Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Изгуби се в последно време

Трябва да се видим с нея като се прибера :1000 (29):

Защо не спиш/те?

Защото мама ми дава да стоя до късно през уикендите :phpgrin2: :phpgrin2: :phpgrin2: :phpgrin2:

 

:1000 (29):

Ти защо не спиш? Май беше в Англия, ако не се бъркам с друг потребител.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото мама ми дава да стоя до късно през уикендите :phpgrin2: :phpgrin2: :phpgrin2: :phpgrin2:

 

:1000 (29):

Ти защо не спиш? Май беше в Англия, ако не се бъркам с друг потребител.

Рано е да спя :D

Преди около час свърших работа

Часовата разлика е 2 часа и когато си лягам към 3 или 4.. в България е 5 или 6

И за поредна нощ няма да спя спокойно, защото Стела е в Турция и може да ми изневерява с брадати турци :1000 (29):

Може да е забила вече няколко и да се пресели там... :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рано е да спя :D

Преди около час свърших работа

Часовата разлика е 2 часа и когато си лягам към 3 или 4.. в България е 5 или 6

И за поредна нощ няма да спя спокойно, защото Стела е в Турция и може да ми изневерява с брадати турци :1000 (29):

Може да е забила вече няколко и да се пресели там... :1000 (29):

Стелето е добро момиче, при нея няма такива работи!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз вярвам 100% на Стелето! Все пак ще ми кумува на сватбата :3fdb8960598fa63e:

 

Тая сватба да не се споменава в мое присъствие вече, че ме избиват пришки! :feminist_en: :feminist_en:

 

Толкова да си повтарям, че не трябва да ревнувам и трябва да съм добър, а така да издивявам!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая сватба да не се споменава в мое присъствие вече, че ме избиват пришки! :feminist_en: :feminist_en:

 

Толкова да си повтарям, че не трябва да ревнувам и трябва да съм добър, а така да издивявам!

Извиняваме се!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз вярвам 100% на Стелето! Все пак ще ми кумува на сватбата :3fdb8960598fa63e:

Друга песен ще пееш ако прелъсти ДениЗ :1000 (29):

 

Тая сватба да не се споменава в мое присъствие вече, че ме избиват пришки! :feminist_en: :feminist_en:

 

Толкова да си повтарям, че не трябва да ревнувам и трябва да съм добър, а така да издивявам!

Трябва да се съберете с Габриела и да измислите план да провалите сватбата :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Друга песен ще пееш ако прелъсти ДениЗ :1000 (29):

 

Охх, така искам да го прелъсти...

 

Трябва да се съберете с Габриела и да измислите план да провалите сватбата :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Няма какво да му мислим. Паля колата и ще го открадна тоя малкия. С течение на времето той ще развие Стокхолмски синдром и ще ме заобича. Случвало ми се е вече подобно нещо. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Охх, така искам да го прелъсти...

Няма какво да му мислим. Паля колата и ще го открадна тоя малкия. С течение на времето той ще развие Стокхолмски синдром и ще ме заобича. Случвало ми се е вече подобно нещо. :3fdb8960598fa63e:

Тя ще го прелъсти, а аз? Ще давя мъката в кръчмите? :helpsmilie: :girl_cry2:

Ами родителите му на "тоя малкия" ? :1000 (29):

Това звучи малко плашещо

Да кажем, че го направиш..

Какво ще стане с Денис?

Габриела трябва да го лекува и да му вади мъката с памук :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами родителите му на "тоя малкия" ? :1000 (29):

 

Той, като завърши, се изнася от техния град и отива в София. Там ще атакувам. Ще му давам да се чува с родителите си по телефона да им казва, че всичко е наред, че има изпити и лекции, и няма да се върне скоро. След това развива синдрома иии вече оттам насетне е лесно. Ще ме представи на техните, ще ядем и пием на една маса, животът ще е песен. :1eye: :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той, като завърши, се изнася от техния град и отива в София. Там ще атакувам. Ще му давам да се чува с родителите си по телефона да им казва, че всичко е наред, че има изпити и лекции, и няма да се върне скоро. След това развива синдрома иии вече оттам насетне е лесно. Ще ме представи на техните, ще ядем и пием на една маса, животът ще е песен. :1eye: :1000 (29):

Значи си го измислил

Ако имате нужда от пари... само ми казвате и ви пращам :1000 (29):

 

Момчето замлъкна. :1000 (29):

Изплаши го :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи си го измислил

Ако имате нужда от пари... само ми казвате и ви пращам :1000 (29):

 

A! Ей ся тва е приказка! :notworthy:

 

Ейдри, уредихме и парите!

 

Изплаши го :roll1:

 

Много лесно се смущава сладура. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-гледан клип за изминалите 24 часа е на Авичи, както и много други негови са влезли сред най-гледаните след смъртта му и продажбите на песните му са се увеличили с 6000 %.

Номер 2 е Dame Tu cosilta.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То вече влизаме 10 човека общо, добре, че от време на време се появяват нови лица (или се завръщат стари), че да се раздвижи.

И петимата се отличиха, което е неочаквано за група, но най-успешни са Зейн и Найъл, Лиам не още.

Зейн - един мегахит и още един хит, хубав албум, добри клипове

Лиам - колаборации с големи артисти, няколко приятни песни, но засега без голям пробив

Хари - страхотен албум, неочакван стил от някой, току-що напуснал бойбанда

Найъл - най-добрият албум от тримата издали досега, прилично популярна песен

Луи - прилично популярна песен (с Биби), но той и като цяло винаги си е казвал, че не му се занимава особено соло

Преди няколко дни обявиха, че най-продавания трак на бивш участик в тази група е на Лиам - 'Strip that down' с 8,5 милиона ww.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди няколко дни обявиха, че най-продавания трак на бивш участик в тази група е на Лиам - 'Strip that down' с 8,5 милиона ww.

Възможно е, популярността й се разля много дълго във времето в сравнение с Pillowtalk например.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

За една вечер хората се сетиха за Авичи и започнаха да гледат клиповете му за измкналите 24 часа след смъртта му и само за един ден после клиповете му пак тръгнаха надолу и Dame Tu cosita вече прави към 15 милиона на ден гони вече 200 милиона и се върна на номер 1 сред най-гледаните клипове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако ми се обадиш, отиваме у вас

Оставаме в леглото без пижама, без пижама

 

Ще ти разкажа тайните си на възглавницата ти,

междувременно да направим видео обаждане,

изпрати ми снимка, покажи всичко, когато пристигна, унищожавам леглото

 

Скъпи, днес няма да спя, днес няма да спя,

не нося пижама, защото не ми харесва, скъпи, днес няма да спя

Винаги съм била дама, но кучка в леглото

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

3 дена :Vishenka_05: :viannen_28: :clap: :yahoo1: :77: :1000 (6): :mbounce: :yoji: :g2: :g2: :g2: :g2: :g2: :happyppl:

9313112z.jpg

 

Заедно с Джей Ло, Чаян, Луис Фонси, Daddy Yankee, Давид Бисбал, CNCO, Джей Балвин, Becky G, Каrol G и други.

За първи път наградите на Билборд за латино ще са толкова интересни от тези на Билборд с толкова известни имена на едно място заедно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...