Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Конди, надуваме ли до пазара "Нагли жадно взират се с разтворени уста"? АКО НЕ - ВРЕМЕ Е! :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

 

 

:happyppl: :1000 (6):

 

Ей ся я надух.

 

"Ъмяу-ъмяу-мая-мая-мяу" - текст на столетието!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

:happyppl: :1000 (6):

 

Ей ся я надух.

 

"Ъмяу-ъмяу-мая-мая-мяу" - текст на столетието!

Текстът е на Гео Милев! Кралица! :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Замислете се, че май се върнахме в края на 90-те, когато се правеха по няколко кавъра на една мелодия. Отчаяни са.

Казал си бях аз, че чалгата ще се върне в 90-те като за рестарта си... :1000 (29):

Разликата е, че в онова десетилетие освен на дивотията се залагаше и на куп умерени и стойностни песни или по-бързи, но с послание. Към днешна дата имаме дефицит на втория и третия тип, само по няколко такива на година, от които малко са успешни. По-смели трябва да са.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Друг е въпросът, че това е чиста проба малоумие и симптоми на старческа деменция - Шефката звучи адски хитово и зарибително, тя и затова набира все повече скорост, докато Маракеш е един отдавна чуван блудкоч. С кой акъл въобще се е надявала да изпъкне пред "Оф-оф", че и изхарчи толкова пари напразно.

 

Галена след "Пей сърце" сякаш гледа да се дистанцира от мазното, типично попфолк звучене, което я направи лидерка.

 

За Шефката можеха да избарат един много як, хумористичен клип и да избият рибата.

 

 

"Шефката" е правена доста след заснемането на "Маракеш".

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Шефката" е правена доста след заснемането на "Маракеш".

 

Което пак не обяснява защо е оставена без клип. Наливай й малко акъл в тая глава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Което пак не обяснява защо е оставена без клип. Наливай й малко акъл в тая глава.

 

 

Помниш ли този зверски дискотечен хит? :notworthy:

Имаше над 5 милиона гледания в моя профил преди елементарните частици от 'Пайнер' да ми го свалят поради авторско право. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Друг любим твой ретро хит. Пее се за любимото питие на модераторския екип.

Много добре познаваш екипа явно ... Ако искаш да пиеш с нас, няма да стане. Преди време те помолих нещо и не го направи, сърдита съм! <_<

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Помниш ли този зверски дискотечен хит? :notworthy:

Имаше над 5 милиона гледания в моя профил преди елементарните частици от 'Пайнер' да ми го свалят поради авторско право. :gun_bandana:

 

Това не е хит, това е химн! Кой ли оттук не се е припознавал в текста.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам ама Момера ми каза, че докато Преси сменя пелени с акита, Галена ще гърми с хит след хит. Знаеш, Момера ги разбира нещата. Отиди, ще ти направи ритуал за задоволство :3fdb8960598fa63e:

Тя ще сменя акитата, а Галена ще ги яде.

А на тебе направо ще ти вкамени лицето. Нали това искаш? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Омг, лятото си мина, а чалгата наистина остана без хит, това е прецендент!

 

Само на Емануела и Джордан може да се нарече хит, "Бръм" и "Хулиган" са пролетно-летни по-скоро и започнаха да отминават вече, някои сезонно нашумели песни като "Маракеш" ще са забравени след два месеца. И това е .. а едно време и треторазрядните правеха хитове лятото.

 

:feminist_en:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя ще сменя акитата, а Галена ще ги яде.

А на тебе направо ще ти вкамени лицето. Нали това искаш? :3fdb8960598fa63e:

 

Няма как, акитата на бебо няма да са нивото на Галена, не са достатъчно звездни за нея, сори.

А за лицето ми, ти не се притеснявай, както казах вече съм се погрижила. Помисли за себе си, че това да си вечно недоволен от нещо не е лесно. Щастието да почука на вратата ти, ще се оплачеш от шума, че ти пречи. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Gloria

От любов към фолклора и българските ритми, на 15-ти август, един от най-ярките християнски празници Голяма Богородица, искам да ви подаря три нови песни: ”Лудо младо" ,”Любовта не е играчка” и ”Ангеле - дяволе”! ☺️❤️

Премиера!!! 15/08/18

12:00 h - PLANETA HD

13:00 h - PLANETA TV

21:30 h - PLANETA FOLK

ГЕНЕРАЛЕН СПОНСОР на фолклорната програма - ХОТЕЛ ”ОЛИМП” - гр.Велинград

 

a7Whl7R.jpg

FtA4Tcn.jpg

yDjZHL3.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://signal.bg/%D0%BA%D0%BE%D1%8F-%D0%B5...BB%D0%BE%D1%81/

 

Коя е според вас?

Бих се изумил, ако Луна Президент се е подложила на това!

 

Камелия или Емилия според мен. Колко са ни неразпознаваеми певиците... ужас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия или Емилия според мен. Колко са ни неразпознаваеми певиците... ужас.

Емилия винаги ми е изглеждала по-трътлеста. Тази е фина. Ще разберем.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://signal.bg/%D0%BA%D0%BE%D1%8F-%D0%B5...BB%D0%BE%D1%81/

 

Коя е според вас?

Бих се изумил, ако Луна Президент се е подложила на това!

 

 

Камелия не би се подложила на това. Би било безумно да се съгласи да участва в песен на Карлос. А пък и Чичо Митко не ми се съгласил да я показват отново по Планета. Самата тя не би го искала според мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пecнитe на Галена са без никаквa стoйнoст и нaдaли след няколкo гoдини някoй ще пoмни някоя нейна песен.Може да снима скъпи клипове,но все пак хората слушат музика нe е дocтатъчно caмо eдин клип и cкъпи паpцaли и чeкнeне пo кpъчмите и тoва да и е "новатopcтвото".Опитва се да е модерна,но не и се пoлучава..и да ce заcpaми малко от поведението си все пак, Анелия каквотo и да е нма децa,които да се cpамуват от нeя катo Галена,която меко кaзано се излaга с поведениетo cи.

Галена е в тотален нокаут! Скъпи клиполове,песни бози ! . Добре че Анелия вдига нивото на чалгата .

 

:Vishenka_05:

 

 

Не съм писал такова нещо !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
×
×
  • Create New...