Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Разбира се, че вие сте заслепените и винаги сте били. Къде видяхте някой да отрича, че това лято на Галена е сравнително слабо откъм качествен хит? "Маракеш" е хубава песен, но е много далеч от успеха на големите хитове на Галя. "Шефката" е буламач, но постепенно набира скорост и особено по дискотеките се превръща в хита на лятото, редом с "Купих ти сърце", "Хулиган" и "Бръм". По дискотеките най-въртени са Емануела, Анелия, Джордан, Алисия и Джулия. За старите песни на Преслава никой не се сеща. Галена я въртят с Караваната и Пей, сърце. Та с какво точно сме заслепени и какво пак не разбрахте, Преславови?

Факт е, че феновете на Преслава понякога също мачкат с необективност, но извинявай тук почти всички фенове на Галена (изкл. няколко) изкарват колко жесток хит е ''Шефката''. Преслава преди няколко месеца пусна ''Шушана'' и я изкараха най-големия боклук. Сега Галена прави същото, но тук само суперлативи за това колко хитова е песента на Галена. А между другото - тя дори не е на Галена.

За ''Маракеш'' и аз съм съгласен, че някой фенове на Галена приеха, че не е това което се очакваше от нея, но други все още се опитват да убедят, че песента съвсем не е провал. Ми много ясно, че ще я пускат 1-2 пъти в дискотека - говорим за Галена. Истината обаче е, че песента е далеч от ''Пей сърце'' и хитовете на Галена преди ''Моро му''.

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Факт е, че феновете на Преслава понякога също мачкат с необективност, но извинявай тук почти всички фенове на Галена (изкл. няколко) изкарват колко жесток хит е ''Шефката''. Преслава преди няколко месеца пусна ''Шушана'' и я изкараха най-големия боклук. Сега Галена прави същото, но тук само суперлативи за това колко хитова е песента на Галена. А между другото - тя дори не е на Галена.

За ''Маракеш'' и аз съм съгласен, че някой фенове на Галена приеха, че не е това което се очакваше от нея, но други все още се опитват да убедят, че песента съвсем не е провал. Ми много ясно, че ще я пускат 1-2 пъти в дискотека - говорим за Галена. Истината обаче е, че песента е далеч от ''Пей сърце'' и хитовете на Галена преди ''Моро му''.

 

 

Случаят с Шушана е много по-различен и ти го разбираш добре. Едно е да запишеш песента 1:1 (същият текст, сходен аранжимент, даже начин на изпяване) с гръмналата отвсякъде версия на Ментата, друго е да направиш български вариант на един албански хит, който няма нищо общо като популярност с феномена Шушана. Иначе аз лично не изпитвам и грам гордост от "Шефката", нито я приписвам на Галена. Просто изказваме факти - песента става стабилен хит по дискотеките.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сякаш Преслава е на същото ниво като през 2005 - 2007!?

Преслава в момента въобще не е на картата. :1000 (29): Струва ми се, че след едно средно хитче, един сръбски провал и оттегляне по бременност тя вече тотално изпадна от ТОП листата. Има поне 5 по-успешни имена от нея тази година, това никога не е било- и то във време, в което почти няма голяма конкуренция. И все пак можем да я похвалим, че очевидно най-накрая видя кое е най-важното в живота и дори реши да не се мъчи да прави летен хит, а да се съсредоточи върху семейството. Един изпълнител трябва да има такива периоди.

Иначе не смятам, че конкретно към 2018 има кой знае какъв спад в гледанията, просто повечето изпълнители вече не правят истински хитове. Но тези, които правят все още си стигат 10 милиона без проблем- съвсем скоро ще имаме цели 6 такива. Някои от които до края на годината ги виждам да са между 15 и 20. Такива хитове Пайнерци нямаха миналата година, защото най-гледаните им са с 14... значи имаме лек прогрес.

Просто до 2016 бяхме свикнали гледаемостта да нараства все повече, а тя през 2017 зацикли и не напредна кой знае колко.

 

:1000 (29): :1000 (29):

 

Това прозвуча като хард версията на пайнерската ПР-ка Жени Димова.

 

Все някой трябва да е пи ар на Пайнер след като те очевидно зарязаха всякакъв вид продуцентство и рекламиране на продуктите си. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв спад? Тази година дори Райна има песен с над 5 млн гледания, а Галена за 8 месеца все още няма.

Това не значи, че песента на Райна е по-голям хит и по-слушана. Къде я пускат? На Галена клипа с мечоците е класи над клипа на Райна. А "Шефката" и "Просто шоу" са много по-въртяни в клубовете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Случаят с Шушана е много по-различен и ти го разбираш добре. Едно е да запишеш песента 1:1 (текст, аранжимент, даже начин на изпяване) с гръмналата отвсякъде версия на Ментата, друго е да направиш български вариант на един албански хит, който няма нищо общо като популярност с феномена Шушана. Иначе аз лично не изпитвам и грам гордост от "Шефката", нито я приписвам на Галена. Просто изказваме факти - песента става стабилен хит по дискотеките.

Българската версия на албанския хит има 11 милиона гледания от преди 8 месеца.

Темпото на версията на Стораро и тази е почти еднаква. Просто тук има много живи инструменти.

Най-зарибяващото в песента - ''оф, оф'' си го използват.

Случая е много подобен. Тук за Галена като цяло се затварят редовно очите. Дори като се доказа, че няма един оригинален клип в ''АЗ'' тук пак предимно беше подкрепяна.

