Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Моро Му е пайнерският хит на 2017, айде млъкни вече.

 

Успокой се защо се нервиш , нещо получаваш кризи , ходи на психиатър вземи с теб и няколко Галенови тук с теб и се лекувайте. Измъчвате се ,че Галена е отчаяна за хит и се чуди къде да се намести. Къде и е последният самостоятелен хит? Балона ще е спукан докрая на годината, особено като дойде есенният сезон и оная лудата изкара козовете нали знаеш коя е!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Пайнер ме изненадаха приятно днес. Качили са много стари песни на Анелия в стрийминг услугите.

https://www.deezer.com/en/artist/9050904

 

Надявам се да качат и на други изпълнители.

Качват дори песни, по-стари от 10 години. :surprise:

Егати якото ако са започнали да си уреждат правата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Запотила се е яко милата.

 

1:16 Марияно Калчево, по-спокойна, ма, ще изкараш очите на някой с тия рамена.

Това е Славова :D

 

Нямат база за сравнение двата типа награди. :1000 (29): Нова естрада никой не слуша, а чалгата все още си има стабилна маса хора, които я консумират. А и да не се правим, че наградите са залезли заради липса на интерес. Последните нормални такива в НДК (2015) бяха със стандартното ниво на интерес, просто имаше прекалено много изцепки в тях, нищо неочаквано за чалгата. Но откакто НДК ги изгониха на Митака явно съвсем му се прецака хъса за концерти и затова все да влага само в един на година- това е. Да не говорим, че наградите станаха за присмех през 2016 и анкетата от 2017. Но ако Пайнер решат да ги върнат към по-нормалния им вид, могат да го направят.

BTW, не знам какъв е този залязващ стил, но днес си направих по-голяма разходка из София и поне 4-5 пъти отнякъде ми прогърмя чалга (едната от които Ангелите плачат). Нито един БГ поп, с изключение на Гледай как се прави- кючек вариант. :1000 (29): Жанрът наистина не е както преди, няма го фенското поклонничество като преди, но все повече осъзнавам до каква степен мозъците ни в Рамания са промити от Фокс и ко, че наистина да си вярваме, че има какъвто и да е залез.

Аз и днес чух единствено Мамасита.

 

Не мисля, че някой би отишъл на награди към днешна дата. На рожден ден може и да се излъжат едни 600 (шестстотин) човека, ако има по-добра реклама, които отново ще отидат само заради Мамасита. На награди йок.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Старите изпълнители продължават да пускат най-приятните и недооценени предложения за сезона.

Тази песен е точно това, което искаме от поп-фолка.

 

 

Това е Славова :D

Аз и днес чух единствено Мамасита.

 

Не мисля, че някой би отишъл на награди към днешна дата. На рожден ден може и да се излъжат едни 600 (шестстотин) човека, ако има по-добра реклама, които отново ще отидат само заради Мамасита. На награди йок.

:1000 (29):

Пак е нещо Мамасита, пак е нещо... :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека във времената, в които темата редовно е пред умиране, да си направим една статистика не за това какво е актуално в момента, а какви песни се задържат във времето и крачка по крачка стават златни...

 

Гледаемост на песни от отминали години за изминалата седмица:

 

9.Азис - Мотел - най-гледана песен от 2017

29.Азис - Хабиби - най-гледана песен от 2015

 

59.Деси Слава и Джордан - Ангелите плачат - най-гледана Пайнерска песен от 2017

80.Галена и Деси Слава - В твоите очи - най-гледана Пайнерска песен от 2015, втора най-гледана песен след Хабиби

96.Деси Слава - И това ще преживея - най-гледана поп-фолк песен от 2016

 

… а също и кои изпълнители времето е отсяло като крал и кралица и как това се забелязва дори и когато не пускат песни. :1000 (19):

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно пък тези числа трябва да се следят дори и от изпълнителите, за да се види какви песни се задържат най-добре във времето. Никой няма да тръгне да купува гледания 2-3 години след излизането на дадена песен, затова всякакви хитове, които са мачкали с някакви шокиращи гледания първите дни вече въобще не са в картинката. Дали защото са били сезонни или защото са били напомпани изкуствено- не е от значение. Важно е това, което остава дори и след периодите на манипулация... и виждаме кои са най-ярките такива изпълнители. :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Начи

 

 

Защото, когато си си давала дупенцето, за да може въобще да съществува тая марка "Мегз", аз съм се трудила и съм мила коли, и съм помпала гуми..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само Десита да не се окаже в ситуацията на Джена преди раждането и да преживее срив.

