Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Михаела Маринова няма хит? "Не ти ли стига", "Стъпка напред", "Листата падат" какво са? Последното ѝ парче пък е супер авангардно и е нормално да не се забележи от масата. Миналата година направи летен комерс тип софт фолк - не донесе очаквания резултат. Явно тя си е за по-сериозна музика.

Харесвам много двете Михаели. Разкошни, естествени млади момичета с певчески данни, разпознаваеми гласове и свежи песни. Аман от Дари, Тити, Герита и подобни с техните шитни. Всъщност, има място за всички, но са различни и е нормално възприятията да се различни. Това не означава, че Маринова издиша. Де да имаше и в чалгата такива актуални момичета...

Съгласна. :)

Иначе не са хитове, в смисъла, който се влага в тази дума тук. Иначе аз я харесвам много и забелязвам, че е разпознаваема - и като име, и като глас, и като песни. Но още не е ударила силно, това не мога да го отрека.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Може ли да познаете коя е най-гледаната песен в България за последните 2-3 дни? :3fdb8960598fa63e:

 

shefkata.jpg

Отврат. Заслужава да е най-пропадналия жанр, ако това нещо се слуша.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може ли да познаете коя е най-гледаната песен в България за последните 2-3 дни? :3fdb8960598fa63e:

 

shefkata.jpg

В дискотеките е нещо страшно на това парче. Хитът на лятото. Но се учудвам, че хората си го пускат и вкъщи. :1000 (29): Маракеш също се приема супер, но вече в три дискотеки я чувам с по-мазен ремикс с арабски вокали.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Маракеш също се приема супер, но вече в три дискотеки я чувам с по-мазен ремикс с арабски вокали.

 

Точно това чаках. Има ли го някъде в нета?

 

Те трябваше да си я пуснат направо с мазното звучене още от самото начало, само преебаха песен с потенциал за голям хит с този семпъл, изчистен аранжимент. Лято е, на хората очевидно им се слушат кръшни ритми - Шефката го доказва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно това чаках. Има ли го някъде в нета?

 

Те трябваше да си я пуснат направо с мазното звучене още от самото начало, само преебаха песен с потенциал за голям хит с този семпъл, изчистен аранжимент. Лято е, на хората очевидно им се слушат кръшни ритми - Шефката го доказва.

Коментирай това:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оригиналът на Шефката е най-големият хит в момента, нормално е и кавърът да се приема добре. Имам наблюдения, че песента се знае доста и извън дискотеките, явно Галена и Тони в крайна сметка подпомогнаха популярността й. Все пак си имаме голям летен хит.

Маракеш обаче не е голям хит. В дискотеките я налагат и хората реагират, защото е подходяща за такива места, но извън тях си е флоп. Купих ти сърце е Пайнерския хит за сезона, той поне се гледа стабилно и в YouTube.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В дискотеките е нещо страшно на това парче. Хитът на лятото. Но се учудвам, че хората си го пускат и вкъщи. :1000 (29): Маракеш също се приема супер, но вече в три дискотеки я чувам с по-мазен ремикс с арабски вокали.

Много генерално, за 3 дискотеки.

Аз ходих по българското черноморие и в Пловдив последните 10 дни и нито веднъж не чух тая гнусотия на Галена и Стораро, а за Маракеш май никой не се сеща, че съществува. Аман от глупости :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно това чаках. Има ли го някъде в нета?

 

Те трябваше да си я пуснат направо с мазното звучене още от самото начало, само преебаха песен с потенциал за голям хит с този семпъл, изчистен аранжимент. Лято е, на хората очевидно им се слушат кръшни ритми - Шефката го доказва.

И аз го търсих преди да го постна тук, но не го откривам.

А Лорена бейби мачка с "Нищо" вече няколко месеца. А реакцията всеки път е уникална. Не е реално да има толкова малко гледания, а е един от най- големите хитове тази година. Още си я споделят хората в соц. мрежи и си я надуват в колите. Не е само клубен хит. Убедена съм,че тази песен ще се остане във времето. А няма и половината гледания на "Гледай ме на снимка" , която не съм чувала от доста време да звучи някъде.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай това:

 

 

Това може би има някаква стойност за хората, които си падат по по-авангардно звучене.

 

Абее да правят каъври, да популяризират маман Калудова, щом искат. Иначе девойката ми е анти.

 

Азис вчера беше постнал клипче как куфеят на това изпълнение с негови приятелки, една от тях мисля, че беше Катерина Евро.

 

Ти как ще коментираш изпълнението, певицата и самата идея?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много генерално, за 3 дискотеки.

Аз ходих по българското черноморие и в Пловдив последните 10 дни и нито веднъж не чух тая гнусотия на Галена и Стораро, а за Маракеш май никой не се сеща, че съществува. Аман от глупости :1000 (29):

"Маракеш" наистина никаква я няма по морето, а и като я пуснат даже, звучи много вяло и постно. Но за Галена и Стораро не си прав - дъни много сериозно, макар наистина да е ужасна тази песен!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ме кефи тая версия - по-яка е от всички други :D
А бой? :3fdb8960598fa63e:

 

 

Това може би има някаква стойност за хората, които си падат по по-авангардно звучене.

 

Абее да правят каъври, да популяризират маман Калудова, щом искат. Иначе девойката ми е анти.

 

Азис вчера беше постнал клипче как куфеят на това изпълнение с негови приятелки, една от тях мисля, че беше Катерина Евро.

 

Ти как ще коментираш изпълнението, певицата и самата идея?

