Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Преди 30 мин излезе клипът на Зейн и вече мина 200 000. Това ще е хит. Зейн е толкова готин и не е рус. Момичето в клипа прилича на Джиджи. Текста е за любов, уникално.

Едно радио ще я върти на всеки час.

Let me e тренд номер 1.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди 30 мин излезе клипът на Зейн и вече мина 200 000. Това ще е хит. Зейн е толкова готин и не е рус. Момичето в клипа прилича на Джиджи. Текста е за любов, уникално.

Едно радио ще я върти на всеки час.

Let me e тренд номер 1.

 

Предната песен беше по-хубава. Тази е прекалено меланхолична.

 

----------------

 

Марая Кери вчера хвърли бомбата, че има биполярно разтройство от 2001 насам. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как по дяволите, мога да закупя игра от Origin???

Има една игра, можеш да я свалиш да играеш безплатно 10 часа, та свалих я и искам да я закупя, ама нещо... съм на ВИЕ с тези неща. А няма вариант да се закупи от магазин, тя е с код, без диск. Оф...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как по дяволите, мога да закупя игра от Origin???

Има една игра, можеш да я свалиш да играеш безплатно 10 часа, та свалих я и искам да я закупя, ама нещо... съм на ВИЕ с тези неща. А няма вариант да се закупи от магазин, тя е с код, без диск. Оф...

 

С кредитна карта или paypal. Има и нещо, зовящо се paysafecard, ма не съм наясно за кво става въпрос точно.

 

Може би трябва да свърши трайъла? Иначе разрови в магазина да стигнеш до точно тая игра, в общи линии има голяма оранжева бутонка с цената, като я кликнеш те праща на опциите за плащане.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

С кредитна карта или paypal. Има и нещо, зовящо се paysafecard, ма не съм наясно за кво става въпрос точно.

 

Може би трябва да свърши трайъла? Иначе разрови в магазина да стигнеш до точно тая игра, в общи линии има голяма оранжева бутонка с цената, като я кликнеш те праща на опциите за плащане.

 

Мда, видях.. Ама хич не съм наясно и с тея пазаренета от чужди сайтове. Ще помоля явно някое приятелче да го свърши, пък ще му дам парички аз. Мерси :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

То може да стане и без повод. :whistling:

 

Хехе.. еми ще те посрещна на летището с трепет (и къса пола). Само не знам (не помня за кой от тука щеше да се жениш), да не ми изкара някой нож зад някой ъгъл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хехе.. еми ще те посрещна на летището с трепет (и къса пола). Само не знам (не помня за кой от тука щеше да се жениш), да не ми изкара някой нож зад някой ъгъл.

Ти си ми трета за този месец. То на късмет. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

обувки

Боже! Явно съм далтонист. Пише, че обувките са розови???

 

Много светло розови са.

 

Не разбирам какви са тези сексуални намеци от Денис. Харесва ли те, какво? Имахте възможност да се видите, но не се случи, после ще си правим намеци!?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много светло розови са.

 

Не разбирам какви са тези сексуални намеци от Денис. Харесва ли те, какво? Имахте възможност да се видите, но не се случи, после ще си правим намеци!?

Правя си харем. Още ли не си разбрал?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много светло розови са.

 

Не разбирам какви са тези сексуални намеци от Денис. Харесва ли те, какво? Имахте възможност да се видите, но не се случи, после ще си правим намеци!?

 

Къде го това розово?!?!?! Имам чувството, че е като ония случай със синята рокля и маратонките 1000%20(29).gif Щото искам някакви бежови такива, нисички балеринки. И отворих да разгледам и като видях, че пише розово паднах.

 

Денис... Само си играе с чувствата ми :(( бъзика се само, не го ли виждаш. И съвсем сериозно преди 3-4 вечери го сънувах 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...