2004.jpg

 

1.Нещо нетипично

2.Не е ваша работа

3.Не си ми първият

4.Изключен телефон

5.Стриптийз

6.Като на 17

7.Да те притежавам

8.Порочна и скромна

9.Ах, тези пари

10.Албански валс

11.Освободете дансинга

12.Ах, тези пари (инструментал)

13.Не е ваша работа (инструментал)

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно, помня какво я правеше през 2013-а... :1000 (29):

Ивано, хайде, взимай ме, ще си бачкам пред компа и ще те направя пак топ певица!

 

А вечерта приключвам с албума на десетилетието и заспивам, че утре съм направила културна програма на детенце:

 

nqma_spirane_2004.jpg

 

1.Нещо нетипично

2.Не е ваша работа

3.Не си ми първият

4.Изключен телефон

5.Стриптийз

6.Като на 17

7.Да те притежавам

8.Порочна и скромна

9.Ах, тези пари

10.Албански валс

11.Освободете дансинга

12.Ах, тези пари (инструментал)

13.Не е ваша работа (инструментал)

Да и аз помня. Варела и бидона бяха синоним на името й.

Лека ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Телепатични способности все още не съм развил, за щастие има и други начини за комуникация. Последните събития са толкова вълнуващи, че нямаше как да пропусна, това е малко светлина в дните.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Телепатични способности все още не съм развил, за щастие има и други начини за комуникация. Последните събития са толкова вълнуващи, че нямаше как да пропусна, това е малко светлина в дните.

 

Като гледам, май все още не си развил и способността да цитираш човека, който репликираш. За всичко има време в тоя живот де. И за телепатия и за светлина в дните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като гледам, май все още не си развил и способността да цитираш човека, който репликираш. За всичко има време в тоя живот де. И за телепатия и за светлина в дните.

 

Дано се науча и аз с годините.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да се нарадвам на съобщението от Рики. На другите фенове отговорил с едно изречение, а на мен с няколко изречения и то първа и най-отличаваща се.

:wub_anim: :viannen_28: :clap: :yahoo1: :77: :ba: :1000 (6): :heart: :dizzy: :yoji: :mbounce: :g2: :happyppl: :P :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...