Самата идея затвърждава моята позиция, че Ивана има двете най-култови чалга песни, с фрази, които дори онези, които не слушат чалга, знаят. "Шампанско и сълзи" и "Нещо нетипично" заслужават някакви нови версии, като не знам дали тази е най-подходящата. Аз съм попадала на компании, в които се събират точно такива като въпросната Мила - по-авангардни, бунтари, даже метъли и рокаджии, когато е ставало на въпрос, че съм луда по Ивана, ми е правело впечатление, че знаят въпросните две парчета и нямат чак толкова лошо мнение за нея, макар и чалгарка. Иначе на Мила е слушаемо, тя е доста нефотогенична, като глас също не е мой тип и определено е далеч от маман ти Калудова.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

''Маракеш'' беше близо две седмици в трендинга а за месец има 3,3 милиона. Говорим за песен на лидерката, която се появява в момент в който няма никаква конкуренция. Да не говорим, че след ''Пей сърце'' със сигурност хората наистина очакаха този проект. Не знам защо все още някой не приемат, че е провал.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много генерално, за 3 дискотеки.

Аз ходих по българското черноморие и в Пловдив последните 10 дни и нито веднъж не чух тая гнусотия на Галена и Стораро, а за Маракеш май никой не се сеща, че съществува. Аман от глупости :1000 (29):

Следващият път чети по-внимателно - 3 дискотеки, които пускат един и същи ремикс на Маракеш. За "Шефката" пък е абсурд да не си чувал. То само да се отворят инстаграмските сторите от който и да е клуб , е пълно с клипчета на нея.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Но за Галена и Стораро не си прав - дъни много сериозно, макар наистина да е ужасна тази песен!

 

А бой? :3fdb8960598fa63e:

 

Защо да е ужасна? Весела, айляшка, базикчийска песен, точно за лятото. Аз се откривам в нея, вярвам и други хора.

 

Ако вместо Галена, женската партия я пееше какче Ванче, ама преди 12-13 години (защото на 50 няма как да й отива такъв текст), съм сигурен, че щеше да й се кефиш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А бой? :3fdb8960598fa63e:

Самата идея затвърждава моята позиция, че Ивана има двете най-култови чалга песни, с фрази, които дори онези, които не слушат чалга, знаят. "Шампанско и сълзи" и "Нещо нетипично" заслужават някакви нови версии, като не знам дали тази е най-подходящата. Аз съм попадала на компании, в които се събират точно такива като въпросната Мила - по-авангардни, бунтари, даже метъли и рокаджии, когато е ставало на въпрос, че съм луда по Ивана, ми е правело впечатление, че знаят въпросните две парчета и нямат чак толкова лошо мнение за нея, макар и чалгарка. Иначе на Мила е слушаемо, тя е доста нефотогенична, като глас също не е мой тип и определено е далеч от маман ти Калудова.

Помним ли "Шампанско без сълзи" :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А бой? :3fdb8960598fa63e:

 

Защо да е ужасна? Весела, айляшка, базикчийска песен, точно за лятото. Аз се откривам в нея, вярвам и други хора.

 

Ако вместо Галена, женската партия я пееше какче Ванче, ама преди 12-13 години (защото на 50 няма как да й отива такъв текст), съм сигурен, че щеше да й се кефиш.

За мен е пародийна! Аз копнея за дует между какче Ванче и бате Тонче, но нещо тежко и с убийствен текст, да се отприщят тия мити гласове здраво!

 

 

Помним ли "Шампанско без сълзи" :D

Той и Галин ползва фразата в "На Египет фараона"! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен е пародийна! Аз копнея за дует между какче Ванче и бате Тонче, но нещо тежко и с убийствен текст, да се отприщят тия мити гласове здраво!

Той и Галин ползва фразата в "На Египет фараона"! :3fdb8960598fa63e:

За съжаление, или не, не съм слушал тази песен :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А бой? :3fdb8960598fa63e:

Самата идея затвърждава моята позиция, че Ивана има двете най-култови чалга песни, с фрази, които дори онези, които не слушат чалга, знаят. "Шампанско и сълзи" и "Нещо нетипично" заслужават някакви нови версии, като не знам дали тази е най-подходящата. Аз съм попадала на компании, в които се събират точно такива като въпросната Мила - по-авангардни, бунтари, даже метъли и рокаджии, когато е ставало на въпрос, че съм луда по Ивана, ми е правело впечатление, че знаят въпросните две парчета и нямат чак толкова лошо мнение за нея, макар и чалгарка. Иначе на Мила е слушаемо, тя е доста нефотогенична, като глас също не е мой тип и определено е далеч от маман ти Калудова.

Аз Ивана ще я помня ве4но със 100 патрона като бях малък не я спирах тая песен

Link to comment
Сподели в други сайтове

И мен ме радва Off-Off/Шефката. Съдържат повече емоция от почти всички останали песни за сезона. Заслужено са хит.

 

А Маракеш навярно щеше да се води хит ако беше излязла през 2015, да кажем. Ще направи към 3.5 милиона за месец, което си е доста... но не за 2018 и не за име като Галена, и то в дует с друго голямо име. Виждаме по колко правят най-големите Пайнерски хитове за различните сезони- пролетта Зоопарк към 6-7 милиона, стабилни стриймове и в Spotify, Купих ти сърце 5 милиона, в Spotify не помня колко, но пак беше добре. По такива си падам, Аз измръзнах, Бръм- същата работа.

Силно се надявам Галена да се стегне есента. Искаме си предишната лидерка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...