Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Чак и аз се учудвам какъв хит нацели Джена, предвид че никак не ми е запеваема песничката - особено с тези опити за рапиране. По дискотеките обаче е голяма избухвация на това парче. Джена и тази година се разписа с голям хит - една от малкото с постоянно присъствие в летните хит-листи.

Какво учудващо има? Това е Джена, не Биляна и компания. Реално нямаше и кой да и се опре де, внезапно ги сгази, а колегите и не спряха да пускат тъпотия след тъпотия. Дано с есенната песен удари още по-мощно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам колко ве интересува но Елена Велевска се развежда, причината е семейно насилие. Има три деца с този мъж.

На мен ми е доста симпатична, а и тая песен много ме кефи. Но ми е странно, че иска да гради кариера тука, какво може да постигне, като за българките дори няма работа? Или иска да се гледа по телевизора?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми е доста симпатична, а и тая песен много ме кефи. Но ми е странно, че иска да гради кариера тука, какво може да постигне, като за българките дори няма работа? Или иска да се гледа по телевизора?

 

Нито аз не знам. :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Соня Немска съм я признал за психопатка. Беше болна за вниманието на Денислав Дюнера. Славена без малко да снима фотосесия с рязано лице :3fdb8960598fa63e:

Култов скандал в чалгата

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Соня Немска съм я признал за психопатка. Беше болна за вниманието на Денислав Дюнера. Славена без малко да снима фотосесия с рязано лице :3fdb8960598fa63e:

Култов скандал в чалгата

Между другото, съгражданинът ти изобщо не я плюе :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

OMG!

 

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Как ти идват, бе откаченяк. :1000 (29):

 

Ти къде си изгуби последните дни, на море ли беше?

Да, на моренце в чужбина и кратка екскурзия. Сега ми предстоят интересни емоции и новости в живота, и форума логично остава на заден план. А и няма какво да се лъжем. Останали са да пишат основно най големите луузъри и несретници в живота. Какъв диалог мога да имам с провинциални прошляци като Янева. Да си говорим дали е преброила космите на последния цигански чеп, който е задъвкала. Ми сори, не ми е интересно. Или да слушам глупостите на чиче Фокс как Видин спасил чалгата, а Камелия света...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая мацка е голяма симпатяга. Колко песни има, албуми? Пее ли още?

 

Може ли линк към това за мп3

 

 

Ванеса има 3 песни и 4 албума. Вече не пее, към момента работи в завода на "Язаки" в родния Ямбол.

 

Мп3 линк за песента не може.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая мацка е голяма симпатяга. Колко песни има, албуми? Пее ли още?

 

Може ли линк към това за мп3

 

 

Албуми няма, песен не е пускала от Хан Аспарух. :1000 (29): Поне не помня кога последно пуска.

 

https://www90.zippyshare.com/v/pTyRgAFv/file.html

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (30):

Албуми няма, песен не е пускала от Хан Аспарух. :1000 (29): Поне не помня кога последно пуска.

 

https://www90.zippyshare.com/v/pTyRgAFv/file.html

 

Благодаря :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, на моренце в чужбина и кратка екскурзия. Сега ми предстоят интересни емоции и новости в живота, и форума логично остава на заден план. А и няма какво да се лъжем. Останали са да пишат основно най големите луузъри и несретници в живота. Какъв диалог мога да имам с провинциални прошляци като Янева. Да си говорим дали е преброила космите на последния цигански чеп, който е задъвкала. Ми сори, не ми е интересно. Или да слушам глупостите на чиче Фокс как Видин спасил чалгата, а Камелия света...

 

Остави Янева, кажи как беше в Охрид.

 

 

За да не е спам btw много недооценена песен!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аман от тая досадница. :gun_bandana:

Да, тя не спря да бълва еднакви песни.

На Ванеса съм чувал песен на бензиностанция в Истанбул 😂😂😂

Ужас... :mf_surrender:

В Турция съм чувала само Азис и Преслава. Но Преслава само веднъж.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...