Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Не знам, мило, това е някакъв ад. Занимавам се с човек Риби и, че на мен не ми е лесно - не ми е, ама него му е още по-нелесно... Пере го съчмата здраво. Радвай се, че поне Слънцето ти е в разсъдлива, интелектуална и оптимистична зодия, та поне ще балансира до известна степен и ще можеш по-лесно да си обясняваш нещата, които се случват с теб и във теб. ;)

:whistling:

Страшен аватар

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не го приемам вътрешно. Искам просто да уточним нещата.

 

Ти ми каза, че говоря простотии. Ти излобя първи, нали така. Сега, като излиза, че не си бил прав ми казваш "Ама защо го взимаш толкова навътре, какво толкова"? Виждаш ли колко ниска топка си? Излобявваш без никой да те е засегнал преди това, обявяваш, че хората говорили простотии (и че едва ли не лъжат) и като става ясно, че ти си този, който говори просотии ми викаш "Е, какво толкова?" Е, нищо, просто си тъпо парче - за трети път го казвам. :1000 (19):

Аз ти казах нещо /за 3 път/ по-запознат съм с гейовете в София отколкото теб.Като си такъв мераклия вземи му пиши на Евгени и съм на 95% сигурен,че още като чуе,ченси от Пловдив ще те отреже.

Ох,в този форум само за дърти гей коври не се бях карал,колко ниско ниво и "прости парчета".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз ти казах нещо /за 3 път/ по-запознат съм с гейовете в София отколкото теб.Като си такъв мераклия вземи му пиши на Евгени и съм на 95% сигурен,че още като чуе,ченси от Пловдив ще те отреже.

Ох,в този форум само за дърти гей коври не се бях карал,колко ниско ниво и "прости парчета".

 

Е, аз пък ти казвам, че Евгени е ПРАВИЛ секс с човек, който живее и е от Пловдив. Айде, приеми, че не си прав най-накрая.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, аз пък ти казвам, че Евгени е ПРАВИЛ секс с човек, който живее и е от Пловдив. Айде, приеми, че не си прав най-накрая.

Вече спорът ни е твърде безсмислен.Не смятам да споря повече за дърти гейове.Със здраве.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо свиркаш, да не би и ти да си с Асцедент в Риби? Да не би и на теб да ти е объркано? :3fdb8960598fa63e: :1000 (30):

 

В момента съм по-решителен от всякога. Много яко !!!

Вече спорът ни е твърде безсмислен.Не смятам да споря повече за дърти гейове.Със здраве.

Кво значи дърт гей ве брааат??? Момчето е едва на 30, това дърто ли е? Ти на колко си?

Да говорим, че прилича на 20 .

 

Подписа ми е в размерите, ама мн голям бе?!? Как да го смаля?

Link to comment
Сподели в други сайтове

В момента съм по-решителен от всякога. Много яко !!!

 

Кво значи дърт гей ве брааат??? Момчето е едва на 30, това дърто ли е? Ти на колко си?

Да говорим, че прилича на 20 .

 

Подписа ми е в размерите, ама мн голям бе?!? Как да го смаля?

За Евгени Минчев говоря.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, като коментираш на някой снимката в Инстаграм, другите, дето са коментирали преди теб, получават ли нотификация, че има нов коментар?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой поръчвал ли си е от Амазон Испания и ако е, обаждат ли се преди да дойдат и кога пристига доставката- по обяд, следобед?

 

И честит рожден ден на майката на Рики Мартин: Нерейда Моралес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой поръчвал ли си е от Амазон Испания и ако е, обаждат ли се преди да дойдат и кога пристига доставката- по обяд, следобед?

 

И честит рожден ден на майката на Рики Мартин: Нерейда Моралес.

 

Ама ти знаеш дори името на майка му... ето , това е фенка!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама ти знаеш дори името на майка му... ето , това е фенка!

 

Как няма да знам, като го е казвал и в книгата си разказва за нея,и баща му знам, и баба му,и братята му и сестра му.

 

На път е, още малко

9310607b.jpg

 

Забравила съм SMS за известяване да избера,ама нали имат телефона ми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сред филтрираните ми съобщения, които бяха даже и от чужбина, писали ми и от Испания, Турция, арабските страни разни мъже и не само, и сред тях аз чак сега виждам едно момче , което ми е писало 2015 от Бургас и чак вчера му писах и той се изненада, че чак след толкова години сега му пиша чак и съм на линия. 2015 писал и аз чак сега го виждам, как е възможно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, като коментираш на някой снимката в Инстаграм, другите, дето са коментирали преди теб, получават ли нотификация, че има нов коментар?

Ако те следват - да.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Божеее, с тоя сме си писали преди години в абв, и чак палави неща сме си говорили вика. Аз дори не помня, а той и във фейса ме намерил.
Разпалила си въображението на горкото момче и си го забравила тотално... :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разпалила си въображението на горкото момче и си го забравила тотално... :3fdb8960598fa63e:

Бая ме издирал и вика какъв късмет имал, че съм тука. Аз не го помня хич.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...