Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Още не си направил тема за лелка! :gun_bandana:

Което значи - не! Очаквам да го поправиш!!! :whistling:

 

:1000 (29): :1000 (29):

 

Прекалено ще е! Още една тема за Ивана в раздел "Попфолк" и ще има хора, дето колабират.

 

Като се замисля, май все още няма тема "Любим клип на Ивана". :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама ти честно ли си мислиш,че говоря само за Янева? :1000 (29):

 

А за кой говориш? Нали каза, че първо сме се обиждали, а след това аз съм почнал да й се мазня? За кой говориш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

А за кой говориш? Нали каза, че първо сме се обиждали, а след това аз съм почнал да й се мазня? За кой говориш?

Говорех и за Слави.

 

Янева,гледала ли си кака Ванче по бански в Папараци. :naked:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29):

 

Прекалено ще е! Още една тема за Ивана в раздел "Попфолк" и ще има хора, дето колабират.

 

Като се замисля, май все още няма тема "Любим клип на Ивана". :3fdb8960598fa63e:

Прекалено прекрасно ще е! :3fdb8960598fa63e:

Нека има колабиращи от миризмата на скара, примесена със секси парфюм!

Коригирай на "най-добър клип" и давай смело! Нека подмазването започне сега! :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говорех и за Слави.

 

Слави беше показал добро отношение към мен. Когато се държат добре с мен, аз отвръщам със същото. След което пак почна да злобее и да напада. Какво очакваш от човек, който злоупотребява с наркотици (не говорим за леки). Както видя, нито оная вечер, нито днес му останах длъжен. Така, че аргументът ти не важи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прекалено прекрасно ще е! :3fdb8960598fa63e:

Нека има колабиращи от миризмата на скара, примесена със секси парфюм!

Коригирай на "най-добър клип" и давай смело! Нека подмазването започне сега! :1000 (29):

 

Нее, стига, неудобно ми е. :1000 (29): А и няма да е на място точно аз да направя такава тема. Има къде-къде по-големи нейни фенове от мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слави беше показал добро отношение към мен. Когато се държат добре с мен, аз отвръщам със същото. След което пак почна да злобее и да напада. Какво очакваш от човек, който злоупотребява с наркотици (не говорим за леки). Както видя, нито оная вечер, нито днес му останах длъжен. Така, че аргументът ти не важи.

Виж какво,твърде съм изморен,за да споря още.Доскуча ми.Да го оставим за друг път.

Личният живот на другите не ме засяга,не съм му майка на Слави,за да му държа сметка какво употребява и какво не.Просто бях останал с впечатление,че му се подмазваш,това е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виж какво,твърде съм изморен,за да споря още.Доскуча ми.Да го оставим за друг път.

Личният живот на другите не ме засяга,не съм му майка на Слави,за да му държа сметка какво употребява и какво не.Просто бях останал с впечатление,че му се подмазваш,това е.

 

Ами, като си изморен, не тръгвай да водиш битки с мен, а отивай да си почиваш.

 

За друг път няма какво да оставяме. Знаеш, че не желая да имам диалог с теб по принцип.

 

Това за наркотиците го казах в смисъл, че не може да се очаква от човек, чийто мозък е размътен, да има устойчиви нагласи и отношение към хората. Един ден се държи добре, на следващия излобява без причина. Айде, пътя и да не ме занимават такива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами, като си изморен, не тръгвай да водиш битки с мен, а отивай да си почиваш.

 

За друг път няма какво да оставяме. Знаеш, че не желая да имам диалог с теб по принцип.

 

Това за наркотиците го казах в смисъл, че не може да се очаква от човек, чийто мозък е размътен, да има устойчиви нагласи и отношение към хората. Един ден ден се държи добре, на следващия излобява без причина. Айде, пътя и да не ме занимават такива.

Този път не съм тръгвал да водя нито да търся диалог с теб.Ти ме цитира пръв.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този път не съм тръгвал да водя нито да търся диалог с теб.Ти ме цитира пръв.

 

Ами, като ме обсъждаш, какво да те правя? Да те оставя необезпокояван?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тотален хит,пак ме зариби заради съседите. :3fdb8960598fa63e:

Бях подготвила кавър и на този вечен хит, по повод любовта ми към Джиго... :3fdb8960598fa63e:

Но той побягна уплашен и ме лиши от идеята да му посветя цял музикален продукт! :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бях подготвила кавър и на този вечен хит, по повод любовта ми към Джиго... :3fdb8960598fa63e:

Но той побягна уплашен и ме лиши от идеята да му посветя цял музикален продукт! :mf_surrender:

По-скоро се е търкалял. :3fdb8960598fa63e:

Посвети го за Али нещо си,очаквам го утре!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бях подготвила кавър и на този вечен хит, по повод любовта ми към Джиго... :3fdb8960598fa63e:

Но той побягна уплашен и ме лиши от идеята да му посветя цял музикален продукт! :mf_surrender:

 

Янева, ти била ли си на срещи на форума? Знам, че преди е имало тук, а и в този на Планета.

 

Ако има среща, с Дойчо ще ви сложим един до друг да му изпееш хитовете, посветени на него. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото ме разгневи онова нещо Али някой си! :mf_surrender:

 

Красива е на снимките, но трябваше да махне блузата и да остане само по сутиен, а после и по парфюм! :3fdb8960598fa63e:

Или направо по прозрачната блуза, но без сутиен!

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-скоро се е търкалял. :3fdb8960598fa63e:

Посвети го за Али нещо си,очаквам го утре!

Алито не е толкова колоритен, та да ме вдъхнови за творчески изяви!

А и моите текстове не се отразяват особено тук, а аз ги правя за масово популяризиране! :feminist_en:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...