Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Кое ниво си?

Да, от Пловдив съм. Индията правят доставки и по домовете.

Другият път си поръчай, яж и си пипни пишката. Да сравниш усещанията. :3fdb8960598fa63e:

Е тва не е голям пропуск. :1000 (29):

Беше важно,щях да победя кралството на един. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, от Пловдив съм. Индията правят доставки и по домовете.

Другият път си поръчай, яж и си пипни пишката. Да сравниш усещанията. :3fdb8960598fa63e:

 

:roll1: :roll1:

 

Най-накрая още някой от Пловдив. И pinkprincess е оттук, но тя вече не е активна. В кой квартал си?

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29):

 

Питах, защото Емилия ми беше много голяма слабост, излъчването й като по-младичка много ми въздействаше, дори бях влюбен в едно момиче, което поразително приличаше на нея.

Сериозно?

Никога не съм я харесвала Башурчица! :whistling:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29):

 

Питах, защото Емилия ми беше много голяма слабост, излъчването й като по-младичка много ми въздействаше, дори бях влюбен в едно момиче, което поразително приличаше на нея.

Когато и ти беше млад и красив ли? :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя не е ли на 21 март? :D

 

Да. Но в астрологията, когато отклонението е до 4-5 дни, се казва точен съвпад. Ако е повече, не е точен и влиянието на аспекта е по-слабо. С Емилия имате сходна природа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Феновете плачат на тази песен от новия албум:

 

Един влюбен фен, който очаква твоето внимание и поглед

и признава страстта си към теб на възглавницата и те обича , въпреки че не знаеш нищо:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Четох, че всичко е любов

Няма полза, няма и лек

Това не е любов, не е просто любов

Няма определение, няма и лек

 

Любовта прави хората луди и слепи

И си щастлив, и си болен

Остави влюбените на мира

Те така или иначе никого няма да чуят

 

Припев:

От виното се напивам, от ракията се напивам

Но от твоята любов ме хваща още по-силно

 

Поздрав :Vishenka_05:

 

Ей, мерсиии много, най-накрая. :Vishenka_05:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, ако не сте яли индийска кухня, намирайте такъв ресторант във вашия град и отивайте! Изберете ястие с къри - ще си оближете пръстите. Днес на обяд получавах оргазми с вкусовите рецептори в устата си. Но понеже има само един индийски ресторант в Пловдив, беше малко скъпичко. 3-ма човека - 85 лв. сметка. Обаче си струваше.

Сосовете им са разкошни! :D

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да. Но в астрологията, когато отклонението е до 4-5 дни, се казва точен съвпад. Ако е повече, не е точен и влиянието на аспекта е по-слабо. С Емилия имате сходна природа.

То по тая логика и с Дорис Бали сме близки :D

 

Не виждам визуална прилика с Емица, но сме материалисти :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви забележки имаш към тази визия и това излъчване?

 

maxresdefault.jpg

Имаше ужасен нос, поооправи го. Помня и зъбите и устата - имаше там някакви дразнещи дефекти, в "Не виждам" ми е много анти, но и това пипна. Помня я на "Тракия фолк" 1999, после си беше направила брокатени вежди... :1000 (29):

Все пак харесвах до безумие Десислава, няма как да симпатизирам и на Ема - клонинга. И Анелия винаги съм предпочитала, та така... За облеклото на Башурка да не отваряме дума, че...

Иначе пее жената!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаше ужасен нос, поооправи го. Помня и зъбите и устата - имаше там някакви дразнещи дефекти, в "Не виждам" ми е много анти, но и това пипна. Помня я на "Тракия фолк" 1999, после си беше направила брокатени вежди... :1000 (29):

Все пак харесвах до безумие Десислава, няма как да симпатизирам и на Ема - клонинга. И Анелия винаги съм предпочитала, та така... За облеклото на Баршурка да не отваряме дума, че...

Иначе пее жената!

Гърбицата й беше най-фрапираща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаше ужасен нос, поооправи го. Помня и зъбите и устата - имаше там някакви дразнещи дефекти, в "Не виждам" ми е много анти, но и това пипна. Помня я на "Тракия фолк" 1999, после си беше направила брокатени вежди... :1000 (29):

Все пак харесвах до безумие Десислава, няма как да симпатизирам и на Ема - клонинга. И Анелия винаги съм предпочитала, та така... За облеклото на Башурка да не отваряме дума, че...

Иначе пее жената!

 

И аз харесвах Деси Слава супер много. Отначало се дразнех на клонинга й, а и тя в първите клипове визиуално беше абсурдна. От "Ти замина" обаче ми стана топ. Деса така й не можах да я възприема с руса коса..пак я харесвам и пак е хубава, обаче с черна най ми лежеше на сърце. Като се изруси ми дойде малко като Камелия с червена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...