Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Да - лютичко и пикантно! Аз ядох с ръце като типичен Бай Ганьо и после нещо си разчесох дупето - сега страшно ми пари. Не си намирам място. :bag:

 

Дайте съвет!

 

:roll1: :roll1:

В Индията Петко Каравелов ли беше?

 

 

Стеле, xroflx9, защо ми казахте за тривиадор? Свалих си я на тела и се зарибих. :1000 (29): Много любопитна и интересна игра. Има някви супер нелепи въпроси като кой пее песента "Как боли" :1000 (29): Или в кой европейски град се намира бул. Витоша и другите двама не посочват София, а Белград. :roll1: :roll1:

 

Доста неща не ги знам и ги налучквам и често съм най-близо до верният отговор. :1000 (29):

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да - лютичко и пикантно! Аз ядох с ръце като типичен Бай Ганьо и после нещо си разчесох дупето - сега страшно ми пари. Не си намирам място. :bag:

 

Дайте съвет!

При подлутяване помагало сиренце, пробвай да натъркаш сирене или кисело млекце :D :D

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1:

В Индията Петко Каравелов ли беше?

Стеле, xroflx9, защо ми казахте за тривиадор? Свалих си я на тела и се зарибих. :1000 (29): Много любопитна и интересна игра. Има някви супер нелепи въпроси като кой пее песента "Как боли" :1000 (29): Или в кой европейски град се намира бул. Витоша и другите двама не посочват София, а Белград. :roll1: :roll1:

 

Доста неща не ги знам и ги налучквам и често съм най-близо до верният отговор. :1000 (29):

Оооо пълно е с такива въпроси, обаче много зарибява и е забавна. Това е защото потребителите могат да пращат въпроси за играта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще видя къде има индийски в София и ще пробвам. Не съм яла все още.
Пробвай "Тадж махал" в центъра, зад Александър Невски. Има и един доста добър в Лозенец, малко над Сити център, но му забравих името.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пробвай "Тадж махал" в центъра, зад Александър Невски. Има и един доста добър в Лозенец, малко над Сити център, но му забравих името.

Гуркха - имат и непалски, пакистансик, афганистански манджи, супер е!

Не препоръчвам Спайс хаус - ужасен е, веднъж бяха намазали хляба с маргарин... Кохинор е средна хубост.

 

Тадж Махал и Гуркха признавам. Има един в Студентски, пакистански, но аз извън София не вечерям :D Хвалят го иначе.

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

При подлутяване помагало сиренце, пробвай да натъркаш сирене или кисело млекце :D :D

 

Ще изчакам още малко. Не искам да признавам, но има и нещо приятно в цялото това паране. :3fdb8960598fa63e: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гуркха - имат и непалски, пакистансик, афганистански манджи, супер е!

Не препоръчвам Спайс хаус - ужасен е, веднъж бяха намазали хляба с маргарин... Кохинор е средна хубост.

 

Тадж Махал и Гуркха признавам. Има един в Студентски, пакистански, но аз извън София не вечерям :D Хвалят го иначе.

Да, същият. Доста е вкусно, малко цените са...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, същият. Доста е вкусно, малко цените са...

То и в Тадж-а не е евтино. Дразня се, защото себестойността не е толкова висока. Просто мразя да готвя, иначе мога да докарам същия вкус, имам и подправки, и всичко... Като ти друснат и 4 лв доставка, ти се отщява, ама пусти мързел... пречупва те :D

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1:

В Индията Петко Каравелов ли беше?

Стеле, xroflx9, защо ми казахте за тривиадор? Свалих си я на тела и се зарибих. :1000 (29): Много любопитна и интересна игра. Има някви супер нелепи въпроси като кой пее песента "Как боли" :1000 (29): Или в кой европейски град се намира бул. Витоша и другите двама не посочват София, а Белград. :roll1: :roll1:

 

Доста неща не ги знам и ги налучквам и често съм най-близо до верният отговор. :1000 (29):

Аз бях сгрешил на въпроса за "Как боли",натиснах,че я пее Глория май. :gun_bandana: Преди години пак като я играх и аз бях пратил въпроси,но сигурно не са ги одобрили

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пробвай "Тадж махал" в центъра, зад Александър Невски. Има и един доста добър в Лозенец, малко над Сити център, но му забравих името.

 

Ще ги видя и ще опитам някой от двата. Мерси за инфото. :1000 (30):

Ще изчакам още малко. Не искам да признавам, но има и нещо приятно в цялото това паране. :3fdb8960598fa63e: :roll1:

Ти на тия години е нормално да ти харесват такива неща, ама и това не искаш да си признаеш.. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

То и в Тадж-а не е евтино. Дразня се, защото себестойността не е толкова висока. Просто мразя да готвя, иначе мога да докарам същия вкус, имам и подправки, и всичко... Като ти друснат и 4 лв доставка, ти се отщява, ама пусти мързел... пречупва те :D
Ами да кажем, че локацията на Тадж-а ми допада повече и ми е по-удобна!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да - лютичко и пикантно! Аз ядох с ръце като типичен Бай Ганьо и после нещо си разчесох дупето - сега страшно ми пари. Не си намирам място. :bag:

 

Дайте съвет!

Ооо, обожавам люта храна! Дюнерите винаги са ми бъкани с чили сос.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Италиянската кухня е най-добра.

На мен ми е скучна и бедна на вкусове :D

 

Ами да кажем, че локацията на Тадж-а ми допада повече и ми е по-удобна!

И на мен ми допада повече. В Гуркха на място не съм ходил, само поръчвам. Днес мислех Тадж, но преядох другаде одеве :D

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми е скучна и безна на вкусове :D

И на мен ми допада повече. В Гуркха на място не съм ходил, само поръчвам. Днес мислех Тадж, но преядох другаде одеве :D

 

На 22-ри март ли си роден?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оооо пълно е с такива въпроси, обаче много зарибява и е забавна. Това е защото потребителите могат да пращат въпроси за играта.

 

Кое ниво си?

 

 

Да, то май няма друг в града. Ти от Пловдив ли си?

Да, от Пловдив съм. Индията правят доставки и по домовете.

Другият път си поръчай, яж и си пипни пишката. Да сравниш усещанията. :3fdb8960598fa63e:

 

 

Аз бях сгрешил на въпроса за "Как боли",натиснах,че я пее Глория май. :gun_bandana: Преди години пак като я играх и аз бях пратил въпроси,но сигурно не са ги одобрили

Е тва не е голям пропуск. :1000 (29):

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Радваш!

 

:1000 (29):

 

Питах, защото Емилия ми беше много голяма слабост, излъчването й като по-младичка много ми въздействаше, дори бях влюбен в едно момиче, което поразително приличаше на нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...