Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Аз спамя?! Наглостта ти е безгранична!

Говори си, говори си, никой не ти обръща внимание, а като те няма - дори не се сеща, че има форумец с такъв никнейм. Нервите са при вас, аз не помня да съм се оплаквал от панически атаки, сърцебиене, главоболие и прочие. :3fdb8960598fa63e:

И аз не съм се оплаквал, но майка ти обича да се оплаква от теб наляво-надясно. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не съм се оплаквал, но майка ти обича да се оплаква от теб наляво-надясно. :3fdb8960598fa63e:

А теб обичат да те уволняват, защото не можеш да си запомниш поръчките и да кръстосваш света неуспешно. С тази разлика, че това, което пишеш ти е долна лъжа и инсинуация, някакъв неуспешен опит за интрига, а моето е истина, получена от първо лице!

Наистина ти пожелавам от все сърце всичко, което пишеш в този форум, да ти се върне. :3fdb8960598fa63e: Амин!

Link to comment
Сподели в други сайтове

А теб обичат да те уволняват, защото не можеш да си запомниш поръчките и да кръстосваш света неуспешно. С тази разлика, че това, което пишеш ти е долна лъжа и инсинуация, някакъв неуспешен опит за интрига, а моето е истина, получена от първо лице!

Наистина ти пожелавам от все сърце всичко, което пишеш в този форум да ти се върне. :3fdb8960598fa63e: Амин!

Мен не са ме уволнили, даже шефката беше разочарована че напускам. А поръчките няма как да ги забравя, защото изискването беше винаги да са записани за сигурност на клиента и сервитьора. :3fdb8960598fa63e: Ама клетата Сенужка осен да измисля лоши сценарии, друго не може.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен не са ме уволнили, даже шефката беше разочарована че напускам. А поръчките няма как да ги забравя, защото изискването беше винаги да са записани за сигурност на клиента и сервитьора. :3fdb8960598fa63e: Ама клетата Сенужка осен да измисля лоши сценарии, друго не може.

Колкото и да се опитваш да ми прехвърлиш топката и да излъжеш - не се получава, колко жалко, нали? :3fdb8960598fa63e: Само дето не веднъж беше изтъквал в този форум, как управителката те е правила на две стотинки! Не си мисли, че сме забравили какви ги дрънкаше преди година. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото и да се опитваш да ми прехвърлиш топката и да излъжеш - не се получава, колко жалко, нали? :3fdb8960598fa63e: Само дето не веднъж беше изтъквал в този форум, как управителката те е правила на две стотинки! Не си мисли, че сме забравили какви ги дрънкаше преди година. :3fdb8960598fa63e:

Ние взаимно се правихме на гъз, защото е злобна лелка в критическата. Тя правомощия за гонене и назначаване на служители няма. Всичко зависи от шефовете, а те ме харесваха. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ние взаимно се правихме на гъз, защото е злобна лелка в критическата. Тя правомощия за гонене и назначаване на служители няма. Всичко зависи от шефовете, а те ме харесваха. :3fdb8960598fa63e:

Може би, защото не са те познавали! :3fdb8960598fa63e: Щом започна да се обясняваш - ясна е работата за драгия читател! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой и откъде се връщал :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

 

И кво стана с котето, ай че не моа да спа вече ...

Мило, къде беше, да не би твоят "господар" да ти е забранил влизането във форума?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой и откъде се връщал :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

 

И кво стана с котето, ай че не моа да спа вече ...

 

Зейн днес пуска нов сингъл с клип. Всички медии са луднали.

 

Ето и BBC radio 1 гледам са постнали в Туитър, че днес е ден на Зейн.

 

3 часа остават до новия сингъл и клип на Зейн. В Туитър отброяват.

Мен новините за Зейн профила ме следват в Туитър.

 

Значи в 13:00 часа тяхно време в Англия по радиото премиера на новия сингъл "Let Me" на Зейн, при нас е в 15:00 часа. Даже и радиото ме следва в Туитър, кието ще прави премиера на сингъла.

 

След раздялата си с Джиджи, Зейн ще се посвети изцяло върху промотирането на предстоящия си втори албум:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зейн днес пуска нов сингъл с клип. Всички медии са луднали.

 

Ето и BBC radio 1 гледам са постнали в Туитър, че днес е ден на Зейн.

 

3 часа остават до новия сингъл и клип на Зейн. В Туитър отброяват.

Мен новините за Зейн профила ме следват в Туитър.

 

Значи в 13:00 часа тяхно време в Англия по радиото премиера на новия сингъл "Let Me" на Зейн, при нас е в 15:00 часа. Даже и радиото ме следва в Туитър, кието ще прави премиера на сингъла.

 

След раздялата си с Джиджи, Зейн ще се посвети изцяло върху промотирането на предстоящия си втори албум:

 

Блях. И по принцип тряя да се е махал, за да се връщал все пак, а тоя не е спрял да досажда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радиата са луднали по Зейн даже са му писали. Задава се нещо интересно, като филм ще е клипа.

Зейн даже се обади преди малко по едно от радиата и говориха с водещия.

 

Зейн днес по радио 1 The Breakfast Show: Аз съм в Ел Ей да репетирам за моето турне. Тук съм с бенда, събрали сме се всички заедно, готвим се да пуснем сингъла.

Рики и Зейн са в едкн град.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ооооо, Зейн е много готин в новия си клип като гледам кадри, още малко остана докато излезе.

 

Браво на Зейн! Най- накрая е преодолял проблемите си, вече е по-уверен в себе си и репетира с бенд и живо пеене за предстоящото турне и представянето на новия си албум. Иска на феновете да даде живо пеене.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...