Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Оле мачкаш, но не е задължително да е горещи страсти. :1000 (29):

Аз съм се виждал с няколко от форума и като цяло беше супер. :Vishenka_05:

Абе колко да е било супер, помня диспута ви с Печенко, с когото сте били на концерт заедно...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да,и на тази зарибих майка ми и ми втръсна от толкова слушане. :gun_bandana: Иначе беше първата песен,която слушах за 2018.
Дай тогава нещо ретро и малко познато:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, ти ходила ли си с Ивановите по концерти ?

 

Вчера докато си правих изпита си тананиках това:

Дано кака Ванче ми изкара висока оценка иначе... :gun_bandana:

Малко офтопик, но искам да се похваля, че още като ми пратиха твоя снимка смазах и казах: ''Т'ва е фейк профил, помнете ми думата''. Имам силна интуиция. :1000 (29): Но живи и здрави.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера докато си правих изпита си тананиках това:

Дано кака Ванче ми изкара висока оценка иначе... :gun_bandana:

На кадем ще да ти е! :Vishenka_05:

 

 

Янева, ти ходила ли си с Ивановите по концерти ?
Луд ли си? :1000 (29):

Как ме виждаш с тениска "Ивана - моята нирвана"? :wallbash:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, ти ходила ли си с Ивановите по концерти ?

Малко офтопик, но искам да се похваля, че още като ми пратиха твоя снимка смазах и казах: ''Т'ва е фейк профил, помнете ми думата''. Имам силна интуиция. :1000 (29): Но живи и здрави.

Ти пък се оказа прав,че това момче Кондомчо си мисли,че всеки който го цитиран значи го харесва.Не знаех,че е толкова зле положението. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

На кадем ще да ти е! :Vishenka_05:

Луд ли си? :1000 (29):

Как ме виждаш с тениска "Ивана - моята нирвана"? :wallbash:

Твоята тениска трябва да е: ''Ивана е моята религия''.

И аз никога не съм бил на чалга концерт да подкрепя Райна. Но би ме било срам само аз да съм на крака в залата. Сто процента камерата ще фокусира. Срам, срам. :1000 (29):

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Твоята тениска трябва да е: ''Ивана е моята религия''.

И аз никога не съм бил на чалга концерт да подкрепя Райна. Но би ме било срам само аз да съм на крака в залата. Сто процента камерата ще фокусира. Срам, срам. :1000 (29):

С Ивана не бих имала такъв проблем. Появи ли се тя, всички пеят и пляскат на крака... :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева,защо не казваш,че ДЖ версията на "Твое копие" била толкова яка??
Дам, позамазва кофти аранжимента на нормалната версия.

Кажи сега, защо си се представял с фалшиви снимки? Знаеш, че подобни неща излизат наяве, а и съм сигурна, че имаш какво да покажеш.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти пък се оказа прав,че това момче Кондомчо си мисли,че всеки който го цитиран значи го харесва.Не знаех,че е толкова зле положението. :1000 (29):

Че не се харесвате особено е очевидно, но не виждам смисъл да се карате и провокирате. Ето виж ние се изяснихме и вече изобщо не се цитираме.

 

С Ивана не бих имала такъв проблем. Появи ли се тя, всички пеят и пляскат на крака... :3fdb8960598fa63e:

На ''Добра среща'' няма много на крака! :3fdb8960598fa63e:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дам, позамазва кофти аранжимента на нормалната версия.

Кажи сега, защо си се представял с фалшиви снимки? Знаеш, че подобни неща излизат наяве, а и съм сигурна, че имаш какво да покажеш.

Как защо? Защото исках да направя скандално завръщане! Виж,че още се опитват да ме засегнат с това,но не успяват. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че не се харесвате особено е очевидно, но не виждам смисъл да се карате и провокирате. Ето виж ние се изяснихме и вече изобщо не се цитираме.

То на мен честно да ти кажа не знам дали има и 5 човека в тоя форум,които да ме кефят.Просто реших днес да си почеша езика с някой,че отдавна не съм. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:cry2:

Имам въпрос към Кондомчо - как се лекува асцедент Риби? Това е най-голямото наказание.

