Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Съчувствайте на Преси, Кеба я измъчва с изяви по Сърбия!

Кеба, имай малко милост, за Бога!

 

Васе и ти малко прекаляваш. :D

Ако гледаме от сърбска страна този проект макар и кавър е многооооооооо по-качествен от онзи в които Рени пее да я е*е Крмак в колата, след това в клуба. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има договор и взима еднакви пари с Преслава. 8 хилядарки.

 

Уаууу. И се къса от участия, нали? Снощи в Пловдив имаше опашка пред Планета Пайнер - всичко живо се бута и скандира "Кеба! Ке-ба-Ке-ба!!"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Васе и ти малко прекаляваш. :D

Ако гледаме от сърбска страна този проект макар и кавър е многооооооооо по-качествен от онзи в които Рени пее да я е*е Крмак в колата, след това в клуба. :1000 (29):

Песента е по инициатива и текст на Крмак, който си е забавен и ексцентричен, образа му си е такъв, а сам знаеш че и предната им песен е хумористична. Песента е едно шеговито намигване, както „Точка 18”, например. Не неслучайно първо казва „Ще ме закараш ли?”, за да е ясно - нали си е българка, накрая даже се и смее. Нямат база за сравнение, защото тяхната е кахърна балада, и то чужда. И все пак има повече гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голям си човек :1000 (29): Няма твой пост,който да не ме разсмива. То или ще затапиш яко някой,или ще вкараш

ирония за нещо . :roll1:

 

Ти си роза, ти си крем, ти си щастие за мен. :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава може само и единствено да си докара позитиви в това предаване. Песента им с Кеба е много харесвана в България макар че няма кой знай колко гледания, но все пак дано това е първият и единственият им дует, защото Преслава е огромна звезда и трябва да се научи да отказва на такива като Кеба!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е по инициатива и текст на Крмак, който си е забавен и ексцентричен, образа му си е такъв, а сам знаеш че и предната им песен е хумористична. Песента е едно шеговито намигване, както „Точка 18”, например. Не неслучайно първо казва „Ще ме закараш ли?”, за да е ясно - нали си е българка, накрая даже се и смее. Нямат база за сравнение, защото тяхната е кахърна балада, и то чужда. И все пак има повече гледания.
т

 

Факт е че постижението на Рени там е ненадминливо от Преса но как днес в последните години БГ звездите претставят БГ там - опита на Преслава е много по-добър отколко онзи на Рени с Крмак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единия казва, че само Кеба се е облагодетелствал в случая, докосвайки се до подобно величие, нищо че има дует с Цеца, другия пък, че Преси е извлекла много позотиви - разберете се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

т

 

Факт е че постижението на Рени там е ненадминливо от Преса но как днес в последните години БГ звездите претставят БГ музиката там - опита на Преслава е много по-добър отколко онзи на Рени с Крмак.

Да, баладата за маса на Люба Аличич е по-сериозна и сърцераздирателна, а не предизвикателна. Но по това време пусна и Губиш ти и Ни си ме йош убио, пък ако е за назад, достатъчно уникални неща има.

Но балада представя ли се с такава визия?

10ec8ef9b9873661.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стело за кво получих бан само не ми беше ясно?

 

За сметка на това ти ще ги изпиташ, нали имаш цици, разбрях че скоро и путка ще присаждаш. Мама ти и урод.

 

Припомни си, щом не ти е ясно. И по-спокойно, с един бан не свършва света.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кеба има ли договор с ГРАНД или изобщо с някоя музикална компания в Сърбия, издава ли песни за техния пазар?

 

Защото вече разбрахме, че е част от Пайнер, чак и хонорар за участия има.

 

Обаче няма логика дуетът с Преслава да е правен за българския пазар и да няма и една думичка на нашия език. Въпреки че е качен в канала на Планета. Затова питам дали Кеба си има сръбски продуцент.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, баладата за маса на Люба Аличич е по-сериозна и сърцераздирателна. Но по това време пусна и Губиш ти и Ни си ме йош убио, пък ако е за назад, достатъчно уникални неща има.

