Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Арвен, нали искаш да се реве под звуците на Камелия -

 

Аз най-вече заради "Стрелките спират" търсих :)

 

Добро утро. Да си боядисате яйцата! :D

 

И направим курабийките :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

След като дарих пари за Пуерто Рико, сега ще помогна и на децата болни от рак като поръчах кукличката на Рики, която ще е при мен между 13 и 19 април :Vishenka_05:

 

9300869A.jpg

 

И ми благодарят и на лично съобщение във фейса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

След като дарих пари за Пуерто Рико, сега ще помогна и на децата болни от рак като поръчах кукличката на Рики, която ще е при мен между 13 и 19 април :Vishenka_05:

 

9300869A.jpg

 

И ми благодарят и на лично съобщение във фейса.

 

Браво за което! Колко струва?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво за което! Колко струва?

 

https://www.amazon.es/Juegaterapia-pel%C3%B...ds=ricky+martin

 

Отдавна исках да я купя, но нямах карта. Е вече имам и го направих- вчера за Пуерто Рико, днес за децата болни от рак. Тя е символична тази кукличка. Кърпата на главата на кукличката е с логото на фондацията на Рики и е по модел от самия Рики.

 

Директно от Испания и ще съм единствената от България, която ще има тази кукличка. :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.amazon.es/Juegaterapia-pel%C3%B...ds=ricky+martin

 

Отдавна исках да я купя, но нямах карта. Е вече имам и го направих- вчера за Пуерто Рико, днес за децата болни от рак. Тя е символична тази кукличка. Кърпата на главата на кукличката е с логото на фондацията на Рики и е по модел от самия Рики.

 

Директно от Испания и ще съм единствената от България, която ще има тази кукличка. :P

 

Да, нали преди време пак ги беше показала :) Не се знае, може и друг да си я поръчал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, нали преди време пак ги беше показала :) Не се знае, може и друг да си я поръчал.

 

Миналата година бях, те са оттогава.

Нямам търпение да пристигне.

 

Искам да си поръчам и гривна с логото на фондацията на Рики, ама са много скъпи.

 

Просто перфектен :Vishenka_05:

9300900t.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рики с Фиебре е отново в играта-номер 479 и плюс 59 нагоре сред 500-те най-гледани клипове.Продължава Рики нагоре-номер 472 и плюс 73 нагоре.

Дали повлия дето Рики отговаряше на въпроси на феновете и аз бях една от късметлийките, или заради топлото време.

 

Още нагоре Фиебре-номер 468 , плюс 70 нагоре.

 

От разговора на Рики с феновете, той каза, че се е съсредоточил върху Фиебре. Лятото ще бъде в Париж. Влиза в студиото само, когато има муза, не на всяка цена, но музиката винаги ще бъде с него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера почивах, бях навън с Ники. Днес изкарвам една 2-ра смяна и здравей на почивката до 10 април и после на 11 април една 1-ва смяна и пак почивам. :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гаджето да се прибере от работа. :girl_witch:

Офф,бъгна ми се Тривиадора и сега всичко отначало :girl_cry2:

Тривиадор не съм играла от няколко месеца, още я имам инсталирана на тела. Подсети ме, може да поиграя после :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тривиадор не съм играла от няколко месеца, още я имам инсталирана на тела. Подсети ме, може да поиграя после :1000 (29):

Аз всичко си бях развил и сега получих един голям гол.. :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...