Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ще спре ли с тия хаштагове, още от втория път спря да бъде интересна :mf_surrender: Освен това излизат от мода.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По Планета HD ли е премиерата на Галена? Цвети и Деси участват ли?

 

Е то не е сложно да се предвиди кой срещу кого ще играе в следващия кръг, при положение че схемата я има от повече от седмица качена... :1000 (29):

Да разбирам ли, че в следващия кръг най-вероятно се очертават битки СПОЙЛЕР! Десислава vs Камелия, Ивана vs. Глория, Галена vs. Преслава, Анелия vs Емилия? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак малоумна поп песен от Галя,тази не разбра ли,че не й се получава? Освен това въргалянето в плюшени мечета отдавна сме го гледали при Андреа,после феновете й я мислят за новаторка.. :1000 (29):

Дано дуета с Цура й се получи,че Емануела вече съвсем ще я размаже.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак малоумна поп песен от Галя,тази не разбра ли,че не й се получава? Освен това въргалянето в плюшени мечета отдавна сме го гледали при Андреа,после феновете й я мислят за новаторка.. :1000 (29):

Дано дуета с Цура й се получи,че Емануела вече съвсем ще я размаже.

Може ли да спреш да се занимаваш с маловажни неща и да насочиш енергия в правилната посока!

Тази вечер проблематична е битката на Ванча с мазното селяндурче Гальо! Още никакъв не си се отчел там! :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може ли да спреш да се занимаваш с маловажни неща и да насочиш енергия в правилната посока!

Тази вечер проблематична е битката на Ванча с мазното селяндурче Гальо! Още никакъв не си се отчел там! :mf_surrender:

Веднага отивам! За Гейлин или лошо или нищо! Името му дори няма право да е до това на Кралицата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Типичен пример как с пари акъл не се налива - вместо Галя да си беше задържала позицията на №1 с типични фолк парчета, тя се бори за място №100 в конкурентния жанр. :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Веднага отивам! За Гейлин или лошо или нищо! Името му дори няма право да е до това на Кралицата!
Великолепно казано! :Vishenka_05:

 

Ама що за наглост, бе?! Някакъв миндил, който не може да говори, няма и един албум за някаква там келява дискография, ще се сравнява с жена с десет албума и награди за певица и мегазвезда! Някои хора съвсем не знаят къде се намират! :gun_bandana:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

ДЕСИ СЛАВА

КАМЕЛИЯ

ИВАНА

ГЛОРИЯ

ГАЛЕНА

ПРЕСЛАВА

АНЕЛИЯ

ЕМИЛИЯ

 

Най-любимите ми певици от жанра присъстват тук. :Vishenka_05: Само дето не са точно в този ред.Първото място си е екстра. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Великолепно казано! :Vishenka_05:

 

Ама що за наглост, бе?! Някакъв миндил, който не може да говори, няма и един албум за някаква там келява дискография, ще се сравнява с жена с десет албума и награди за певица и мегазвезда! Някои хора съвсем не знаят къде се намират! :gun_bandana:

Че Галин певец ли бил? Аз си мислех,че е жиголо объркало професията. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

ДЕСИ СЛАВА

КАМЕЛИЯ

ИВАНА

ГЛОРИЯ

ГАЛЕНА

ПРЕСЛАВА

АНЕЛИЯ

ЕМИЛИЯ

 

Най-любимите ми певици от жанра присъстват тук. :Vishenka_05: Само дето не са точно в този ред.Първото място си е екстра. :Vishenka_05:

Как би ги подредила, ако беше за твоите лични предпочитания?

 

 

Че Галин певец ли бил? Аз си мислех,че е жиголо объркало професията. :3fdb8960598fa63e:
И за жиголо не става, с тази крива мутра и ръст на градинския ми гном! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как би ги подредила, ако беше за твоите лични предпочитания?

И за жиголо не става, с тази крива мутра и ръст на градинския ми гном! :3fdb8960598fa63e:

На вилата ми имам надупени джуджета за соларни лампи,винаги като ги погледна ми приличат на Галин!

Отчетох се

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, има дебел плюшен мечок в клипа.

:roll1:

 

Все повече ми се струва, че Галена наистина ще ходи при Криско. Голяма подготовка става за това да е възприемана като поп звезда, а според мен трябва да си залага на чалга песните, иначе няма да й се получи.

Дано Мароканския клип да е поп-фолк.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стори ли ми се, или Галя е с наранени и сини колена в клипа?

 

И куплетите с това за направените грим и коси за любимия, ми напомни на "Отново не дойде" на Емилия. Припевът е 1:1 с текста на песен на Стораро, която пуснах наскоро:

 

 

Магиите на Кайчо и Преси пак са подействали! :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

 

Все повече ми се струва, че Галена наистина ще ходи при Криско. Голяма подготовка става за това да е възприемана като поп звезда, а според мен трябва да си залага на чалга песните, иначе няма да й се получи.

Дано Мароканския клип да е поп-фолк.

Да не е някаква шега на Стенли. :1000 (29): Галя никъде нищо не е писала, в Америка е на турне и още да я няма в канала се съмнявам. :1000 (29):

Иначе дуетът с Янева излиза най-рано средата на юни.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не е някаква шега на Стенли. :1000 (29): Галя никъде нищо не е писала, в Америка е на турне и още да я няма в канала се съмнявам. :1000 (29):

Иначе дуетът с Янева излиза най-рано средата на юни.

Качена е в канала на Пайнер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боклука на Галош предполагам ще избухне с повече гледания първите два дни и после ще е конкуренция за Zbog tebe verujem :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста слабо като за Галя, чак ме разочарова, а не съм имала очаквания или предварителни нагласи...

 

Но пък съм една идея по-спокойна, повечето дискотечни модерни мадами са поизложиха тази година, ще бъде голям майтап лелка да изпъкне повече от тях с песента на Артур за лятото... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...