Аз т'ва имам предвид а не хитовостта на песента - очевидно е, че е такава. Стораро всяко лято има хит.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв спад? Тази година дори Райна има песен с над 5 млн гледания, а Галена за 8 месеца все още няма.

 

Човек, осъзнай се!

 

Какъв спад вика!? :mf_surrender: И ми цитира Райна, дето на късмет нацели някакво хитче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето това е една от най-яките песни за годината, независимо дали е хит или не. Направо не мога да повярвам колко свежо парче е направила Тони. :D

 

 

ПП: Сега гледам, че орк. Назмилер имат 16 милиона гледания т.е са с най-гледаната чалга за годината. :surprise: Значи имаме 5 песни с 10 милиона, скоро 7. Доста по-добре от миналата година по това време, друг е въпроса какви са песните. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо броите гледанията на втория клип, който така или иначе ще изтрият? :1000 (29):

Важно е да се знае... И Десовите и до ден днешен си спомняме онези близо 2 милиона на И на всички като тебе преди да излезе клипа. :3fdb8960598fa63e: Реално разни такива странични канали най-добре показват интереса към проекта, защото там би било странно да се купуват гледания.

 

Тони и Галена са с хита на лятото- факт. Това по никакъв начин не променя положението в кариерата на Галена- отново факт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Важно е да се знае... И Десовите и до ден днешен си спомняме онези близо 2 милиона на И на всички като тебе преди да излезе клипа. :3fdb8960598fa63e: Реално разни такива странични канали най-добре показват интереса към проекта, защото там би било странно да се купуват гледания.

 

Тони и Галена са с хита на лятото- факт. Това по никакъв начин не променя положението в кариерата на Галена- отново факт.

Друг любим твой ретро хит. Пее се за любимото питие на модераторския екип.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Друг любов твой ретро хит. Пее се за любимото питие на модераторския екип.

Една от последните по-успешни песни на Нелина, доколкото можем да ги наречем успешни.

Ами тази? Вече беше на сцена от 10+ години, а тепърва скандализира със сексапил и хитовост. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Една от последните по-успешни песни на Нелина, доколкото можем да ги наречем успешни.

Ами тази? Вече беше на сцена от 10+ години, а тепърва скандализира със сексапил и хитовост. :3fdb8960598fa63e:

 

Т'ва ми е една от най-гнусните песни евър. Не знам как е могла да стане хит. Предпочитам ''Любов след любовта''.

''мляко с мед е за децата, уиски с лед е за жената''. Чалгата алкохолизира народа. :phpgrin2:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Факт е, че Галена и Тони са с хита на лятото, но искам есента от Галена самостоятелен тотален хит, за да си затвърди лидерското място и да не се оставя Емануела да я мачка с еднакви песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Т'ва ми е една от най-гнусните песни евър. Не знам как е могла да стане хит. Предпочитам ''Любов след любовта''.

''мляко с мед е за децата, уиски с лед е за жената''. Чалгата алкохолизира народа. :phpgrin2:

Мен темата на adorable по-скоро ме накара да се върна към Зората. Егати, тази жена буквално е създала жанра. :helpsmilie:

 

 

 

Мерси, и тази версия ми харесва. И има най-много гледания от всичките. Абе тотален хит си е тази мелодия, няма какво да си говорим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според вас защо тракът на НЕЛИ НИКОЛОВА - "Лека нощ" не стана хит? Много е приятен! :Vishenka_05:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Българската версия на албанския хит има 11 милиона гледания от преди 8 месеца.

Темпото на версията на Стораро и тази е почти еднаква. Просто тук има много живи инструменти.

Най-зарибяващото в песента - ''оф, оф'' си го използват.

Случая е много подобен. Тук за Галена като цяло се затварят редовно очите. Дори като се доказа, че няма един оригинален клип в ''АЗ'' тук пак предимно беше подкрепяна.

Аз т'ва имам предвид а не хитовостта на песента - очевидно е, че е такава. Стораро всяко лято има хит.

Галена още зимата си правеше клипчета преди участията в Биад, където бачкаха Фантазия, пеейки тяхната версия на Оф, оф. Отдавна беше харесала песента, а Стругаро я пееше с друг текст. Явно е плачел за хит и й се е натискал. Един от най-гнусните им кючеци се получи. Добре, че ще отшуми по-бързо от другите им.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отдавна беше харесала песента, а Стругаро я пееше с друг текст. Явно е плачел за хит и й се е натискал.

Друг е въпроса, че песента, на която не залагаха особено и оставиха с една ТВ версия е много по-мощна и по-голям хит от проекта за сто хиляди "Маракеш".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Друг е въпроса, че песента, на която не залагаха особено и оставиха с една ТВ версия е много по-мощна и по-голям хит от проекта за сто хиляди "Маракеш".

 

Друг е въпросът, че това е чиста проба малоумие и симптоми на старческа деменция - Шефката звучи адски хитово и зарибително, тя и затова набира все повече скорост, докато Маракеш е един отдавна чуван блудкоч. С кой акъл въобще се е надявала да изпъкне пред "Оф-оф", че и изхарчи толкова пари напразно.

 

Галена след "Пей сърце" сякаш гледа да се дистанцира от мазното, типично попфолк звучене, което я направи лидерка.

 

За Шефката можеха да избарат един много як, хумористичен клип и да избият рибата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Конди, надуваме ли до пазара "Нагли жадно взират се с разтворени уста"? АКО НЕ - ВРЕМЕ Е! :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...