Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ами тука денонощно хейтърите на Галена се изреждат да повтарят колко зле била, как нямала хитове. Аз просто посочвам фактите. До два месеца "Шефката" ще е най-успешното парче, излязло през лятото, което прави Галена с ХИТА на сезона.

 

Другите й песни също са хитове, хората се дерат на парчета, които тук се изкарват провали, щото нямали много гледания.

 

Целият жанр боксува, Галена също, но ето, че дойде лятото и тя е с две от 5-те най-успешни парчета. Ама то като цяло нямало хитове това лято... Ми кво ме интересува бе? Ако Преслава или онзи шизофреник Райна беше с това постижение, щяхте да го изтъквате по същия начин, по който аз изтъквам постижението на Галена.

 

Просто не е истина колко е мразена тази жена - истинско доказателство кой е реалният лидер.

А Преслава е с хитът на 2017 г. - "Не се изтриваш" е най-гледаната песен в Планета Офишъл. :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Говоря за годините, в които дебюта им прогресира в качване на върха- Камелия направи този процес между 26 и 29, Джулия също.

Че времената са различни, всички знаем. Аз затова използвам думи като 'много по-слаба версия'.

Да, ама Камелия предизвикваше интерес за който Джулия може само да си мечтае. Всички помним истерията по песни като "Огън момиче", "Истински мъж", "Защо повярвах". Сега е съвсем различно, от години нямаме такива силни дебюти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говоря за годините, в които дебюта им прогресира в качване на върха- Камелия направи този процес между 26 и 29, Джулия също.

Че времената са различни, всички знаем. Аз затова използвам думи като 'много по-слаба версия'.

Е то ако говорим за години - Ванча беше на върха до 38 г., но всички знаем че нейния образ се градеше на сериозна дама с тежък репертоар и някоя закачлива песничка, за да обхване абсолютни всички таргет групи. От години в чалгата няма подобно нещо, камо ли Джулия да е пример за това.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А Преслава е с хитът на 2017 г. - "Не се изтриваш" е най-гледаната песен в Планета Офишъл. :Vishenka_05:

 

Не си пролича на концерта за рождения ден. Приемът на "Моро му" беше в пъти по-силен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

SG не спря да я бута тая Джулия за следващата Преслава... Не разбра ли, че няма да се получи? Има някакви успехи това момиче, но няма харизмата и присъствието на голяма звезда. Преслава на третата година след старта си беше звезда номер 1 в държавата, Джулия още крета с фийтове и не е особено разпознаваема сред обикновния българин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

SG не спря да я бута тая Джулия за следващата Преслава... Не разбира ли, че няма да се получи? Има някакви успехи това момиче, но няма харизмата и присъствието на голяма звезда. Преслава на третата година след старта си беше звезда номер 1 в държавата, Джулия още крета с фийтове и не е особено разпознаваема сред обикновния българин.

Сигурна съм, че хора които не слушат чалга, дори не знаят коя е Джулия..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурна съм, че хора които не слушат чалга, дори не знаят коя е Джулия..

 

Те не знаят и кой е Шоуто на Бата, това не означава, че не е лидер. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че е нормално всеки да има спад... и най-големите световни звезди са имали. Положението при Галена и доскоро при Преслава обаче е друго. В периоди на спад те са бутани за някакъв Топ само защото преди са били такива и към днешна дата няма нова конкуренция. Но истината е, че за 2018 и двете не са в ТОП 3, най-много Галена да я бутнем на трето. Но всъщност защо да я бутаме само заради участието във вече наложен хит и нито един самостоятелен успех? Джулия има един от най-големите и гледани хитове (да, знам, че и Анелия е помогнала, но налагането на името си е факт), а също така има и среден самостоятелен хит със 7 милиона. Колко нови имена в последните години имат такива цифри? Само Лорена, но тя не е в Пайнер.

