Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

По-скоро е искал ти да го "плякаш"... :3fdb8960598fa63e: Той надали е способен.

Какви бяха мотивите на приятеля ти? Надали е било по любов или дори някакво привличане?

 

Очевидно не е много нормален моя приятел, за да тръгне с Женя. Според мен мотивите му бяха чисто меркантилни и кариеристични, той е материална зодия. Искаше по някакъв начин да се издигне, може би. Не изпитваше любов към него, а някаква привързаност и по-скоро беше поласкан от факта, че някой известен му е обърнал внимание. Обаче и Евгени му го слагаше, явно е универсален в леглото, въпреки че дава вид на пасивна лелка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искаше да ме пляка в дивака, като бях по-малък. Спря ме на Главната в Пловдив, докато вървях с едно момиче, и ми вика "Ти! Коя зодия си?". Стъписах се. Неприятно дързък човек.

 

А един мой много добър приятел му стана любовник. Пълен потрес. :mf_surrender:

И мен ме закачаше един път, трябва ли да се притеснявам, че приличам на мъж?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм съгласна. Беше писал на и тормозил мой познат от Бургас, даже му беше намерил телефона и му нареждал да тръгва за София да преспива у тях... :1000 (29):

Той и на мен ми е писал,знам му характера.Бях по-работа в по-малък град,а той ме беше питал какво правя и му казах,че съм на кафе,а той ми отговори "ама че провинциална скука"😀

Link to comment
Сподели в други сайтове

И мен ме закачаше един път, трябва ли да се притеснявам, че приличам на мъж?

 

Хахахха, не. Ти си много женствено и хубаво момиче. Което си е така, си е така. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче и Евгени му го слагаше, явно е универсален в леглото, въпреки че дава вид на пасивна лелка.
:scratch:

Поне издигна ли се той, благодарение на Женката?

 

 

Той и на мен ми е писал,знам му характера.Бях по-работа в по-малък град,а той ме беше питал какво правя и му казах,че съм на кафе,а той ми отговори "ама че провинциална скука"
Той нали в Пазарджик е редил жълти павета и е ходел на опера и балет... :roll1:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Той и на мен ми е писал,знам му характера.Бях по-работа в по-малък град,а той ме беше питал какво правя и му казах,че съм на кафе,а той ми отговори "ама че провинциална скука"��

 

Аха, и ти от това си извади извода, че той никога не би спал с човек от друг град. :mf_surrender: И чак ме обвиняваш в простотия. Ти си рядко глупаво и злобно парче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аха, и ти от това си извади извода, че той никога не би спал с човек от друг град. :mf_surrender: И чак ме обвиняваш в простотия. Ти рядко глупаво и злобно парче.

По-запознат съм със софийските гейове от теб,така че тихичко.Определенията може да ги запазиш за себе си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-запознат съм със софийските гейове от теб,така че тихичко.Определенията може да ги запазиш за себе си.

 

"Тихичко" на въображаемото ти гадже.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Тихичко" на въображаемото ти гадже.

Това ли измисли? За твое съжаление някои хора /като мен/ си имаме гаджета и целта на живота ни не е да се правим на готЯни в Рамания.Айде,пътувай. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той тоя е много загорял и пропаднал. Преди постоянно ми пишеше и ме убеждаваше, че трябвало да стана модел на бельо. Мечтател! :3fdb8960598fa63e:

 

Що да не станеш, какво толкова? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма какво. Обикновена девойка от патриархата съм. :3fdb8960598fa63e:

 

Така ще кажеш :3fdb8960598fa63e:

Между другото може и да си усетила напоследък, но реших, че няма да влизам в пререкания с теб, колкото и да не съм съгласна с мнението ти. Малко женички сме тук, трябва да се подкрепяме! #girlpower

 

Я кажи, как се присети пак за форума, дълго време не си била активна? Покрай "Твое копие" ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ли измисли? За твое съжаление някои хора /като мен/ си имаме гаджета и целта на живота ни не е да се правим на готЯни в Рамания.Айде,пътувай. :1000 (29):

 

Някои хора като теб ги е страх да си покажат счупения фейс, за да не ги базикат после доживот. Други сме готини по природа, така е. :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някои хора като теб ги е страх да си покажат счупения фейс, за да не ги базикат после доживот. Други сме готини по природа, така е. :girl_witch:

Ами дааа.На някои хора ни правят комплименти в истинския живот и не сме опрели до Рамания да се показваме,а други си стоят на почти 30 ръкоблудствайки.Животът е несправедлив понякога. :3fdb8960598fa63e:

 

Янева,стига се ебава с Денис.Един от малкото свестни е тук. :baaasmiley:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така ще кажеш :3fdb8960598fa63e:

Между другото може и да си усетила напоследък, но реших, че няма да влизам в пререкания с теб, колкото и да не съм съгласна с мнението ти. Малко женички сме тук, трябва да се подкрепяме! #girlpower

 

Я кажи, как се присети пак за форума, дълго време не си била активна? Покрай "Твое копие" ли?

Усетила съм, но не разбирам какво има да си толкова несъгласна? :3fdb8960598fa63e: И двете знаем, че леля Ваня е топ! :1000 (29):

Аз съм се сещала и в други моменти, но сега вече съм малко по-свободна откъм семейни ангажименти нон-стоп. А и "Твое копие" си беше добър повод да се завърна и да реабилитирам мис Айтос тук отново. След "Мога и без теб" не смеех! :1000 (6):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами дааа.На някои хора ни правят комплименти в истинския живот и не сме опрели до Рамания да се показваме,а други си стоят на почти 30 ръкоблудствайки.Животът е несправедлив понякога. :3fdb8960598fa63e:

 

Янева,стига се ебава с Денис.Един от малкото свестни е тук. :baaasmiley:

 

На теб, ако ти правеха комплименти в истинския живот, ти нямаше да крадеш чужди самоличности и да се представяш за други хора. За тъпи ли ни мислиш? Единствения човек, който те е виждал от форума, каза, че имаш отвратителни зъби, или обратна захапка - нещо от тоя сорт.

 

Един абсолютен смехотворник си. На всичкото отгоре и не си интересен потребител. Само търсиш някой да ти обърне внимание, а реално никой не го е*бе за теб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева,стига се ебава с Денис.Един от малкото свестни е тук. :baaasmiley:
И на мен ми е симпатичен! Правя го добронамерено!

Всъщност, сега като се замисля, единствените две рядко неприятни същества тук, успях да превърна в абсолютни аутсайдери само за няколко месеца и да срина рейтинга им, ако изобщо са имали такъв преди моето завръщане!

 

Абсолютна ледена кралица съм...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен ми е симпатичен! Правя го добронамерено!

Всъщност, сега като се замисля, единствените две рядко неприятни същества тук, успях да превърна в абсолютни аутсайдери само за няколко месеца и да срина рейтинга им, ако изобщо са имали такъв преди моето завръщане!

 

Абсолютна ледена кралица съм...

 

Има само още един субект,който трябва да разкараш.Не знам как можа да му простиш да те обижда,а сега ти се подмазва. Ще те изкажа на кака Ваня! :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има само един субект,който трябва да разкараш.Не знам как можа да му простиш да те обижда,а сега ти се подмазва. Ще те изкажа на кака Ваня! :gun_bandana:
По-конкретно?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...