 

Не знам, мило, това е някакъв ад. Занимавам се с човек Риби и, че на мен не ми е лесно - не ми е, ама него му е още по-нелесно... Пере го съчмата здраво. Радвай се, че поне Слънцето ти е в разсъдлива, интелектуална и оптимистична зодия, та поне ще балансира до известна степен и ще можеш по-лесно да си обясняваш нещата, които се случват с теб и във теб. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено,че те обвинявам в това.Доколкото си спомням ти беше един от първите,които нападаше и обиждаше Янева,а сега ходиш след почти всеки нейн пост да й се подмазваш и правиш на забавен.Преди 1-2 седмици се мазнеше и на Слави,но той те отряза вчера или онзи ден.Ти също си ми безинтересен,просто понякога си изключително дразнещ с детското си и клюкарско поведение ала някоя женичка,нещо много жалко за един мъж.Вземи пример от Янева,тя се държи норнално за годините си и други хора бих дал за пример,но нямат рег. тук :whistling: .

Ако говориш за фена на Глория,като му чета мненията тук разбирам,че вече е в София,така че пак си помисли аз или ти издишаш.Казах ти,по-запознат съм от гейовете в София,отколкото ти,не се мъчи да ме обориш на тази тема.

 

Виж сега, не смятам повече да ти се обяснявам, тъй като си много тъпо парче.. Ако Янева смята, че й се подмазвам и това я дразни, нека да го покаже по някакъв начин. Аз не смятам, че й се мазня.

 

Говорих за Денис, който е от Габрово, никога не е живял в София, и Минчев го е свалял. Следователно ти говориш простотии. То отдавна на всички ни е ясно, де. Но защо ли да не ти го докажа за пореден път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че не се харесвате особено е очевидно, но не виждам смисъл да се карате и провокирате. Ето виж ние се изяснихме и вече изобщо не се цитираме.

На ''Добра среща'' няма много на крака! :3fdb8960598fa63e:

Има достатъчно!

Не е необходимо феновете на певици, които минават и заминават по концерти, да завиждат на лелче за винаги добрите приеми. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виж сега, не смятам повече да ти се обяснявам, тъй като си много тъпо парче.. Ако Янева смята, че й се подмазвам и това я дразни, нека да го покаже по някакъв начин. Аз не смятам, че й се мазня.

 

Говорих за Денис, който е от Габрово, никога не е живял в София, и Минчев го е свалял. Следователно ти говориш простотии. То отдавна на всички ни е ясно, де. Но защо ли да не ти го докажа за пореден път.

Аз не се опитвам да те засегна за втори път с "просто парче",защото си имам предостатъчно богат речник,така че ти си прави изводите за кого от двама ни се отнася това твое любимо определение.Аз съм предупредил Янева кои са най-големите лицемери и подмазвачи във форума,ще видим дали ще ме послуша или ще изчака да се опари.

Има огромна разлика между секс и писане.Надявам се не си забравил какво е секса и няма да ми се наложи да ти обяснявам това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не се опитвам да те засегна за втори път с "просто парче",защото си имам предостатъчно богат речник,така че ти си прави изводите за кого от двама ни се отнася това твое любимо определение.Аз съм предупредил Янева кои са най-големите лицемери и подмазвачи във форума,ще видим далие ме послуша или ще изчака да се опари.

Има огромна разлика между секс и писане.Надявам се не си забравил какво е секса и няма да ми се наложи да ти обеснявам това.

 

 

 

:roll1: :roll1:

 

Той предупредил Янева! Пресвета Дево от Гуадалупе! Добре, че си ти, че иначе Янева няма очи и разсъдък да прецени сама за себе си кой й е приятен и кой не.

 

Ти каза, че Евгени Минчев не би правил секс с човек, който не живее в София. Това е малоумно. Смешен си на всички с това изказване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не се опитвам да те засегна за втори път с "просто парче",защото си имам предостатъчно богат речник,така че ти си прави изводите за кого от двама ни се отнася това твое любимо определение.Аз съм предупредил Янева кои са най-големите лицемери и подмазвачи във форума,ще видим дали ще ме послуша или ще изчака да се опари.

Има огромна разлика между секс и писане.Надявам се не си забравил какво е секса и няма да ми се наложи да ти обяснявам това.