Ще видите, че ако Митко върне наградите и короняса Джулия, възгледите на всички ще се променят. Просто тя имаше не-късмета да се мъчи да направи нещо в най-слабите години за жанра евър, но е факт, че постигна най-много от всички опити за дебют. ТОП 3 отвсякъде.

Именно. И при Преслава беше същото- единият единствен голям хит за всяка година винаги се налагаше тук като някаква мега сензация и на база на това тя все крадеше награди на наистина заслужилите. В момента не можем да отречем, че Галена има успех с Шефката, това и аз го налагам като факт. Но изобщо не е достатъчно, за да може да се намеква колко е голяма към днешна дата. За минали години знаем.

И за това съм съгласен. Пример за това е ''Как ти стои''.

Но също така тук много са се подценявали в началото песни като ''Моето слабо място'' и ''Лудата дойде'' и после се доказа какви хитове са.

За мен Преслава е една от най-мразените певици във форумите без реално да има защо.

Толкова неща се изписаха като записа ''Шушана''. Направиха го още 20 изпълнители и нищо не се каза. Казуса с ''Оф оф''е почти еднакъв - никой нищо не казва. После за платените награди все едно само при нея е така. Нали се сещаш, че ако наградите бяха наистина обективни от 2006 до 2010 Преслава щеше да взима абсолютно всичко в което е номинирана защото ''гласувахме'' феновете а тя имаше двойно по-голяма фенска маса от другите. А и не е единствената с купени награди - почти при всички изпълнители го е имало.

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Те не знаят и кой е Шоуто на Бата, това не означава, че не е лидер. :3fdb8960598fa63e:

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Шефа ми каза от сега да мисля за Новогодишната програма. Ще ми го пратиш ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говориш глупости. Джулия няма никакъв репертоар, ако не са дуетите с Анелия, Галена, Фики и всички топ имена към които я закачат, не струва нищо. Пуска само комерси, никакви песни останали във времето няма. Преслава през 2006 беше такава сила, че отвя Ивана, която беше категоричния лидер по турнетата и концертите, с най-големите хитове и т.н. За две години беше наковала поне 10 САМОСТОЯТЕЛНИ хита. Въобще и 1/100 от онова не представлява Джулията ...

 

Да, ама Камелия предизвикваше интерес за който Джулия може само да си мечтае. Всички помним истерията по песни като "Огън момиче", "Истински мъж", "Защо повярвах". Сега е съвсем различно, от години нямаме такива силни дебюти.

 

 

Е то ако говорим за години - Ванча беше на върха до 38 г., но всички знаем че нейния образ се градеше на сериозна дама с тежък репертоар и някоя закачлива песничка, за да обхване абсолютни всички таргет групи. От години в чалгата няма подобно нещо, камо ли Джулия да е пример за това.

Аз затова няколко пъти казах 'много по-слаба версия'. Изобщо не бутам Джулия като съвременна Преслава, Камелия или Ивана WTF това звучи абсурдно. :1000 (29): Но ако погледнем на нея, съобразявайки се с положението в новото време, може да се хване за какво говоря.

А и защо не се коментира, че тя единствена има успешен прогрес по отношение на бизнеса в жанра. За година и малко скок от 700 на 3000. И заетостта си запазва прогреса въпреки скоковете. Тя вече скочи над всякакви други, които дебютират от 10-15 години... нещо много по-различно е от 'една от многото'. И това въпреки, че доста попява и на плейбек, наистина. Но аз си спомням, че повишаването на интереса към Преслава въпреки плейбек времената тук се зачиташе за някакво доказателство как името работело за нея, защо не и за Джулия?

 

SG не спря да я бута тая Джулия за следващата Преслава... Не разбра ли, че няма да се получи? Има някакви успехи това момиче, но няма харизмата и присъствието на голяма звезда. Преслава на третата година след старта си беше звезда номер 1 в държавата, Джулия още крета с фийтове и не е особено разпознаваема сред обикновния българин.