По отношение на доста от хитовете от 2017 назад срив няма, както виждаме. Някои от по-старите просто трябва да ги припомня на голяма сцена, ако някой ден Пайнер отново имат такава. Други пък са бетон и няма парти без тях.

По отношение на нови хитове- ще видим, макар че сравнението е някак неуместно, тъй като Деса вече две десетилетия се е доказвала и дори не й е чак толкова нужно да има още бъдещи успехи, за да е това, което е. Но това, че не е нужно не значи, че не е добре да има, де. :1000 (29): Мисля си, че тепърва има какво да показва, ако пожелае и ако публиката я приеме.

И все пак, тя 22 години е в играта, 21 в поп-фолка, виждаме че доста често знае кои са правилните ходове. Иска ми се да вземе да пуска повече песни, които е изпяла от душа и не са за един сезон. Вижда се, че именно те й се задържат най-добре във времето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Willy

 

Като дойде на участие в Струмица, му предай, че съм казал да отслабне малко и да ми звънне. :3fdb8960598fa63e:

 

 

Аз не знаех, нйЕ!

Едва ли ще дойде на участие, тук гостуват само сръбските певици :3fdb8960598fa63e:

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По отношение на доста от хитове от 2017 назад срив няма, както виждаме. Някои от по-старите просто трябва да ги припомня на голяма сцена, ако някой ден Пайнер отново имат такава. Други пък са бетон и няма парти без тях.

По отношение на нови хитове- ще видим, макар че сравнението е някак неуместно, тъй като Деса вече две десетилетия се е доказвала и дори не й е нужно да има още бъдещи успехи. И все пак е 22 години в играта, 21 в поп-фолка, виждаме че доста често знае какви са правилните ходове. Иска ми се да вземе да пуска повече песни, които е изпяла от душа и не са за един сезон. Вижда се, че именно те й се задържат най-добре във времето.

Прави ми впечатление, че феновете на Десислава редовно давате Десислава за дългократна кариера. Извинявай, но реално погледнато Десислава от 2007 до завръщането в Пайнер е доста слаба. Има попадения, но далече от истинските големи хитове за съответната година. Говорим за 7 години.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

На Деса помня Просто забрави и Лъжа от периода във Веселина, след което се завърна с Пусни ме пак преди няколко години. През останалото време колко годишна пауза натрупа?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прави ми впечатление, че феновете на Десислава редовно давате Десислава за дългократна кариера. Извинявай, но реално погледнато Десислава от 2007 до завръщането в Пайнер е доста слаба. Има попадения, но далече от истинските големи хитове за съответната година. Говорим за 7 години.

През този период тя нямаше никаква реклама на продукцията си, на името си. От ФЕН намалиха, а в последствие спряха излъчването на нейни проекти именно през 2008, после за кратко я излъчваха през 2012 и тя точно тогава направи най-големите си хитове за този период- Моето друго аз и Не искам без теб. 2011 и 2012 направи и два поп хита, но отново благодарение на подкрепата на съответните медии. Чак Пусни го пак и Зайчето се получиха само с YouTube, но тогава си беше вече ерата на този портал в БГ.

Лансирането си е важно нещо, ето че без да го е имала се получават такива твърдения, че едва ли не е била слаба изпълнителка за даден период. А тя всъщност е единствената, която за 20 години кариера може да се похвали с поне по един сезонен/голям хит на година, много от които направени без компания- това ако не е пример за дълготрайна кариера, здраве му кажи. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Деса помня Просто забрави и Лъжа от периода във Веселина, след което се завърна с Пусни ме пак преди няколко години. През останалото време колко годишна пауза натрупа?

 

Е, айде сега... :1000 (29):

 

Сума ти хитове имаше между тези два периода, че и големи: Невъзможно е да спрем, Не си ми спешен, няколко дуета с Азис, Замълчи с Тони Стораро, Някой ден (най-гледаната попфолк песен във vbox7), Черен сняг, Най-неправилният мъж.

