Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Техните отношения бяха на приливи и отливи. Но напоследък нещата куцаха.. Спомянаха си за доброто старо време, когато ходиха заедно на вилата на единия и деляха една стая нощем. Спомянаха си с носталгия..и се опитваха, опитваха се на моменти да върнат старите мигове, но не беше същото. Единият беше решил да става нацепена хиперпопулярна батка, а другият бавно, но сигурно заприличваше на момиче. И тогава се намеси Ярослава Човекоподобна и оконачателно сложи край на тяхната дълга сага........ Яри не можеше да допусне отново да трепери, виждайки "нацепената батка" да кръжи около нейното гнездо.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добро утрооо! С каква новина се събуждаме самооооо- Рики ще пее на наградите на Латино Билборд Фиебре на 26 април. Дааааааааааааааа, толкова се надявах да бъде там и ще бъдееее. :wub_anim: :viannen_28: :clap: :yahoo1: :77: :ba: :1000 (6): :heart: :dizzy: :mbounce: :yoji: :g2: :happyppl: :P

 

Този път наградите на Латино Билборд ще са интересни-Рики ще пее, Чаян,CNCO и много други.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-успешната група от 2 години насам, чийто мениджър е Рики, вече днес пусна втория си албум. Със сигурност и той ще влезе на номер 1 в Билборд. Колко напреднаха CNCO само за 2 години с такъв мениджър като Рики.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментар под клипа в тубата

 

"Слави е новата кучка на Криско"

 

Рева :1000 (29): :1000 (29):

 

Хич не ми хареса песента.

 

А пък Иглесиас е пълен селянин в новия си клип- брадясал и с шапка. Песента регетон- стил Bailando, Duele el corazon, малко Фиебре- претупана работа. Ама нали Descember Bueno подписа договор със Сони да прави песни с Иглесиас трябва да лансират.

У нас естествено ще я завъртят, нали е на Иглесиас. Добре, че няма да бъде на наградите на Билборд, а Рики ще бъде. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, ако можеш преведи я.

 

Четох, че всичко е любов

Няма полза, няма и лек

Това не е любов, не е просто любов

Няма определение, няма и лек

 

Любовта прави хората луди и слепи

И си щастлив, и си болен

Остави влюбените на мира

Те така или иначе никого няма да чуят

 

Припев:

От виното се напивам, от ракията се напивам

Но от твоята любов ме хваща още по-силно

 

Поздрав :Vishenka_05:

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, ако не сте яли индийска кухня, намирайте такъв ресторант във вашия град и отивайте! Изберете ястие с къри - ще си оближете пръстите. Днес на обяд получавах оргазми с вкусовите рецептори в устата си. Но понеже има само един индийски ресторант в Пловдив, беше малко скъпичко. 3-ма човека - 85 лв. сметка. Обаче си струваше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, ако не сте яли индийска кухня, намирайте такъв ресторант във вашия град и отивайте! Изберете ястие с къри - ще си оближете пръстите. Днес на обяд получавах оргазми с вкусовите рецептори в устата си. Но понеже има само един индийски ресторант в Пловдив, беше малко скъпичко. 3-ма човека - 85 лв. сметка. Обаче си струваше.

Задължително ям 2 пъти седмично поне, обожавам.

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, ако не сте яли индийска кухня, намирайте такъв ресторант във вашия град и отивайте! Изберете ястие с къри - ще си оближете пръстите. Днес на обяд получавах оргазми с вкусовите рецептори в устата си. Но понеже има само един индийски ресторант в Пловдив, беше малко скъпичко. 3-ма човека - 85 лв. сметка. Обаче си струваше.

За индийската кухня знам, че има адски много подправки, което ми допада. Стига да имам възможност задължително ще опитам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може да е вкусно, но мирише ужасно.

Хммм, въпрос на вкус. На мен най-добре ми миришат индийската и турската кухни :D Но от малък съм свикнал на подправки и само огладнявам, като надуша, дори да съм ял. На мен гнусно ми миришат "българските" манджи и морската храна :D

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За индийската кухня знам, че има адски много подправки, което ми допада. Стига да имам възможност задължително ще опитам.

 

Да - лютичко и пикантно! Аз ядох с ръце като типичен Бай Ганьо и после нещо си разчесох дупето - сега страшно ми пари. Не си намирам място. :bag:

 

Дайте съвет!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хммм, въпрос на вкус. На мен най-добре ми миришат индийската и турската кухни :D Но от малък съм свикнал на подправки и само огладнявам, като надуша, дори да съм ял. На мен гнусно ми миришат "българските" манджи и морската храна :D

Турската кухня ми е много любима, уникално готвят тези хора! :1000 (19):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...