Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Усетила съм, но не разбирам какво има да си толкова несъгласна? :3fdb8960598fa63e: И двете знаем, че леля Ваня е топ! :1000 (29):

Аз съм се сещала и в други моменти, но сега вече съм малко по-свободна откъм семейни ангажименти нон-стоп. А и "Твое копие" си беше добър повод да се завърна и да реабилитирам мис Айтос тук отново. След "Мога и без теб" не смеех! :1000 (6):

Абе за Ивана не знам, но със фенка на Деска няма как да съм във вражда :Vishenka_05:

Единствено съм против заяжданията ти с моя фаворит Lelqtian, но поне разведрявате обстановката :3fdb8960598fa63e:

 

Връщаме ли се в детството?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единствено съм против заяжданията ти с моя фаворит Lelqtian, но поне разведрявате обстановката :3fdb8960598fa63e:
Колко добър избор на песен, а какъв кофти усет за потребители! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-конкретно?

 

Мен има предвид.

 

Да те светна малко за предисторията.

 

Появява се тук въпросният миналото лято, като преди това е откраднал самоличността на някакъв готин, мускулест пич. Поства негови снимки, твърди, че това е той, дори си беше направил фалшив профил в Инстаграм с фотоси на момчето. Адваше хора от форума, живееше имагинерен живот. Още тогава заради добрата му визия, а и заради това, че беше нов и все още интересен, доста потребители флиртуваха с него.

 

Един ден xroflx9 почна да се задява с мен, каза нещо от сорта на "Само ти не ми обръщаш внимание" и някви глупави свалки. Бях откровен с него и му обясних, че не го намирам за интересен и вълнуващ човек. Оттогава той е на нож с мен. Върхът беше, като обрах наградите на церемонията на Рамания, цяла вечер недоволстваше и правеше злобливи подмятания.

 

Та, това е накратко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен има предвид.

 

Да те светна малко за предисторията.

 

Появява се тук въпросният миналото лято, като преди това е откраднал самоличността на някакъв готин, мускулест пич. Поства негови снимки, твърди, че това е той, дори си беше направил фалшив профил в Инстаграм с фотоси на момчето. Адваше хора от форума, живееше имагинерен живот. Още тогава заради добрата му визия, а и заради това, че беше нов и все още интересен, доста потребители флиртуваха с него.

 

Един ден xroflx9 почна да се задява с мен, каза нещо от сорта на "Само ти не ми обръщаш внимание" и някви глупави свалки. Бях откровен с него и му обясних, че не го намирам за интересен и вълнуващ човек. Оттогава той е на нож с мен. Върхът беше, като обрах наградите на церемонията на Рамания, цяла вечер злобя и правеше злобливи подмятания.

 

Та, това е накратко.

Понякога си малко остър, което донякъде е директност, но от друга страна... Можеш да си една идея по-внимателен (не че аз съм). :3fdb8960598fa63e: Иначе, няма нужда да се карате, по повод награди. Мисля тази година аз да ги взема всичките. :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен има предвид.

 

Да те светна малко за предисторията.

 

Появява се тук въпросният миналото лято, като преди това е откраднал самоличността на някакъв готин, мускулест пич. Поства негови снимки, твърди, че това е той, дори си беше направил фалшив профил в Инстаграм с фотоси на момчето. Адваше хора от форума, живееше имагинерен живот. Още тогава заради добрата му визия, а и заради това, че беше нов и все още интересен, доста потребители флиртуваха с него.

 

Един ден xroflx9 почна да се задява с мен, каза нещо от сорта на "Само ти не ми обръщаш внимание" и някви глупави свалки. Бях откровен с него и му обясних, че не го намирам за интересен и вълнуващ човек. Оттогава той е на нож с мен. Върхът беше, като обрах наградите на церемонията на Рамания, цяла вечер злобя и правеше злобливи подмятания.

 

Та, това е накратко.

:roll1:

Това второто откъде го измисли? Брат,пълен минус си. :1000 (6):

Твърде под нивото си ми,за да се боря за твоето внимание.