 

Имаше години, когато циклеше, ама да кажеш, че от "Любовта е само чувство" до "Пусни го пак" е била в дупка... Може би ти си бил в Китай по това време? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

През този период тя нямаше никаква реклама на продукцията си, на името си. От ФЕН намалиха, а в последствие спряха излъчването на нейни проекти именно през 2008, после за кратко я излъчваха през 2012 и тя точно тогава направи най-големите си хитове за този период- Моето друго аз и Не искам без теб. 2011 и 2012 направи и два поп хита, но отново благодарение на подкрепата на съответните медии. Чак Пусни го пак и Зайчето се получиха само с YouTube, но тогава си беше вече ерата на този портал в БГ.

Лансирането си е важно нещо, ето че без да го е имала се получават такива твърдения, че едва ли не е била слаба изпълнителка за даден период. А тя всъщност е единствената, която за 20 години кариера може да се похвали с поне по един сезонен/голям хит на година, много от които направени без компания- това ако не е пример за дълготрайна кариера, здраве му кажи. :1000 (29):

Ако си една истинска звезда не се нуждаеш от постоянна реклама. Да не говорим, че от 2009 предимно се залага на интернета а не телевизия за да си налагаш един сингъл.

За какви хитове говорим през 2007, 2008, 2009, 2010 и 2011?

Има само четири певици с голям хит всяка година: Анелия, Емилия, Емануела и Преслава.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако си една истинска звезда не се нуждаеш от постоянна реклама. Да не говорим, че от 2009 предимно се залага на интернета а не телевизия за да си налагаш един сингъл.

За какви хитове говорим през 2007, 2008, 2009, 2010 и 2011?

Има само четири певици с голям хит всяка година: Анелия, Емилия, Емануела и Преслава.

 

Именно- тя дори и без реклама предизвикваше интерес и правеше успешни предложения чат-пат, просто защото си е голямата звезда Деси Слава. Но именно защото не са били прекалено пробутвани на масовия слушател, има неосведомени за тях хора. Явно не си достатъчно запознат с кариерата й за тези години именно защото по това време Пайнер и Ара налагаха съвсем различни продукти с телевизии, награди, по едно време и турнета. Десислава нямаше как да е чак на тяхното ниво само с един vbox, защото буквално само това й беше останало като реклама в тези години. YouTube стана голям фактор после, когато и Пайнер се пресегнаха натам. Но дори и преди да е станал фактор, Деса беше единствената освен Андреа и Азис с някакви милиони гледания там, много отпреди всякакви други звезди да видят такива цифри. Хах тя всъщност беше първата в България ЕВЪР, която видя милион гледания някъде. :1000 (29): И това стана точно през една от отписаните от теб години 2007.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Именно- тя дори и без реклама предизвикваше интерес и правеше успешни предложения чат-пат, просто защото си е голямата звезда Деси Слава. Но именно защото не са били прекалено пробутвани на масовия слушател, има неосведомени за тях хора. Явно не си достатъчно запознат с кариерата й за тези години именно защото по това време Пайнер и Ара налагаха съвсем различни продукти с телевизии, награди, по едно време и турнета. Десислава нямаше как да е чак на тяхното ниво само с един vbox, защото буквално само това й беше останало като реклама в тези години. YouTube стана голям фактор после, когато и Пайнер се пресегнаха натам. Но дори и преди да е станал фактор, Деса беше единствената освен Андреа и Азис с някакви милиони гледания там, много отпреди всякакви други звезди да видят такива цифри. Хах тя всъщност беше първата в България ЕВЪР, която видя милион гледания някъде. :1000 (29): И това стана точно през една от отписаните от теб години 2007.

Никой не ти отрича това, че е голяма, но в никакъв случай не е пример за супер успешна кариера нито всяка година е вадила хитове както се опитвате да я изкарате. Десислава дълго време беше в дупка. Пропусна най-силните моменти в чалгата и никога няма да има приемите на Ивана, Камелия, Преслава и прочие. Десислава е голям глас, но ако през 2010 беше направил анкета за най-голямата в бранша сигурно 1 20 щеше да посочи нея защото беше забравена. Дори вие - нейните фенове не използвахте форуми защото нямаше смисъл. Станахте активни като се завърна. ''Някой ден'' е от 2006. 2007 копираше неуспешно песните на Шакира. Десислава е пример за грешни решения и мързел. Видя, че нещата в Пайнер се променят и вече не е любимката на шефа и реши да напусне и да се прави на обидена вместо като Преслава (реално най-добрия пример за борбеност) да се бори и да се докаже, че не трябва да я отписват.