 

Аре престани ти пък бе с тая Рени , кой я брои за жива незнам , ей там да си гледа децата и да си стои вкъщи , имала в своите пикове преди много години сега няма и следа от тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, баладата за маса на Люба Аличич е по-сериозна и сърцераздирателна. Но по това време пусна и Губиш ти и Ни си ме йош убио, пък ако е за назад, достатъчно уникални неща има.

 

Да но едва ли някой в СРБ знае за тези две да кажем по-качествени проекти, дуета с Крмак беше повече популярен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кеба има ли договор с ГРАНД или изобщо с някоя музикална компания в Сърбия, издава ли песни за техния пазар?

Има договор с Гранд. Последния му самостоятелен проект е:

 

96,624 гледания

1082 харесвания

41 коментари

 

:1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има договор с Гранд. Последния му самостоятелен проект е:

 

96,624 гледания

1082 харесвания

41 коментари

 

:1000 (29):

 

Странно защо песента с Преслава не е качена в техния канал, уж сръбски шлагер пеят на техния си език. На нас за какво ни е тая песен, като нищо не разбираме. Неадекватна история.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Странно защо песента с Преслава не е качена в техния канал, уж сръбски шлагер пеят на техния си език. На нас за какво ни е тая песен, като нищо не разбираме. Неадекватна история.

Там е. Издадена е от Гранд в Сърбия. Даже я има в сървъра им за мастъри.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Припомни си, щом не ти е ясно. И по-спокойно, с един бан не свършва света.

И кво толкова, ти за една обида ли си?

Момче, което обича да му викат Кака Кели, какво е според теб? Не е ли урод?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Там е. Издадена е от Гранд в Сърбия. Даже я има в сървъра им за мастъри.

 

 

Но това е личния канал на Кеба, в канала на Гранд защо я няма? И защо няма плочка в началото на клипа? Между другото песента не е лоша, сега я слушам за трети път и бива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но това е личния канал на Кеба, в канала на Гранд защо я няма? И защо няма плочка в началото на клипа? Между другото песента не е лоша, сега я слушам за трети път и бива.

По-утвърдените им изпълнители си имат собствени канали. В този на Гранд качват главно песните на новите доколкото виждам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И кво толкова, ти за една обида ли си?

Момче, което обича да му викат Кака Кели, какво е според теб? Не е ли урод?

Нямам идея как обича да му викат, нито ме интересува. За мен кофти беше коментара му за Камелия и беше грозно, но твоя пост си беше за бан.

Няма да го определям какво е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-утвърдените им изпълнители си имат собствени канали. В този на Гранд качват главно песните на новите доколкото виждам.

 

Забележи обаче, че дори в неговия си сръбски канал името на Преслава е изписано първо.. И после тоя ще ми пее за 8К хонорар...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам идея как обича да му викат, нито ме интересува. За мен кофти беше коментара му за Камелия и беше грозно, но твоя пост си беше за бан.

Няма да го определям какво е.

А неговия за кво е? Срам и позор да толерирате това морско свинче. Сигурно няма и един бан, срам за вас. А ти си жена, как не ти е неудобно, да подминаваш такива коментари, а да наказваш моите. Ми аз съм човек, не съм урод, не мога да толерирам подобни изказвания. Ако ми беше пред лицето щеше да е за секунда на земята и да му пикая на счупения фейс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А неговия за кво е? Срам и позор да толерирате това морско свинче. Сигурно няма и един бан, срам за вас. А ти си жена, как не ти е неудобно, да подминаваш такива коментари, а да наказваш моите. Ми аз съм човек, не съм урод, не мога да толерирам подобни изказвания. Ако ми беше пред лицето щеше да е за секунда на земята и да му пикая на счупения фейс.
В леглото обичаш да доминираш, нали? :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...