А защо трябва да категоризираме някого като "лицемер"? Ще ти дам пример - когато бях активна преди години във форума, аз бях най-голямата хейтърка на Глория, за мен тя беше синоним на най-пошлото и ужасно нещо в музиката с маниерите, плейбека, който си позволяваше и интимностите с хора от подземния свят. Минаха години, в които при мен настъпиха промени - семейни, лични и т.н. Попфолкът също се промени. Дадох си ясна сметка, че всъщност тази жена е едно име, което е направило много за жанра, че пее, че има хубави песни и съм я мразила заради битката с другата, която обичам и която считам за номер 1. А и сравнявайки Гло със сегашните "императрици", "кралици" и "идолки", то тя трябва да бъде богиня направо.

Прави ли ме лицемерка това, че съм променила позицията си по темата "Глория", след като преди съм я псувала, смяла съм се на нейни изцепки и т.н., а сега я слагам в личния си топ 5?

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1:

 

Той предупредил Янева! Пресвета Дево от Гуадалупе! Добре, че си ти, че иначе Янева няма очи и разсъдък да прецени сама за себе си кой й е приятен и кой не.

 

Ти каза, че Евгени Минчев не би правил секс с човек, който не живее в София. Това е малоумно. Смешен си на всички с това изкаване.

Просто й давам приятелски съвет,не става въпрос за това кой й е приятен и кой не. :1000 (10):

Ама ти много вътрешно го приемаш това за Евгени май? Споко,това е само един дърт гей,какво толкова? Ти не разбра ли,че не ме интересува мнението на другите за мен? :1000 (29):

Най-малко пък ми пука за някакви непознати в чалга форум,стига се вживява и спри да ме цитираш,скучен си ми вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама ти много вътрешно го приемаш това за Евгени май? Споко,това е само един дърт гей,какво толкова? Ти не разбра ли,че не ме интересува мнението на другите за мен? :1000 (29):

Най-малко пък ми пука за някакви непознати в чалга форум,стига се вживява и спри да ме цитираш,скучен си ми вече.

 

Не го приемам вътрешно. Искам просто да уточним нещата.

 

Ти ми каза, че говоря простотии. Ти излобя първи, нали така. Сега, като излиза, че не си бил прав ми казваш "Ама защо го взимаш толкова навътре, какво толкова"? Виждаш ли колко ниска топка си? Излобявваш без никой да те е засегнал преди това, обявяваш, че хората говорили простотии (и че едва ли не лъжат) и като става ясно, че ти си този, който говори просотии ми викаш "Е, какво толкова?" Е, нищо, просто си тъпо парче - за трети път го казвам. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо трябва да категоризираме някого като "лицемер"? Ще ти дам пример - когато бях активна преди години във форума, аз бях най-голямата хейтърка на Глория, за мен тя беше синоним на най-пошлото и ужасно нещо в музиката с маниерите, плейбека, който си позволяваше и интимностите с хора от подземния свят. Минаха години, в които при мен настъпиха промени - семейни, лични и т.н. Попфолкът също се промени. Дадох си ясна сметка, че всъщност тази жена е едно име, което е направило много за жанра, че пее, че има хубави песни и съм я мразила заради битката с другата, която обичам и която считам за номер 1. А и сравнявайки Гло със сегашните "императрици", "кралици" и "идолки", то тя трябва да бъде богиня направо.

Прави ли ме лицемерка това, че съм променила позицията си по темата "Глория", след като преди съм я псувала, смяла съм се на нейни изцепки и т.н., а сега я слагам в личния си топ 5?

Ще ти отговоря на въпроса с въпрос.Преди 3 години когато влизах плюех Десислава,защото повече ми харесваше Камелия,а сега е обратното,това прави ли ме лицемер?

Бога ми,това са чалга певици,всеки има право един месец да харесва една певица,а другия месец друга певица.Изпълнителите и без това в повечето случаи са едни образи,които нямат нищо общо с реалността,така че кого ще харесваш си е лично твой избор.

Просто смятам че си умно момиче и ти дадох един съвет,за да се предпазиш.Лицемерието може да се използва за много по-важни неща в живота,отколкото в някакъв чалга форум,но всички знаем че на някои хора тук това им е живота. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...