Пак повтарям, че ако говорим обективно и погледен уикипедия единствените певици които всяка година са се отчели с успешни проекти са четири - Преслава, Емилия, Емануела и Анелия.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не ти отрича това, че е голяма, но в никакъв случай не е пример за супер успешна кариера нито всяка година е вадила хитове както се опитвате да я изкарате. Десислава дълго време беше в дупка. Пропусна най-силните моменти в чалгата и никога няма да има приемите на Ивана, Камелия, Преслава и прочие. Десислава е голям глас, но ако през 2010 беше направил анкета за най-голямата в бранша сигурно 1 20 щеше да посочи нея защото беше забравена. Дори вие - нейните фенове не използвахте форуми защото нямаше смисъл. Станахте активни като се завърна. ''Някой ден'' е от 2006. 2007 копираше неуспешно песните на Шакира. Десислава е пример за грешни решения и мързел. Видя, че нещата в Пайнер се променят и вече не е любимката на шефа и реши да напусне и да се прави на обидена вместо като Преслава (реално най-добрия пример за борбеност) да се бори и да се докаже, че не трябва да я отписват.

Пак повтарям, че ако говорим обективно и погледен уикипедия единствените певици които всяка година са се отчели с успешни проекти са четири - Преслава, Емилия, Емануела и Анелия.

Ти пък посочи възможно най-слабата й година като пример- 2010. :1000 (29): Тогава е единственият период, в който трябва да си смучем от пръстите, за да й извадим някакъв хит, но който е следял жанра тогава е видял, че към "Искам те пак" имаше някакъв интерес, а "Острието" си беше вървежна дискотечна тупалка, като тези които се водят хитове в последни години само защото ди джеят ги е избрал. Тя и не пусна друго, защото знаеше, че й е по-слаб период и реши да не се мъчи.

 

Някой ден излезе 2006, но се разви през 2007 и точно тогава тази цифра 1 000 000 за българско видео шокира всички. Получи нов тласък и покрай Брадъра. И какво значи, че е копирала Шакира? Явно изобщо не си следял нещата извън монополите. Регетон и малко чалга беше хит и то от онези, за които се пише и по медиите. Точно по това време бяхме направили подписка срещу поп телевизиите и радиата, които не искаха да въртят Деса, въпреки че въртят Шакира. Спомням си, че дори и вървежно тийн списание като Хай клуб сложи Деса на корица, с името на подписката като заглавие. До 2007 включително Десислава показваше, че може и без компания, и без турнета.

 

За другите години не ми се изреждат хитовете, но във всяка една от тях е имала поне по един на средно ниво като за жанра. Някъде в първите 40-50 страници в темата й бях поместил списък, някой ако иска да се поразрови. :1000 (29):

 

Няма да коментирам това, че била усетила през 2003, че не е любимка- Кондомчо вече го е направил. :1000 (29): Явно не си запознат и с това кога точно Ивана взе да става номер 1 лидерка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм от хората върху които точно това отсъствие на Деса от Митковата чалга фабрика е повлияло да не съм запознат толкова много с творчеството и' и да не ми е сред по-фаворизираните чалгарки. Знам само хайлаитовете и' - Просто забрави, Някой ден, дуетите с Азис, Регетона, Най-неправилния мъж и Пусни го пак и толкова от този период - между напускането и връщането и' в Пайнер. Иначе таланта и' го признавам и факт че е от А класата певици на този жанр.

 

„Не го прави" ми е супер проект, дано прави повече такива.

 

 

И този лайв харесвам.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаше години, когато циклеше, ама да кажеш, че от "Любовта е само чувство" до "Пусни го пак" е била в дупка... Може би ти си бил в Китай по това време? :3fdb8960598fa63e:

 

Не, на Марс бях и слушах денонощно Излел е Дельо Хайдутин. Добре, че Татяна направи нова версия, че да мога спокойно да си слушам песента и на Земята. :Vishenka_05:

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...