Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

ПРЯКА ВРЪЗКА С CALLYPRESSYFAN'

А: Кели, във фейсбук вече има страници ''Кели, разбивача на семейства''. Масов бунт против теб. Как си ?

К: Щастлив. ''Без теб'' ще е хита на сезона. Новата песен на Галена е провал, ужасна. Коя беше Галена??? Мила, употребих мъжа ти! Колко ли още са го минали. (смее се)

А: Не се ли срамуваш от това което направи?

К: Ох, чакайте, че актуализираха гледанията на ''Без теб''. За 5 часа е регистрирала 300 хиляди гледания. Треса се от кеф!!!! Какъв ви беше въпроса ?

А: Не се ли срамуваш от постъпката ти ?

К: Той да се срамува. Аз просто показах какъв човек е. Зрители, гледайте ''Без теб'' в youtubee!!!!

А: Как ще реагираш ако Галена сега се амбицира още повече и пуска тупалка след тупалка?

К: Пепел ти на езикаа!!!! Може да и стана фен (смее се). Защо не ми казваш, че е 22:30? Време е за дневната молитва Преси да мачка с хит и да детронира Галена. Лека вечер зрители!!!!

 

 

ПРЯКА ВРЪЗКА С THE DIVA FIKLENA ОТ ЗАТВОРА!!

А: Години наред в затвора заради Галена. Струва ли си ?

Ф: За Галена бих убих с кръвта си бих платил!

А: Какво мислиш за CallyPressyfan'

Ф: Към коя камера да погледна? ПРОКЛИНАМ ТЕ! Камион да те блъсне, макдоналдс да затвори, географията да се забрани!!!

А: Какви са тези клетви в ефир?!

Ф: Цигански!

А: Всичко може да се оправи с говорене!

Ф: Cally, ще те изгоря на клада както преди години са горели вещиците!

А: Край на това интервю! Лека вечер зрители!

:roll1:

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Arwity: И днес съм се облякла в бяло. Досещайте се сами!

 

А: Арви, мила, пак мачкаш! Бягаш от журналистите!

А: Мислех, че сте от Нова Спорт заради футболистчето!

А: Много силна година за теб. Очакваш ли награда?

А: Аз съм тук да подкрепя моите момчета – Динев, Конди и Ники. Наградите не са ми важни. Пожелавам си мъж, не награда.

А: Носят се слухове, че има мъж да теб!

А: Няма да говоря по тази тема и ще те помоля да си мериш приказките!

А: В зала номер 3 се раздават награди за футбол. Той е там – коментирай!

А: Да се сопне и контузи дано!

А: Влизай вътре, че се наежи от студ!

А: Дано някой мъж ме наежи скоро. В бяло се облекох - вие знаете защо.

 

 

Mimchyy: ''Леле мале, тресе ме''.

 

А: Мимчу, привет!

М: Леле мале тресе ме. Влизам вътре, че ми е студено. Чао.

А: Чао мацка.

 

 

Женски бой! Arwity остана без екстеншъни а Blueberry със счупени нотки!

Гледали ли сте клипа на ''Да ти викна ли такси'' ? Подобна сцена се разигра малко след като ''Потребителката на 2016'' се завърна от тоалентата задоволена. Изведнъж рече и отсече на масата: ''Im the queen - да, да, да''. Blueberry се издразни от това самочуствие и я хвана за косата като отъсна голяма част от екстеншъните! Arwity не остана длъжна и почна да я драска, дори я нарече ''сопол''. Малко след това дойде охраната на залата и двете дами трябваше да напуснат терена.

Arwity, Blueberry, помните ли ? Помня, че този ден се събрахме над 20 човека в темата. Топ беше. :crybaby:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви са тия глупости? :mf_surrender:

Я отивай да гласуваш в темата на 2018 година за трите периода на леля Ваня и спри да се занимаваш с Яници, Калита, Фиклени и т.н. :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви са тия глупости? :mf_surrender:

Я отивай да гласуваш в темата на 2018 година за трите периода на леля Ваня и спри да се занимаваш с Яници, Калита, Фиклени и т.н. :feminist_en:

 

:roll1: :roll1:

 

Ти направо го посече.