 

Янева,видя ли,че Кондьо е като Дойката,удариш го по слабото място и почва да се мъчи да прави интриги.Смятам се досещаш на какви мъже е присъщо това поведение. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

Това второто откъде го измисли? Брат,пълен минус си. :1000 (6):

Твърде под нивото си ми,за да се боря за твоето внимание.

 

Не ме карай да търся стари коментари и да продължавам да те излагам.

 

Радвам се, че съм под нивото ти, защото аз с теб вземане-даване, не желая да имам по никакъв повод. Гледай само да си подтискаш злобичката, когато няма повод за нея, щото днес си я изпусна без някой да те е обиждал или да е отправял негативно послание към теб. Не за друго, но изглеждаш като кофти човек в очите на хората, а нали целта ти е да си намериш приятели тук. Отчаяно се бориш за вниманието на малкото, които изобщо те отразяват. "Симеоноовааааа, къде си??"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ме карай да търся стари коментари и да продължавам да те излагам.

 

Радвам се, че съм под нивото ти, защото аз с теб вземане-даване, не желая да имам по никакъв повод. Гледай само да си подтискаш злобичката, когато няма повод за нея, щото днес си я изпусна без някой да те е обиждал или да е отправял негативно послание към теб. Не за друго, но изглеждаш като кофти човек в очите на хората, а нали целта ти е да си намериш приятели тук. Отчаяно се бориш за вниманието на малкото, които изобщо те отразяват. "Симеоноовааааа, къде си??"

Тъй като съм извисен над теб ще напиша нещо,а ти се досети коя е липсващата думичка : "... си като ръб на кръгла маса". Аз не съм тук за приятели както неведнъж съм казвал,но явно от безсилие ме обърка с теб.Не ме бъркай с асоциалния ти живот,моля.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъй като съм извисен над теб ще напиша нещо,а ти се досети коя е липсващата думичка : "... си като ръб на кръгла маса". Аз не съм тук за приятели както неведнъж съм казвал,но явно от безсилие ме обърка с теб.Не ме бъркай с асоциалния ти живот,моля.

 

Мда-да, тия твоите заучени фрази с две по-засукани думи едната, от които е "асоциален" сме ги чували вече. Както и това за кръглата маса.

 

Да търся ли коментарите, в които ме сваляш и ми търсиш вниманието? :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не,плачем. :gun_bandana:

Как върви с Тривиадора? :1000 (6):

Играя от време на време. 17 ниво съм.

Зарибих бая хора. :1000 (29):

 

 

Вече е написал, че за пръв път не чака песен на Андреа. Чети малко преди да напишеш поредния си излишен и тъп пост! :mf_surrender:

Какво искаш? :1000 (29):

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Понякога си малко остър, което донякъде е директност, но от друга страна... Можеш да си една идея по-внимателен (не че аз съм). :3fdb8960598fa63e: Иначе, няма нужда да се карате, по повод награди. Мисля тази година аз да ги взема всичките. :1000 (29):

 

Ако вземеш "Потребител на годината", ще те призная. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мда-да, тия твоите заучени фрази с две по-засукани думи едната, от които е "асоциален" сме ги чували вече. Както и това за кръглата маса.

 

Да търся ли коментарите, в които ме сваляш и ми търсиш вниманието? :whistling:

Ами да,беден речник имам,явно това е,защото не се подмазвам на всеки тук и не си го обогатявам,трябва да ме научиш

Търси си,дори да съм казал нещо за вниманието ти е било на ташак,това че ти си мислиш,че всеки който те цитира те сваля говори много лошо за теб.Никой ли не иска да ти върже? :1000 (29):

 

Какво общо имам аз сега?

Нищо,нали искаше скандал,защото било скучно тук-ето ти.😀

 

Играя от време на време. 17 ниво съм.

Зарибих бая хора. :1000 (29):

Аз вече съм на 24,доста добре ми върви.Това сигурно е защото съм много умно чадо! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...