За Джулия не съм говорил отдавна, днес стана на въпрос.

Ако искате да започна с ДесиСлава? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Шефа ми каза от сега да мисля за Новогодишната програма. Ще ми го пратиш ли?

 

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Леле, за миг си го представих как се е изтъпанчил пред целия ресторант и срича неадекватно "Аз излизам на отпуск. Драги зрители-драги зрители, ще правя конШерт за вас".

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Леле, за миг си го представих как се е изтъпанчил пред целия ресторант и срича неадекватно "Аз излизам на отпуск. Драги зрители-драги зрители, ще правя конШерт за вас".

А аз си представих как ме уволняват после :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Феновете на Галоша се насраха да повтарят, че хитът на лятото бил при нея. Ами то в такова мъртво чалга лято, в което има 3 хита на кръста (даже и те са спорни), оставаше и да нямат популярност Галените песни. Какво да стане хит - песните на Джулияна и Юнона ли?

 

След "Моро му" е кръгла нула, пък колкото искайте се заблуждавайте ;) Нищо общо с летни хитове като "Спри ме", "Дай ми", "Хаваната" и "Стара каравана", "Пей сърце" и т.н.

то щото Преса всяка година пуска хит от ранга на ' Не се изтриваш' :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще видите, че ако Митко върне наградите и короняса Джулия, възгледите на всички ще се променят.

Ако се върнат наградите, това ще е най-голямата гавра на Пайнера със самия себе си, защото никой, освен тук коментиращите, не би ги гледал. Все едно да върнат Златния Орфей, който поне беше престижен. Нафталин.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не си пролича на концерта за рождения ден. Приемът на "Моро му" беше в пъти по-силен.

 

Да , защото “Не се изтриваш” е по трудно запеваема от публиката , пей си я сам и си направи извод!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да , защото “Не се изтриваш” е по трудно запеваема от публиката , пей си я сам и си направи извод!

 

Моро Му е пайнерският хит на 2017, айде млъкни вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Деси е потрес тук. Сега изглежда по-добре в лицето поне. :1000 (29):

 

Запотила се е яко милата.

 

1:16 Марияно Калчево, по-спокойна, ма, ще изкараш очите на някой с тия рамена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако се върнат наградите, това ще е най-голямата гавра на Пайнера със самия себе си, защото никой, освен тук коментиращите, не би ги гледал. Все едно да върнат Златния Орфей, който поне беше престижен. Нафталин.

Нямат база за сравнение двата типа награди. :1000 (29): Нова естрада никой не слуша, а чалгата все още си има стабилна маса хора, които я консумират. А и да не се правим, че наградите са залезли заради липса на интерес. Последните нормални такива в НДК (2015) бяха със стандартното ниво на интерес, просто имаше прекалено много изцепки в тях, нищо неочаквано за чалгата. Но откакто НДК ги изгониха на Митака явно съвсем му се прецака хъса за концерти и затова все да влага само в един на година- това е. Да не говорим, че наградите станаха за присмех през 2016 и анкетата от 2017. Но ако Пайнер решат да ги върнат към по-нормалния им вид, могат да го направят.

BTW, не знам какъв е този залязващ стил, но днес си направих по-голяма разходка из София и поне 4-5 пъти отнякъде ми прогърмя чалга (едната от които Ангелите плачат). Нито един БГ поп, с изключение на Гледай как се прави- кючек вариант. :1000 (29): Жанрът наистина не е както преди, няма го фенското поклонничество като преди, но все повече осъзнавам до каква степен мозъците ни в Рамания са промити от Фокс и ко, че наистина да си вярваме, че има какъвто и да е залез.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер ме изненадаха приятно днес. Качили са много стари песни на Анелия в стрийминг услугите.

https://www.deezer.com/en/artist/9050904

 

Надявам се да качат и на други изпълнители.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...