Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Пълен отврат!

 

Виж, темата за топ албум на Ваня, те издигна много в очите на кралицата на форума. :whistling:

О, тази тема беше прецедент. После всички хукнаха да правят интервюта. :3fdb8960598fa63e:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Алито не е толкова колоритен, та да ме вдъхнови за творчески изяви!

А и моите текстове не се отразяват особено тук, а аз ги правя за масово популяризиране! :feminist_en:

Колоритен си е той.От една раса са с Дукесата дето се вика.. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, ти била ли си на срещи на форума? Знам, че преди е имало тук, а и в този на Планета.

 

Ако има среща, с Дойчо ще ви сложим един до друг да му изпееш хитовете, посветени на него. :3fdb8960598fa63e:

Не съм имала регистрация във форума на Планета. За което съжалявам - щеше да е яка битка с кралството още тогава.

Ако има среща, направо в Дойчо ще седна, за да му приседна! :3fdb8960598fa63e:

 

 

Или направо по прозрачната блуза, но без сутиен!

Чудесна идея!

Да звънят от Плейбой - усещам, че Ваня ще е тази, която ще бие рекорда на Кама за корицата! :whistling:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, тази тема беше прецедент. После всички хукнаха да правят интервюта. :3fdb8960598fa63e:

:mf_surrender:

Разликата между да направиш интервю с човек и да си измислиш нещо хумористично, притворено от предаването на ЛАЙ НО, е доста голяма.

Не виждам причина да злобееш точно против мен, този, който сметна, че заслужаваш награди за изминалата година и ти даде такива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Адриане, видя ли каква снимка пуснах одеве във фейса? :helpsmilie: Един приятел ми каза да я трия незабавно, щото съм се излагал и аз я махнах. Дано не си я видял. :1000 (35):

Link to comment
Сподели в други сайтове

:mf_surrender:

този, който сметна, че заслужаваш награди за изминалата година и ти даде такива.

Има ли нужда да коментираме на кого ще дадеш награди за настоящата? :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има ли нужда да коментираме на кого ще дадеш награди за настоящата? :3fdb8960598fa63e:

Не, защото до тогава ще съм напуснал вовеки и ще си ги раздавате сами. :3fdb8960598fa63e:

С теб сме като Ивана и Глория, до тази година аз бях основна атракция и ти ми завзе трона. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Адриане, видя ли каква снимка пуснах одеве във фейса? :helpsmilie: Един приятел ми каза да я трия незабавно, щото съм се излагал и аз я махнах. Дано не си я видял. :1000 (35):

Не съм видял нищо, споко :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

:mf_surrender:

Разликата между да направиш интервю с човек и да си измислиш нещо хумористично, притворено от предаването на ЛАЙ НО, е доста голяма.

Не виждам причина да злобееш точно против мен, този, който сметна, че заслужаваш награди за изминалата година и ти даде такива.

1. Не злобея по никой.

2. Изобщо нямах предвид интервютата на Янева и Адорабле а на чалгарките за едни награди които бяха точно в същата стилистика. За наградите тази година ако не се лъжа също имаше и бяха подобни.

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Не злобея по никой.

2. Изобщо нямах предвид интервютата на Янева и Адорабле а на чалгарките за едни награди които бяха точно в същата стилистика. За наградите тази година ако не се лъжа също имаше и бяха подобни.

Печенко ги е правил, ок, съжалявам, че те обвиних безпочвено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, защото до тогава ще съм напуснал вовеки и ще си ги раздавате сами. :3fdb8960598fa63e:

С теб сме като Ивана и Глория, до тази година аз бях основна атракция и ти ми завзе трона. :Vishenka_05:

Никъде няма да ходиш!

Пък и аз не смятам да давам титлата като Ваня - толкова лесно на някое си Пресли! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никъде няма да ходиш!

Пък и аз не смятам да давам титлата като Ваня - толкова лесно на някое си Пресли! :3fdb8960598fa63e:

:Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Надявам се покрай мен да разтупиш поне малко леда за кака Преси. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Печенко ги е правил, ок, съжалявам, че те обвиних безпочвено.

Може, не се сещам кой организира нещата, но имаше интервюта с потребители и бяха почти идентични - няма лошо, но е факт, че бяха вдъхновени. :zatvorena:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Може, не се сещам кой организира нещата, но имаше интервюта с потребители и бяха почти идентични - няма лошо, но е факт, че бяха вдъхновени. :zatvorena:
По-голямо вдъхновяване от това след темите за началото и пика на Ваня - едва ли... :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Надявам се покрай мен да разтупиш поне малко леда за кака Преси. :Vishenka_05:

По-скоро ще те направя новата мегастарка на форума, след като Кайо се подведе по добричката чапла! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...