Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Ти ще се сваляш с Ивана, не се реди тук.. :3fdb8960598fa63e:
Трябва да се отърва от Стояна на първо място! :1000 (29): Освобождавам полето и действам тогава!

 

 

Много си сладка, прати ми голи снимки на ЛС, мерси ;*
Бих на драго сърце, но съм строго хетеросексуална, като единствено за мега звездата бих направила изключение! :1000 (30):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябва да се отърва от Стояна на първо място! :1000 (29): Освобождавам полето и действам тогава!

Бих на драго сърце, но съм строго хетеросексуална, като единствено за мега звездата бих направила изключение! :1000 (30):

Внимавай че тя Стояна малко вещица си пада :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужасна е! Как е възможно жена от ранга на лелча, да позволява такива да се търкат в нея?! :mf_surrender:

И мен винаги ме е дразнила, голяма селянка ми изглежда. Ивана няма нужда от нея. И сама си е ок.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като сте обсъждали Евгени Минчев, да се включа и аз - рядко неприятна, направо персона нон грата. И на мен ми е писал с въпроса модел ли съм, с какво се занимавам, каква зодия съм. Явно се е слагал на всеки, който му е направил впечатление. Често съм го засичал някъде по центъра, както и Денди. Изглеждат ми като много самотни и самонадеяни хора. Колкото са интелигентни, толкова и без задръжки. На Златната игла преди 2 години бяха двамата един до друг и бяха доста почерпени - беше нещо страшно да ги гледаш и слушаш. Като цяло там единственият нормален човек, когото видях, беше Маргарита Лозанова - всичко друго бе подобни екземпляри и кифли. С неприятни впечатления съм и от Мис Бони. Той, когато го отрежеш, става безумно злобен. На Денсинг старс, когато подкрепяхме Глория във Фестивална, се държеше много нормално, но после във фейсбук ми ги пишеше едни от рода на "възползвай се от мен, когато решиш". Камен Воденичаров и той. И други известни. Как може да има такива хора и заради такива като тях да съдят за останалите... "Къде са силните мъже"? :1000 (29):

Емиграция му е майката. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като сте обсъждали Евгени Минчев, да се включа и аз - рядко неприятна, направо персона нон грата. И на мен ми е писал с въпроса модел ли съм, с какво се занимавам, каква зодия съм. Явно се е слагал на всеки, който му е направил впечатление. Често съм го засичал някъде по центъра, както и Денди. Изглеждат ми като много самотни и самонадеяни хора. Колкото са интелигентни, толкова и без задръжки. На Златната игла преди 2 години бяха двамата един до друг и бяха доста почерпени - беше нещо страшно да ги гледаш и слушаш. Като цяло там единственият нормален човек, когото видях, беше Маргарита Лозанова - всичко друго бе подобни екземпляри и кифли. С неприятни впечатления съм и от Мис Бони. Той, когато го отрежеш, става безумно злобен. На Денсинг старс, когато подкрепяхме Глория във Фестивална, се държеше много нормално, но после във фейсбук ми ги пишеше едни от рода на "възползвай се от мен, когато решиш". Камен Воденичаров и той. И други известни. Как може да има такива хора и заради такива като тях да съдят за останалите... "Къде са силните мъже"? :1000 (29):

Емиграция му е майката. :1000 (29):

Вече се чувствам толкова уморен от рязане на подобни дърти педали,че ми се повръща.Затова реших да спра да отговорям на всеки,който ми пише.Аман!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като сте обсъждали Евгени Минчев, да се включа и аз - рядко неприятна, направо персона нон грата. И на мен ми е писал с въпроса модел ли съм, с какво се занимавам, каква зодия съм. Явно се е слагал на всеки, който му е направил впечатление. Често съм го засичал някъде по центъра, както и Денди. Изглеждат ми като много самотни и самонадеяни хора. Колкото са интелигентни, толкова и без задръжки. На Златната игла преди 2 години бяха двамата един до друг и бяха доста почерпени - беше нещо страшно да ги гледаш и слушаш. Като цяло там единственият нормален човек, когото видях, беше Маргарита Лозанова - всичко друго бе подобни екземпляри и кифли. С неприятни впечатления съм и от Мис Бони. Той, когато го отрежеш, става безумно злобен. На Денсинг старс, когато подкрепяхме Глория във Фестивална, се държеше много нормално, но после във фейсбук ми ги пишеше едни от рода на "възползвай се от мен, когато решиш". Камен Воденичаров и той. И други известни. Как може да има такива хора и заради такива като тях да съдят за останалите... "Къде са силните мъже"? :1000 (29):

Емиграция му е майката. :1000 (29):

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Този Бони го ненавиждам, откакто се гавреше с лелка в "Горещо". И Мара насра, а сега им се мазни и се обяснява колко ги обича и колко са красиви! :feminist_en:

