Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Какво стана със Сашка Васева.. уж песен щеше да има?!

 

Дуета на Карлос, дали е възможно да е с Гергана?

Като цяло се говореше че и Гергана има записани и готова с една песен но...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ве4е няма съмнение с кого ще прави дует Карлос

https://signal.bg/%D0%B4%D0%B6%D1%83%D0%BB%...BD%D0%B0%D1%82/

 

https://signal.bg/%D0%BA%D0%BE%D1%8F-%D0%B5...BB%D0%BE%D1%81/

Че тя е бизон на фона на тази от снимката!? Само цицата й е 10 кила отгоре.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво става с Росица, кандидат-царица?
Имам въпрос, защото наистина ми е много интересно.

Какво те привлича към изпълнителите от В и Г група? Прави ми впечатление, че харесваш странни на пръв поглед певици, а изпълнителите от по-челните позиции и големи имена (Преслава, Азис, Ивана, Галена, Десислава и т.н.) някак не са ти особено симпатични. Може би само Глория и Камелия са се радвали на твоите симпатии, от топаджийките.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам въпрос, защото наистина ми е много интересно.

Какво те привлича към изпълнителите от В и Г група? Прави ми впечатление, че харесваш странни на пръв поглед певици, а изпълнителите от по-челните позиции и големи имена (Преслава, Азис, Ивана, Галена, Десислава и т.н.) някак не са ти особено симпатични. Може би само Глория и Камелия са се радвали на твоите симпатии, от топаджийките.

Че аз харесвах Галена доскоро. Анелия я детротира :Vishenka_05: А Теди Александрова ми е любимка отпреди да стане номер 1.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че аз харесвах Галена доскоро. Анелия я детротира :Vishenka_05: А Теди Александрова ми е любимка отпреди да стане номер 1.
Всъщност, да - и Анелия си хвалил от големите. Кажи сега сериозно, какво намираш в Луна, Росица, Татяна, Мира, Екстра Нина и т.н.?
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност, да - и Анелия си хвалил от големите. Кажи сега сериозно, какво намираш в Луна, Росица, Татяна, Мира, Екстра Нина и т.н.?

И Галена съм хвалил, убягнало ти е. Напоследък предлага пластмасова продукция, затова ме отблъсна леко.

 

На Росица не знам нито една песен, всъщност :D

 

Екстра, Луна, Есил и Мира са ми любимки от 15 години и не са ме разочаровали. Ти що харесваш Ивана, откакто залезе? Същото е.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Галена съм хвалил, убягнало ти е. Напоследък предлага пластмасова продукция, затова ме отблъсна леко.

 

На Росица не знам нито една песен, всъщност :D

 

Екстра, Луна, Есил и Мира са ми любимки от 15 години и не са ме разочаровали. Ти що харесваш Ивана, откакто залезе? Същото е.

Да де, ама Ивана е имала пик, какъвто те само са бленували. Пък и аз даже предпочитам някои нейни песни от слабия период ("Остави ме", "Ало, мамо", "Твое копие", "Аз съм с теб", "Не искам да знаеш", "Не ме боли", "Падни на колене", "По всяко време") пред огромните хитове от силния.

Просто ми е чудно и попитах. Къде е гласът и присъствието на Ивана на сцена, къде са на изброените... Специално Мира винаги ми е звучала като Буратино. Разбира се, всеки може да си харесва каквото пожелае. Просто ми е любопитна тенденцията да се харесват треторазрядни изпълнители, която съм забелязала и у Кайо, макар той да компенсира с Пресли и Ванча, но другите му фаворитки като Сиана, Жулиета, Боряна и прочие, да са ме сюрпризирали. Имам чувството, че когато някой е малко встрани от лидерство в живота, се асоциира с по-бутнатите настрани и в шоубизнеса. Просто теория! Защото аз забелязвам даже някои черти от характера на мадам Калудова, които се припокриват с мои. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

То много теории може да се изложат - и като тази, че успелите съжаляват по-неуспелите, а неуспелите бленуват да бъдат на мястото на фаворитите си и/или задоволяват неуспеха си чрез тях. Аз дори не слушам чалга. Чат-пат си пускам някоя стара песен от пика на Луна, който е неоспорим и разтресъл цялата държава. Може би само Ивана и Камелия след това са имали песни, популярни сред целокупното население. Мира ме пленява с кючеци, не с глас. Само Теди става последните години, модерна, секси и талантлива - основните ми критерии. В Преса, Ваня, Деса и Азис не виждам нищо сексапилно, но Ивана има шанс напоследък да излезе от образа на кръчмата. Все още се надявам да скандализира с голотии и стегнат баджак. :D

А черти от характера си не виждам у никоя, защото не се е родила чалгарката, която да може да се мери с мен. Само у Луна има наченки.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А черти от характера си не виждам у никоя, защото не се е родила чалгарката, която да може да се мери с мен. Само у Луна има наченки.
Това прозвуча точно в стила на Йорданова, между другото, но то не е много на добро, да ти кажа. :3fdb8960598fa63e:

 

Иначе явно всеки с вкусовете и разбиранията си. Ето, аз от два дни съм учудена, как може яка песен като "Полужива" да бъде заклеймявана като ужасна, според Фокса, че даже и хубавия текст. Но...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен asylum въобще не го еб* за чалгата и просто иронизира жанра, дрънкайки си някви неща, които и той не приема сериозно. :D

Всяко друго обяснение за величаене на треторазрядни бездарници, би било притеснително. :1000 (29):

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми допадаше тая песен и преди, запеваема, лежерна. И сега я помня и я чувам в главата си, без да съм си я пуснал. По-добра е от по-големите й хитове по онова време. И след години не дразни, защото не е омръзнала до болка. Някъде четох тука, че била пренебрегнала други песни заради нея - кои?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен asylum въобще не го еб* за чалгата и просто иронизира жанра, дрънкайки си някви неща, които и той не приема сериозно. :D

Всяко друго обяснение за величаене на треторазрядни бездарници, би било притеснително. :1000 (29):

Обичам да влизам в роли, но понякога и аз не знам къде свършва играта :D Допирателна с Президента!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми допадаше тая песен и преди, запеваема, лежерна. И сега я помня и я чувам в главата си, без да съм си я пуснал. По-добра е от по-големите й хитове по онова време. И след години не дразни, защото не е омръзнала до болка. Някъде четох тука, че била пренебрегнала други песни заради нея - кои?
На мен много ми харесва "ти си обич и омраза - радваш и болиш. Целия ми свят в ръце държиш. С теб животът ме наказа, с теб ме награди - искам те, какъвто щеш, бъди!" Много я усещам, но може би е по-женска песен и мъжете не могат да се асоциират с нея.

Тогава клипира "Полужива" и заряза без видео версии следните:

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...