 

Днес ме късаш от смях. Благодаря. Грижиш се за доброто ми настроение. :clap:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви са тия глупости? :mf_surrender:

Я отивай да гласуваш в темата на 2018 година за трите периода на леля Ваня и спри да се занимаваш с Яници, Калита, Фиклени и т.н. :feminist_en:

Това е темата на 2017! :3fdb8960598fa63e:

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

 

Нали! :3fdb8960598fa63e: -А(врорче) очакваше похвала и признание за дългите нощи, в който с пот на чело е мислил как да ни забавлява, а генерал Янева го отряза за секунда без да й мигне окото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали! :3fdb8960598fa63e: -А(врорче) очакваше похвала и признание за дългите нощи, в който с пот на чело е мислил как да ни забавлява, а генерал Янева го отряза за секунда без да й мигне окото.

На никой не прощава!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оказа се град на Белгия а не Германия. Явно постера дето беше качил Стораро е бил грешен. :1000 (29):

Тя Андреа скоро беше в Германия, ама тва не е Бг че да ходя в друг град все едно сменям квартали. А и не мога да си представя какво става по чалга участията тук - турци и цигани бол.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ехааа, Рики ще бъде заедно на наградите на Билборд за латино с Джей Ло, Фонси, Давид Бисбал, Чаян, Daddy Yankee, CNCO, Джей Балвин- всички ще пеят, както и Рики. Всички са приятели с Рики. Дано се снима с всички. Тази година ще е много интересно на наградите на 26 април във Вегас. Повечето ми любими изпълнители заедно. :Vishenka_05:

 

Латино Билборд ще са по интересни от Билборд.

 

Отдавна Фонси, Давид Бисбал, Чаян, Daddy Yankee не са били заедно на една сцена с Рики, а и е толкова трудно Рики да бъде на награди, или е зает, или е някъде другаде, или няма нова песен. Е сега ще е на наградите. Изпълнението му е едно от най-чаканите.

И уж цял месец април е свободен от резиденцията си, той все е зает всъщност- беше с Ева Лонгория, беше в Лондон, вчера в Ню Йорк да получи 2 награди, вчера даде и 2 тел. интервюта за радиа в Аржентина, снима вчера и фотосесия за май, на 26 април е на латино Билборд, на 29 април е в Колумбия да пее.

И уж април му е свободен от резиденцията, а всъщност все прави нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно, канала на Рики е RickyMartinVEVO, a на Фонси и Зейн вече не са, а пише Zayn и нотичка, или Luis Fonsi и нотичка, на Шакира също е само shakira и нотичка, какго и Иглесиас, Джей Ло. Да не се махнаха от VEVO?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти пък се оказа прав,че това момче Кондомчо си мисли,че всеки който го цитиран значи го харесва.Не знаех,че е толкова зле положението. :1000 (29):

Ами всъщност кондома е с много ниско самочувствие и е наясно, че почти никой не го харесва особено визуално. Така че това , че който го цитирал , го харесвал, е недоносен опит да отвърне на нападките, както и другите клишета, които блещи. Очевидно , че и самия той се срамува, че старее грозно. За капак на всичко редовно отправя сексуални закачки към децата тук което мен лично ме тревожи. Само педофили не бяхме виждали тук... Но и това е на път да се промени

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами всъщност кондома е с много ниско самочувствие и е наясно, че почти никой не го харесва особено визуално. Така че това , че който го цитирал , го харесвал, е недоносен опит да отвърне на нападките, както и другите клишета, които блещи. Очевидно , че и самия той се срамува, че старее грозно. За капак на всичко редовно отправя сексуални закачки към децата тук което мен лично ме тревожи. Само педофили не бяхме виждали тук... Но и това е на път да се промени

Опазил Бог! Само това ми липсва тук.Тъкмо се отървах от нервните изблици на Дукесата ..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами всъщност кондома е с много ниско самочувствие и е наясно, че почти никой не го харесва особено визуално. Така че това , че който го цитирал , го харесвал, е недоносен опит да отвърне на нападките, както и другите клишета, които блещи. Очевидно , че и самия той се срамува, че старее грозно. За капак на всичко редовно отправя сексуални закачки към децата тук което мен лично ме тревожи. Само педофили не бяхме виждали тук... Но и това е на път да се промени

 

Конди може да е всичко друго, но не и грозен :)) Напротив. И даже не знам тази глупост откъде я реши и подхвана, понеже забелязах, че на няколко пъти го споменаваш.

 

А за наградите, ако не се лъжа бяха 2016 и бяха доста сполучливи и забавни, поне на мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...