Чудя им се на двете, какво му цепят басма и не са го сложили досега на мястото му?! Особено като ги знам какви са им характерите и колко големи усти имат!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами да,беден речник имам,явно това е,защото не се подмазвам на всеки тук и не си го обогатявам,трябва да ме научиш

Търси си,дори да съм казал нещо за вниманието ти е било на ташак,това че ти си мислиш,че всеки който те цитира те сваля говори много лошо за теб.Никой ли не иска да ти върже? :1000 (29):

 

Ти в подмазване ли ме обвиняваш? Ти тотално вече няма какво да кажеш, издишаш отвсякъде. Не е имало и един човек, на който да съм се мазнил тук. И един. Не ми е в природата. Ако харесам в някого нещо, му го казвам или показвам. Хората, които не харесвам, не са ми в полозрението, нито водя диалози с тях. Ти си пример за това. Днес ти излобя, като каза, че съм говорил "простотии", без аз да съм ти търсил изобщо вниманието и мнението. А се оказа, че ти говориш простотии, защото ето - и човек от Габрово също потвърди, че е бил свалян от Евгени Минчев. Нали уж спял само с такива от София?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами хората не знаят как изглеждаш. Замисляла ли си се за това?
Така по-загадъчно и интересно. Нека се носят легенди от "увиснали като на коза цици" - до "последователка на Ивана в килограмите"... :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така по-загадъчно и интересно. Нека се носят легенди от "увиснали като на коза цици" - до "последователка на Ивана в килограмите"... :3fdb8960598fa63e:

Много по-добре така. Аз примерно съжалявам, че повечето са ме виждали. :Vishenka_05:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Така по-загадъчно и интересно. Нека се носят легенди от "увиснали като на коза цици" - до "последователка на Ивана в килограмите"... :3fdb8960598fa63e:

Мислила ли си поне на някой да се покажеш? Смисъл имаш ли някой тук, който смяташ че може да ти е приятел в живота?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти в подмазване ли ме обвиняваш? Ти тотално вече няма какво да кажеш, издишаш отвсякъде. Не е имало и един човек, на който да съм се мазнил тук. И един. Не ми е в природата. Ако харесам в някого нещо, му го казвам или показвам. Хората, които не харесвам, не са ми в полозрението, нито водя диалози с тях. Ти си пример за това. Днес ти излобя, като каза, че съм говорил "простотии", без аз да съм ти търсил изобщо вниманието и мнението. А се оказа, че ти говориш простотии, защото ето - и човек от Габрово също потвърди, че е бил свалян от Евгени Минчев. Нали уж спял само с такива от София?

Естествено,че те обвинявам в това.Доколкото си спомням ти беше един от първите,които нападаше и обиждаше Янева,а сега ходиш след почти всеки нейн пост да й се подмазваш и правиш на забавен.Преди 1-2 седмици се мазнеше и на Слави,но той те отряза вчера или онзи ден.Ти също си ми безинтересен,просто понякога си изключително дразнещ с детското си и клюкарско поведение ала някоя женичка,нещо много жалко за един мъж.Вземи пример от Янева,тя се държи норнално за годините си и други хора бих дал за пример,но нямат рег. тук :whistling: .

Ако говориш за фена на Глория,като му чета мненията тук разбирам,че вече е в София,така че пак си помисли аз или ти издишаш.Казах ти,по-запознат съм от гейовете в София,отколкото ти,не се мъчи да ме обориш на тази тема.

 

Познавам и гейове в Пловдив,но не ги коментирам дали спят с някой мой приятел или не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо съжаляваш?

Ами защото мен ако питаш е най-добре да се покажеш пред тези с които имаш комуникация и са ти приятни. Другите няма смисъл, но преди време тук имаше теми за инста, фейс и бла бла. Добре, че всичко може да го правиш private. Като цяло не всеки трябва да има достъп до твоя ''свят''.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами защото мен ако питаш е най-добре да се покажеш пред тези с които имаш комуникация и са ти приятни. Другите няма смисъл, но преди време тук имаше теми за инста, фейс и бла бла. Добре, че всичко може да го правиш private. Като цяло не всеки трябва да има достъп до твоя ''свят''.
Всъщност аз ползвам форума наистина за чалга дискусии, не мога и не искам да се запознавам, с цел "горещи страсти".

Е, за един от Варна бих направила изключение! :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност аз ползвам форума наистина за чалга дискусии, не мога и не искам да се запознавам, с цел "горещи страсти".

Е, за един от Варна бих направила изключение! :whistling: /b]

Оле мачкаш, но не е задължително да е горещи страсти. :1000 (29):

Аз съм се виждал с няколко от форума и като цяло беше супер. :Vishenka_05:

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...