Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

<_< 1000%20(15).gif Ще е плашещо, ако ги има в моя му вид :D Иииии трябва екстейшъни да сложи, то не е само да си рус. Андреа има сигурно 500грама коса :D Ако мислиш, че е лесно..

И сега се караме за него, а кой знае как е някъде с някой трети човек..

 

Нее, в твоя вид не са.

 

С кой да е, с някоя тежкотоварна германка? Той не ги харесва.

 

btw вчера Андреа беше пуснала някаква снимка във фейса, ама толкова обработена, че вече изобщо не приличаше на себе си. Като барби-анимационен герой беше в една кола. Видяхте ли я?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нее, в твоя вид не са.

 

С кой да е, с някоя тежкотоварна германка? Той не ги харесва.

 

btw вчера Андреа беше пуснала някаква снимка във фейса, ама толкова обработена, че вече изобщо не приличаше на себе си. Като барби-анимационен герой беше в една кола. Видяхте ли я?

 

Е що бе.. германките дебели ли са???

Не?... всяко нещо с което се прекалява изглежда кофти. Хубаво е да се обработва и т.н., да се прикрият недостатъците, но всичко трябва да е умерено. Ама пак, нямаш ли си я хубостта.. ходи разчитай на обработки....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е що бе.. германките дебели ли са???

Не?... всяко нещо с което се прекалява изглежда кофти. Хубаво е да се обработва и т.н., да се прикрият недостатъците, но всичко трябва да е умерено. Ама пак, нямаш ли си я хубостта.. ходи разчитай на обработки....

 

Дебели са и не му харесват като народ. Каза и, че са лицемерни, доколкото помня. Южните народи сме най-добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не мога да си намеря място от ревност! :cry2:

 

Съжалявам!

 

Неее.... Какъв цвят са ти очите?

Сарказъм беше :1000 (29):

Аз на козметик дори не ходя, камоли да се изруся.. :roll1:

 

Но иначе очите са ми като на всеки втори - лайняно кафеви.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дебели са и не му харесват като народ. Каза и, че са лицемерни, доколкото помня. Южните народи сме най-добре.

Не знам... изобщо не съм имала допир до тях и не мога да изкажа мнение. Ама щом го казва, значи има защо сигурно

 

Съжалявам!

 

 

Сарказъм беше :1000 (29):

Аз на козметик дори не ходя, камоли да се изруся.. :roll1:

 

Но иначе очите са ми като на всеки втори - лайняно кафеви.

А, добре...

Не се знае докога ще сте щастливи. Накрая Конди да не вземе теб, а аз Денис ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам... изобщо не съм имала допир до тях и не мога да изкажа мнение. Ама щом го казва, значи има защо сигурно

А, добре...

Не се знае докога ще сте щастливи. Накрая Конди да не вземе теб, а аз Денис ;)

:roll1: Не знам дали хващаш иронията във цялата ситуация, то май в началото като се почна със цялата сватба и всичко не четеше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: Не знам дали хващаш иронията във цялата ситуация, то май в началото като се почна със цялата сватба и всичко не четеше.

 

Цели две правописни грешки в едно изречение за краля на есетата и БЕЛ. Притесни се нещо..? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: Не знам дали хващаш иронията във цялата ситуация, то май в началото като се почна със цялата сватба и всичко не четеше.

Не схванах.. 1000%20(29).gif Аз къде съм ви чела, къде не... нали сватба между теб и Денис.. Или бъркам??

 

Цели две правописни грешки в едно изречение за краля на есетата и БЕЛ. Притесни се нещо..? :3fdb8960598fa63e:

 

Еми, все пак ще му го отмъквам Денис :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цели две правописни грешки в едно изречение за краля на есетата и БЕЛ. Притесни се нещо..? :3fdb8960598fa63e:

Механично ги допускам понякога без да се усещам, на живо като говоря употребявам по-дългите предлози, за да не ми се смесват с думите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Механично ги допускам понякога без да се усещам, на живо като говоря употребявам по-дългите предлози, за да не ми се смесват с думите.

 

Благодаря! :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвам се за теб, Танче. Дано този път да му се получи идването тук, ще има интерес.

 

Ще се надяваме за догодина.

Днес и дарих пари за Пуерто Рико и Рики. :happyppl: :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...